Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti?

Katytė Perla

Kadangi lojalūs mano tinklaraščio komentatoriai mėgsta diskutuoti apie aktualijas, būtent joms čia ir vieta (nuotraukose matote skyrelio, startavusio 2009 metų gruodžio 12 dieną, savininkus katytę Perlą ir katiną Bingą).

Politika, žiniasklaida, teisė arba…

 • Kodėl A. Kubiliui reikšmingesnė kitų šalių nuomonė apie jo veiklą, bet ne mūsų šalies piliečių (kažką panašaus jis per „Hard Talk“ kalbėjo)?
 • Kokia tikroji V. Valentinavičiaus pabėgimo iš Alfos priežastis?
 • Kodėl Ligita nekenčia dirbtinio intelekto idėjos, o Romas ją dievina?
 • Kodėl žurnalistai – baubai, o be jų – blogai?
 • Ar WU taps pasaulyje pripažįstamu teisininku?
 • Kodėl Bang gąsdino WU?
 • Kada kibiro dugnas virsta klampia mase?

Klausimų daug. Dar daugiau sugalvosite jūs. Svarbiausia – bent dalinai į juos atsakyti, nes taip pasotinsime nežinojimą ir jis virs žinojimu.

Komentarai: 8 246 “Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti?”

Puslapiai: « 1152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162165 » Show All

 1. 7797.

  romas birželio 7th, 2012, 11:52 pm

  Jam galimai anksčiau atsivėrė slėpinys, kuo iš tikro nori būti.

 2. 7798.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:53 pm

  Jis nežino, kuo nori būti… Neatrado savęs, kas yra iš tikrųjų. Per daug dvejojo. Neįstojo ten, kur norėjo. Nors spėju, kad jis istorikas turėjo būti.

 3. 7799.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:55 pm

  Įmanoma universitetą baigti su pagyrimu?

 4. 7800.

  romas birželio 7th, 2012, 11:57 pm

  Kai užsidirbi duonai su sviestu, gali būti kuo tik nori. Vieni laisvalaikiu būna sodininkais, kiti statybininkais, dar kiti menininkais. Galima būti laisvalaikiu ir filosofu.

 5. 7801.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:58 pm

  Aš galvojau, kad kreivarankis pasiekė tiek daug, studijuodamas filosofiją. Ir galvojau, kad taip galima išsiugdyti tiek daug, jei pats nori. Bet dar jis VU mokėsi, o ten jaučiu ir labiausiai gavo žinias, o gal ir ne. Juk ten imperatoriška. Patys asmeniškiausi žmonės, patys gabiausi.

 6. 7802.

  romas birželio 8th, 2012, 12:03 am

  Aurimai, o tu filosofu nori būti, ar pasiekti? Jei nori filosofu, tai nebus sunku, nes kas įdomu nėra sunku.

 7. 7803.

  kreivarankis birželio 8th, 2012, 12:04 am

  Taip, norėjau būti istoriku, bet toks biurokratinis nesklandumas lėmė, kad likau filosofijoje. Pabaigiau filosofijos bakalaurą ir tuomet mečiau filosofijos studijas. Čia žodis „studijos” reiškia apskritai akademinį šio dalyko studijavimą. Po to įstojau į politikos mokslų magistrantūrą. Galiu pasakyti, kad abu šie dalykai yra gana beviltiški ieškant darbo be protekcijų. Apskritai, Neknyginis varde, blogas aš esu pavyzdys sekimui. Beje, nemanau, kad labai geri dėstytojai man dėstė. Dabar turbūt geresni, įdomesni. Kiek su pažįstamais pasikalbu, sako, kad dabartinės studijos yra įdomesnės. Jau vien esamos literatūros požiūriu. Aš nelabai daug studijavau filosofijos, nes atimdavo laiko anglų, vokiečių kalbų mokymasis ir alaus gėrimas su draugeliais. Sunku kažką bepatarti, nebent tai, kad va turėsi vasarą poilsio, tai būtinai pabandyk susirasti darbą, bet kokį, kad nors kiek patirties įgautum, kas vyksta aplinkui, nes verksi tu tą filosofiją pabaigęs.

 8. 7804.

  romas birželio 8th, 2012, 12:10 am

  Aurimas dabar daug verkia. Jei mažiau verks, kas nors išeis ir filosofiją baigus. Nežinau ar tikrai, bet Užkalnis, lyg ir nieko nebaigęs. Jei taip, tai – įrodymas, kad ir nebaigus ypatingų mokslų galima būti protingu ir visai linksmu vyruku.

 9. 7805.

  romas birželio 8th, 2012, 12:16 am

  Nors pagalvojau, jei Aurimas bus koks rašytojas, ar poetas, jautri siela – jo darbo instrumentas. Gal kaip tik tas jo liūdesys į gerą.

 10. 7806.

  kreivarankis birželio 8th, 2012, 12:17 am

  romai,
  tais laikais aš irgi daug verkiau, nemažai verkiu ir dabar, tiesiog išmokau to neparodyti ir įsikaliau sau į galvą, kad mano ašaros niekam neįdomios, o ypač internete. Šiaip niūrios prognozės nusimato visiems tiems filosofams ir istorikams ir etnologams ir sociologams ir psichologams. Bus kaip su nekilnojamo turto burbulu po kokių 5 metų.

 11. 7807.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:21 am

  Politiką? Juk mažvaikių žaidimas. Apie kokius tu dabartinius dėstytojus kalbi? Kuriuose universitetuose? : ) Tu į magistratūrą įstojai į nemokamą vietą? Ar kainuoji magistratūra? Oho, tu anglų kalbą mokeisi daug, o sakei, kad nesimokei… Tai tu ėmei gretutines studijas? Kodėl daugiau skyrei kalbų mokymuisi, o ne filosofijai? Darbo neiškosiu, nes jis pikdo žmones ir liūdina. Matau, kas darosi aplink mane, kas eina ten, kur neturi pažįstamų. Man darbas nėra svarbiausai, kad baigus dirbti… Lol. Ir ką veikei po politikos? Nieko? :D Kur susiradai daugiau draugų? Ar kur filosofiją mokeis ar ten, kur politiką? Kaip tu mokeisi anglų kalbą? Padėk man išmokt.

 12. 7808.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:24 am

  Kreivarankis į viską žiūri per daug karjeristiškai. Todėl ir jis ir rinkosi politiką… Turi tokių bruožų. Viskas priklauso nuo paties žmogaus, ką jis pasieks ir ką jis dirbs. Išvis, kuo jis bus. Visiems tai aišku. Ir toks nusistatymas iškart yra juokinga. Niekada negalvoju apie darbą, net man nėra svarbiausia pinigai. Gali dirbti bet ką ir koks skirtumas? Būsiu viešbučių valytojas ir bus man puiku! O su savo dalyku visada linksminiuosi, ką mokausi.

 13. 7809.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:27 am

  Kaip tu turėjai daug draugų???????????

 14. 7810.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:30 am

  Aš per vasarą nieko nedarysiu, tad žadu skaityti… Aš neturiu draugų, tad ir neturėsiu niekad darbo. Ir reikia anglų kalbą mokytis. Tik negalvojau, kad tu taip stipriai mokeisi anglų kalbą. Tačiau kokie metodai?

 15. 7811.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:37 am

  Ir aš turiu savybę – keistumą, kurį visi pastebi. Aš nežinau, kuo būsiu. Bet jei lemta būti nematomu ir nieku, tada ir būsiu toks. Nežinau, kaip viskas susiklostys. Tik nežinau, kad turiu keistumą. Ir kaip man jį pavyks gyvenime suprasti ir kam jis skirtas, taip ir man gyvenime pasiseks. O tas keistumas įdomybę kuria. Man patinka galvoti ir rašyti, nors niekada nesiseka. Tiesiog patinka. Natūralu. Tai.

 16. 7812.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:39 am

  Jei baigsiu universitetą su pagyrimu, reiškiąs, kad turiu kažkokių gabumų daugiau nei vidutinis žmogus. Tikiuosi. Nesuprantu, ar aš gabus dėl darbo ar dėl natūralių gabumų… Tokia problema.

 17. 7813.

  romas birželio 8th, 2012, 12:42 am

  Neknygini, paskaityk kreivarankio etiudus. Pamatysi, kad buvo tarp filosofų turėjusių keistumų. Kai kurie jų buvo šizofrenikai. Genialumas nėra normalu. Normalu yra būti kaip visi.

 18. 7814.

  Neknyginis vardas birželio 8th, 2012, 12:42 am

  Tik nesuprantu, ar viską pats turi sukurti ar daug duoda ir universite, dėstytojai? Kaip suprasti? Visi sako, kad pats savo diplomą sukuri, bet juk ir dėstytojai turi dar didelę įtaką? Sprendžiu pagal lietuvių kalbos savo mokytoją. O tu, jei studijuotum dabar, kur rinktums studijuoti filosofiją? Kuriame universitete?

 19. 7815.

  Ligita birželio 8th, 2012, 10:49 pm

  Aurimai, bet tu vis tiek nerealus – jei ką, užbombarduosi priešininką ar tavim suabejojusį klausimų lavina ir atiduos tau viską, nes paprasčiausiai neturės kito pasirinkimo :) Pinigai bei darbas gal ir nėra svarbiausia, tik ateis diena, kai stipendijos niekas nebemokės (nebent būsi ypatingas, žymusis ir t. t. ir pan.). Be to, aš irgi kartais galvoju, kad turiu pasirinkimą, tačiau viskas sukonstruota taip, kad bet kokiu atveju reikia kažkokio stogo virš galvos ir vieno kito valgymo. Kita vertus, žmonės linkę blokuoti savo fantaziją, nes kai paskaitai kartais, jog pasitaiko ir tokių, kurie gyvena savaip susimeistrautuose vagonėliuose, maitinasi restoranų ar kavinių išmestu maistu (net ne supuvusiu, o visai geru, tik vakarietiškos visuomenės „išbrokytu“), menkutę sąvaržėlę ar monetą (neprisimenu tiksliai) per kurį laiką išsimaino į namą, supranti, kad įmanoma kur kas daugiau nei įsivaizdavai, tik reikia sugebėti peržengti per savo paties mąstymo susidarytus barjerus.

  Fredi, turbūt aprašysiu artimiausiu metu, iš tikrųjų adaptacinis laikotarpis kaip ir baigėsi (kai viduje kažkas vyksta su žmogumi jam apsigyvenus svetur), tai tikiuosi, kad netrukus įrašai pasipils it iš gausybės rago. Nors kritikuojat jūs mane, paskelbsiu kai kada vis vien. Minčių daug, įvykių galėtų būti ir daugiau, bet įdomybių šiaip ar taip esama.

 20. 7816.

  Neknyginis vardas birželio 9th, 2012, 11:23 am

  Tiesiog man patinka pažinti. Aš visada klausiu to, ką aš noriu sužinoti. Turbūt todėl, kad yra įdomus žmogus. Ligita, kodėl blogai? Aš nejaučiu, kad daug klausiu. Tiesiog klausiu, nes noriu žinoti.

 21. 7817.

  Neknyginis vardas birželio 9th, 2012, 11:25 am

  Vakar tiek prigėriau, kad net neprisimenu dalies vakaro. Jėėėėėga. Mano svajonė yra pragerti savo talentą. Įdomiausia, kad aš jo neturiu. Čia ironija.

 22. 7818.

  Neknyginis vardas birželio 9th, 2012, 11:29 am

  Kodėl kreivarankis neatsako? Liūdina. O kreivarankis yra siektinas pavyzdys. Mes su bendrakambariniu diskutuojame apie kreivarankį. Jis skaito jo blogą. Ir jis jaunuolių plotmėje yra reikšmingas. Tiems, kurie nori, yra akademiški, bet geidžia pasiekti tokį proto lygmenį it kreivarankio. Skaitome vakarais garsiai kreivarankio etiudus, kad lavintume raiškųjį skaitymą. Mokinames jo lotyniškus pasakymas it Mua culpa. Kreivarankis tapo įžymūs, nes apie jį kalba. Reiškiąs, kad jis yra įdomus. Kreivarankis tiesiog pasirinko kitą plotmę – internetą. :)

 23. 7819.

  Ligita birželio 9th, 2012, 8:02 pm

  kreivarankis filosofas. Jis mąsto, todėl ir neatsako :) Šiaip tikiuosi, kad jau pradėjo savo kūrinį rašyti, nes kuriam laikui praėjus vėl nepasikuklinsiu teirautis.

  Ta klausimų lavina būtent ir rodo tavo begalinį norą pažinti, tik šiek tiek išmuša iš vėžių, netikėta bendravimo forma.

  Tiesa, žalingais įpročiais (ir dar tokioje jaunystėje!) nėra ko didžiuotis, avinėliu pavirsi.

 24. 7820.

  Neknyginis vardas birželio 9th, 2012, 9:51 pm

  kreivarankis – filosofas* Ligita, praleista tarinio dalis, o vardinė dalis išreikšta daiktavardžiu.

 25. 7821.

  Ligita birželio 9th, 2012, 10:22 pm

  Tikrai taip. Kaip esu minėjusi, filologai irgi žmonės.

 26. 7822.

  Neknyginis vardas birželio 15th, 2012, 7:31 pm

  Kodėl nekalbate apie futbolą? Kur dingo Maras? : (

 27. 7823.

  Ligita birželio 17th, 2012, 12:55 am

  Maras žaidžia futbolą ir negali komentuoti, tikėtina, kad dar aš kaip reikiant „užbiesinau“.

 28. 7824.

  Maras birželio 17th, 2012, 1:10 am

  Maras nežaidžia futbolo ir jo nežiūri :) .

  Gi sakiau – mąsčiau ir sumąsčiau. Man rodos, taip geriau.

  Bet, kaip vienas žmogus atvertė į priekaištus, kad neatsako į gaunamus laiškus – „bet aš skaičiau”. Tai ir aš – skaitau. Jei labai knietės ar bus klausimų man – pasisakysiu.

 29. 7825.

  Neknyginis vardas birželio 17th, 2012, 11:53 am

  Marai, juk žinai, kad aš visada tau turiu klausimų. : ) Neįmanoma, kad nebūtų jų, nes esi juk įdomus žmogus, tad norisi viską sužinoti, ką galvoji ir išsiurbti viską, ką įdomiausio turi. : )

 30. 7826.

  . birželio 17th, 2012, 1:00 pm

  Naiviai maniau – dr.Maras studijuoja Cvirką.

 31. 7827.

  Neknyginis vardas birželio 17th, 2012, 2:05 pm

  Taške, o tu esi docentas? : )

 32. 7828.

  Neknyginis vardas birželio 17th, 2012, 2:43 pm

  Dabar juk gražios dienos, tad gal visi išėjo degintis prie tvenkinių? : )

 33. 7829.

  Neknyginis vardas birželio 17th, 2012, 3:00 pm

  Žmonės sako, kad aš kvailas ir mano mintys nevykėliškos vien todėl, kad aš dar kūdikis. Ir kaipgi panaikinti nusistovėjusią nuostatą, kad ir jaunuliai gali pasakyti kažką vertingo, o ne vien tik didieji žmonės?

 34. 7830.

  kreivarankis birželio 17th, 2012, 3:34 pm

  NK,
  tam, kad tokią nuostatą paneigti, galbūt, reikia tiesiog pasakyti kažką vertingo :)

 35. 7831.

  Ligita birželio 17th, 2012, 4:00 pm

  Aurimai, kaip Foreste Gampe sakoma: „Kvailį pažinsi iš darbų“. Manau, kad nemažai tiesos šiuose žodžiuose. Šiaip tavo minčių išraiška labai stipri, o žmonės įpratę, kad taip bendraujantys truputį trenktesni. Kiek apie save prisiklausiau, po truputį jau atsirenku, kur demonstruoti kūrybišką sielą, kur tiesiog surimtėti :)

  Marai, gero skaitymo!

 36. 7832.

  Maras birželio 17th, 2012, 4:38 pm

  Ačiū, Ligita.
  Fredis, beje, buvo neteisus ;) .

 37. 7833.

  Neknyginis vardas birželio 17th, 2012, 4:41 pm

  Kreivarnki, buvai stovykloje? : ) Papasakosi, kaip anglų kalbą mokeisi?

 38. 7834.

  Maras birželio 17th, 2012, 5:22 pm

  Tiesa, nebūčiau aš, jei nenorėčiau dar paaiškinti :) . Tu manęs neužbiesinai. Tiesiog gaila.
  O taip išeina, kai kyla pasitikėjimo problema. Nemoku aš anoniminio internetinio bendravimo. Ir nesimokysiu.

 39. 7835.

  Ligita birželio 17th, 2012, 7:25 pm

  Šiaip aš irgi komentuoju lygiai taip pat, kaip ir gyvai kalbėčiau (aišku, kiek tai įmanoma žinant skirtumus tarp rašytinės ir sakytinės kalbos), tik gal kai kada susilaikau nuo aštresnio žodyno, jau geriau asmeniškai žmogui el. paštu parašysiu, jei manysiu, jog tikrai reikalinga, nes visgi tai vieša erdvė, tiesa, kaip ir ne mano priedermė kažkam kažką nurodinėti.

 40. 7836.

  Maras birželio 17th, 2012, 7:46 pm

  Aš ne apie tai. Bet tiek to.

 41. 7837.

  . birželio 17th, 2012, 10:44 pm

  Neknyginis varde,

  ne. Deja. Dr.Maras, kiek žinau irgi ne. Kol kas ne.

  P.S. Gal pačiam kada ginče pravers toks argumentas:

  „Ne tas kvailys, kuris yra kvailys, o tas, kuris kvailius skaičiuoja”

 42. 7838.

  Neknyginis vardas birželio 19th, 2012, 5:31 pm

 43. 7839.

  Fredis* birželio 28th, 2012, 3:52 pm

  „Jei jis (politikas) mėgsta tylą ir nekonfliktišką terpę bei politinį unisoną, vadinasi, prieš mus paprasčiausias rūmų intrigantas, postmodernus komjaunuolis arba geresniu atveju ekspertinis ir kabinetinis žmogus, o ne demokratijos sąlygomis veikiantis politikas.”
  http://www.alfa.lt/straipsnis/14895177/Politika.negimsta.is.pacios.saves=2012-06-27_09-22/#ixzz1z5kSU9UN
  Postmoderniųjų komjaunuolių yra ir žurnalistų tarpe.

 44. 7840.

  . birželio 28th, 2012, 4:51 pm

  Ką turi omeny Fredis*? Įtariu, kad Čyvą arba Užkalnį.

 45. 7841.

  Fredis* birželio 28th, 2012, 5:02 pm

  Įrašą apie visuomeninės komisijos išvadas Tinklaraštininkas A.R. man komentuoti uždraudė. Bijo, vengia konflikto. Nėra komentavimo galimybės – nėra ir problemos, bet tik iš pirmo žvilgsnio taip gali pasirodyti. Žodis turi bjaurią savybę prasiskverbti į viešumą net ir blokuojamas.

 46. 7842.

  Auksinis kardas birželio 29th, 2012, 8:22 pm

  Kiek pamenu, pati Ligita yra sakiusi, kad skųstis čia apie tai, kaip patirtos sankcijos ten – prastas paprotys, ir to daryti nederėtų. Tas žodis labiausiai atrodo svarbus pats sau.

 47. 7843.

  Ligita birželio 30th, 2012, 11:33 pm

  Auksinis kardai, Fredis* aršus žodžio laisvės gynėjas nuo pat neatmenamų laikų :) Atsimenu, kad kai jau nebe pirmą kartą buvo Artūro užblokuotas ir, tarkim, čia nesulaukdavo dėmesio, energingai puldavo skrebenti klaviatūra ir skelbdavo komentarus netgi „Alfoj“ (tokiu pat pseudonimu pasivadinęs), o tąsyk, kai užblokavau Marą ir tave (tai, beje, truko itin trumpai), tiesiu taikymu lėkė į Maro tinklaraštį jį guosti. Pavydėtinas uolumas, tik kažin ar tinkamai pritaikytas.

 48. 7844.

  . liepos 2nd, 2012, 11:21 am

  Tiesiog istorijai – tikėkimės, kad Ligitos tiesiogiai nepalietė šie įvykiai:
  http://www.15min.lt/gallery/show/audra-utenoje-miestas-atrodo-kaip-po-karo-26420

 49. 7845.

  Ligita liepos 3rd, 2012, 9:29 pm

  Susiskambinom, tai niekas iš mūsiškių nenukentėjo, bet šiaip atrodo gan kraupokai. Trečioje nuotraukoje labai matytas kampas – įsivaizduokit, kad aš ten daug kartų vaikščiojau ;)

 50. 7846.

  Ligita liepos 6th, 2012, 1:43 pm

  Gagu gagu. mari, jei nori prisijungti, galėtum bent šiek tiek daugiau turinio pasiūlyti.

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

  • Ligita dabar kuria. Parašyk jai laišką, jei kyla klausimų dėl tavo kūrybos ar nori papasakoti apie save. Atsiprašome, laikinai neaptarnaujame. ligita@ligidangaus.lt
 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt