Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti?

Katytė Perla

Kadangi lojalūs mano tinklaraščio komentatoriai mėgsta diskutuoti apie aktualijas, būtent joms čia ir vieta (nuotraukose matote skyrelio, startavusio 2009 metų gruodžio 12 dieną, savininkus katytę Perlą ir katiną Bingą).

Politika, žiniasklaida, teisė arba…

 • Kodėl A. Kubiliui reikšmingesnė kitų šalių nuomonė apie jo veiklą, bet ne mūsų šalies piliečių (kažką panašaus jis per „Hard Talk“ kalbėjo)?
 • Kokia tikroji V. Valentinavičiaus pabėgimo iš Alfos priežastis?
 • Kodėl Ligita nekenčia dirbtinio intelekto idėjos, o Romas ją dievina?
 • Kodėl žurnalistai – baubai, o be jų – blogai?
 • Ar WU taps pasaulyje pripažįstamu teisininku?
 • Kodėl Bang gąsdino WU?
 • Kada kibiro dugnas virsta klampia mase?

Klausimų daug. Dar daugiau sugalvosite jūs. Svarbiausia – bent dalinai į juos atsakyti, nes taip pasotinsime nežinojimą ir jis virs žinojimu.

Komentarai: 8 246 “Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti?”

Puslapiai: « 1150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160165 » Show All

 1. 7697.

  Auksinis kardas gegužės 22nd, 2012, 12:31 pm

  Kai kas priklauso ir nuo gebėjimų sekti adekvačiai. Idealizavimas, be abejo, tik trukdo rinkti ir vertinti žinias nešališkai.

  Visose šalyse neprigyvensi, o ir buitinis patirčių lygmuo anaiptol neparūpina peno abstraktesnėms žinioms apie šalį, visapusiškam vietos pasaulyje supratimui.

 2. 7698.

  . gegužės 22nd, 2012, 6:08 pm

  Dėl Kinijos:

  AK, neseku nuosekliai, bet įstrigo atmintin kokio tai gal neblogo ekonomisto pasvarstymai skaičiais apie Kinijos ir JAV ekonominius santykius. Jis davė pavyzdį apie kedus (sportbatelius :) ) :
  Kinas pagamina už 1 USD, parduoda už 3 USD, jam pelnas pakankamas. Kinija irgi gauna dalį mokesčiais.
  Kedus JAV nuperka už 30 USD, visiems pelnas, visi patenkinti, pigu, doleriai sukasi JAV ekonomikoje.

  Alternatyva – gerėjant gyvenimui kinai patys perka, labai pigiai tuos kedus – po 3 USD. Kinijai ir gamintojui lieka ta pati dalis.

  Čia apie tai, jog fabrikai KADA NORS grįž į JAV. Jog Kinijoje didėjant vartojimui kils naftos kainos, jie kasmet perka vis daugiau automobilių ir t.t.

  Mane kaip „auksinio milijardo” atstovą guodžia nebent tai, jog kaip ten bebūtų kinai administracinėmis, neteisėtomis priemonėmis ne tik reguliuoja, bet ir sustabdė gyventojų skaičiaus augimą.
  Todėl sakau : ŠLOVĖ KINIJOS KP!!! :)

 3. 7699.

  . gegužės 22nd, 2012, 7:58 pm

  Ligitai – įkyriai dėl svajonių šalies:

  Gal prieš trejetą metų, kai užsiminei apie Kiniją- savo svajonių šalį, aš klausiau- kuri Kinija?
  Nes, kiek žinau kinai turi ar ne šešias skirtingas tarmes, iš kurių viena ant tiek skiriasi, kad jos kiti kinai ŽODŽIU visiškai nesupranta. Ima ir rašo hieroglifais, jie vienodi visoje Kinijoje ir taip susikalba.

  Tai, va, kai būsi ten, gal prisiminsi ir raportuosi :)

 4. 7700.

  Auksinis kardas gegužės 23rd, 2012, 12:18 pm

  Taške, kaip vertintumėt 10 balų sistemoje savo žinias ir patirtį ekonomikoje?

 5. 7701.

  . gegužės 23rd, 2012, 1:16 pm

  Nekukliai – „na trojku s minusom”, taigi 2 balais.

  Aplamai, kartais manau, jog ekonomika – joks mokslas. Įvairių prieštaringų teorijų kratinys. Tiesą sakant ir …aksiomų bei autoritetų. Negana to, Karlo Marlo mokymai, kaip tada vadindavom tuos „tikybos” privalomus mokslus inžinieriams, tada tokie įkyrėję ir nekenčiami, nūnai atrodo jau kiek kitaip…

  2008 metais kelių mėnesių skirtumu naftos kaina buvo: liepos mėn. 147 USD, (krizė) , o gruodžio mėn. 40 USD (irgi krizė)

  Be to, man ūkiškai nedaeina, kaip ekonomikoje gali būti NORMALU, kai skolinamasi tam, kad atiduoti skolas…

  Vienžo, liūdnas vaizdas. O apie kinus ir amerikonus turėjau aname poste pabrėžti, jog tos dvi šalys labai tampriai surištos, ir – ilgam.

 6. 7702.

  Auksinis kardas gegužės 23rd, 2012, 2:01 pm

  Skolinimosi įsipareigojimai yra terminuoti – terminui besibaigiant, juos tenka įvykdyti. Tam gali tekti prisiimti sekančius, einamomis skolintojo vertinimo ir paskolų rinkos sąlygomis.

 7. 7703.

  . gegužės 23rd, 2012, 2:18 pm

  Tiek ir aš – trejetukininkas – žinau :)

 8. 7704.

  Auksinis kardas gegužės 23rd, 2012, 3:51 pm

  Tai o kas čia neaiškaus? Pradžioje skoliniesi iš to, kas sutinka skolintis sutartom sąlygom, paskui greičiausiai iš kažko visai kito. Visokios vertybinių popierių emisijos ar pan įrankiai – jie gali skirtis, atitinkamai einamajai situacijai. Svarbu, kai kritiškai reikalinga disponuoti apyvartinėmis lėšomis (pvz. duobė ekonominiame cikle), išvengti kracho mažiausia kaina. Ir tiek.

 9. 7705.

  . gegužės 23rd, 2012, 5:48 pm

  Pasikartosiu ČIA, bet tai gal įdomu, nes vieni paradoksai:

  1953 m. Nobelio Taikos premiją gavo kariškis – JAV generolas Dž. Maršalas.
  Negana, to , jo vardu pavadintas žinomas ekonominės pagalbos planas, pakeitęs visą pokarinę nualintą Europą. Taigi, plano esmė – ekonomika.

  Antras paradoksas tame, jog Dž.Maršalas dvidešimt vienų metų baigė Virdžinijos Karo Institutą ir daugiau nesimokė, tad ekonomiką išmanė iš bendro išsilavinimo.
  Ir va – ekonomikos diletanto plano rezultatai etc :)

  O keliais balais vertina savo ekonomines žinias Auksinis kardas? Čia – irgi draugiškai. Spėju, kad AK sunervino manasis Kinijos kompartijos pašlovinimas.

 10. 7706.

  Auksinis kardas gegužės 23rd, 2012, 6:51 pm

  Kai kalbame apie ekonomiką, kompartijos klausimas man įdomus tiek, kiek ekonomikoje reiškiasi. O reiškiasi tik tam tikro valingo, planingo strateguojančio centro vaidmeniu. Šiokia-tokia patirtis (vadovavimas nedidelei įmonei, savos ind. įmonės vedimas daug metų, rinkos ekonomikos kursas, organizuotas JAV Whartono verslo mokyklos, kelios sėkmingos stambios finansinės investicijos/įžvalgos ir pakankamai ilgas ekonominių procesų stebėjimas išeinant iš gautų žinių/patirties) leidžia susiraityti gal kokius 8.

  Maršalas turėjo veiksmingą planą-strategiją, viziją, o tai leidžia kompensuoti detalių, ryšių kuklesnį išmanymą.

  Paklausiau, nes suabejojau kiek išdėstytame gali būti tikro dalyko. Nenustoja stebinti tai, kaip drąsiai žmonės dėlioja teiginius, turėdami jiems labai silpnas prielaidas. Tai labai paplitęs, kone visuotinis reiškinys. Rodos, kad anksčiau kalbėtojai būdavo atsargesni. Arba kitaip matau pats.

 11. 7707.

  . gegužės 23rd, 2012, 9:07 pm

  Kuklus be galo AK . :)
  Nūdienai tas nebūdinga. Gal… net nežinia, ar tai yra gerai.

  Svarbu kur ir kaip tie žmonės drąsiai dėlioja teiginius. Pažįstame gi vieną ypatingai „tolerantišką”, nors gerai išsilavinus ir apsiskaičiusį, sugebantį galų gale susipykt žūtbūtinai.

  Dėl ekonomikos – ar tik man taip atrodo, jog po šiuolaikinių krizių žymiai sumažėja milijonierių ir padaugėja milijardierių?

  Visiška makalynė galvoj (gal ne tik mano) – tvirta valiuta tai gerai ar blogai. Mūsų akyse krito (smuko?) USD, katastrofa BY,
  defoltas RU, plaukiojantis (vis žemyn) zlotas, grąsinimai (ar tik vaidybą?) įsivesti aukso jeną, prdn, juanį, estų kronos pakeitimas…

 12. 7708.

  Auksinis kardas gegužės 23rd, 2012, 10:36 pm

  Kapitalizmo problema yra ta, kad dideli pinigai visuomet turi pranašumą – sistemoje užprogramuota, kad jie diskriminuos neturinčius tiek galios. Didelių pinigų pasirinkimų laisvės laipsnis – aukštesnis, todėl jie žaidžia palankiame sau, nelygiame lauke. Deja, teorinė kapitalizmo lygių sąlygų visiems prielaida prarasta, liko tik dalis šio sistemos sumanymo. Štai kodėl turtingiausieji gali turtėti vis sparčiau. Tik vienetai nusiraminimui yra iš nieko, iš idėjos atsiradę verslai – fenomenai. Daugeliui apie Facebook ar Google prilygstančia sėkmę svajoti tikrai nėra priežasčių, tai gražios pasakos.

  Nežinau ar kuklus, bandau būti teisingas. Žinau, kad yra žmonės specialistai, kurie išmano rimčiau, tuo tarpu man įgūdžius (ne vien ekonomikoje) neretai atstoja nuojauta.

 13. 7709.

  romas gegužės 23rd, 2012, 10:47 pm

  Žiūrėjau „Teisę žinoti”. Prof. Nekrošius pasakė įdomų dalyką: yra iškelta bylą policijos pareigūnui, kuris pagal Kedžio pareiškimą, visiškai neišėjęs iš kabineto, kad išsiaiškintų faktines aplinkybes, užregistravo pedofiljos atvejį. Nuo to ir pradėjo vyniotis ši istorija. Mėginant įsivaizduoti, kodėl pareigūnas nenorėjo įsitikinti gyvai, ar Kedžio pareiškimas turi pagrindo, kilo minčių. Tuoj pat atmečiau variantą, kad Kedys atnešė bonką ar vokelį, kaip neįdomų, ir pamislijau: o jei pareigūnas taupė benziną? Tada išeitų, kad dėl visko kaltas Kubilius su savo naktine mokesčių reforma :) Galima būtų ir daugiau įdomių pirminių priežasčių variantų sugalvoti.

 14. 7710.

  Auksinis kardas gegužės 23rd, 2012, 10:48 pm

  Tiesa, yra ir daugiau kapitalizmo problemų :-) Pareina tas laikas, kai apie jas kalbėsime kur kas dažniau, nei apie iš kapitalizmo kylančias laimės ir naudos galimybes. Deja, į patogų traukinį pavėlavom.

 15. 7711.

  Fredis* gegužės 23rd, 2012, 11:30 pm

  Dauguma žmonių nori patogiai ir nerūpestingai gyventi.
  Pažiūrėjau sąrašą kas Seime palaikė idėją tirti Garliavos įvykius, tai tas pats „Kernagio aštuntukas” ir A.Anušauskas, kurie ir kelia visą šią sumaištį, siaubą ir destrukciją.
  Anksčiau, SSSR laikais, nebūdavo sekso, dabar – pedofilija tai sapnas, to negali būti iš principo, ką čia išsigalvoji, kalbi apie teorinę karinę (ekonominę) grėsmę iš Rytų – esi paranojikas, megzta beretė.
  Laikmečio ženklas – paviršutiniškumas ir nerūpestingumas, rūpinimasis tik savimi.

 16. 7712.

  . gegužės 23rd, 2012, 11:49 pm

  Romui gerokai karšia kailį anoj diskusijoj, o jis čia kalba apie tai, kas lyg nerašytu susitarimu čia tiesiog nediskutuojama.
  Tiesą sakant ten jau sunku ir susigaudyti.

 17. 7713.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 12:03 am

  aš visoje šioje istorijoje atradau sau įdomų dalyką: socialdemokratams, Pakso partijai ir Uspaskich partijai visa ši Garliavos istorija yra absoliučiai neįdomi, liberalams – savaime aišku. Nežinau ar šias partijas valdo verslininkai ar tai yra paprastai publikai dėl nežinomų priežasčių demonstruojamas šaltas išskaičiavimas ir nejautrumas. Kokie motyvai nenarplioti šios visos istorijos, nes neteisingumas tiesiog kabo ore!?!

 18. 7714.

  romas gegužės 24th, 2012, 12:10 am

  Fredi, ko gero nėra taip blogai. Būtų Ūsas gyvas, būtų teisiamas. Jam gi kaltinimus prokurorai buvo pateikę. Dabar neatsimenu, bet, atrodo, buvo kaltinamas tvirkinimu. Nors Ūsas nebegyvas, tėvų dėka teismas vis tiek įvyks. Pedofilų klano idėja netikiu. Tikėjimas, aišku, nelabai kokybiškai kompensuoja žinojimo spragas, tačiau juk būtų išlindę daugiau įtartinų istorijų, jei toks klanas egzistuotų.
  Pagrindinė bėda, kad labai trūksta pasitikėjimo visuomenėje. Reiktų stengtis kažkokiu būdu pasitikėjimą visuomenėje didinti, bet neatsiranda suprantančių, kad tą reikia daryti. Išsiloti vieniems ant kitų, prigalvojant kuo smarkesnių epitetų, nėra geras būdas rasti tarpusavio supratimą.

 19. 7715.

  . gegužės 24th, 2012, 12:11 am

  Taiklus pastebėjimas. O išvada?

 20. 7716.

  romas gegužės 24th, 2012, 12:19 am

  Išvada? Nežinau. Man atrodo, kas su manim sutinka jau ir pasidaro išvadas, kokias norėčiau kad pasidarytų.

 21. 7717.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 12:31 am

  Jei egzistuoja reiškinys pedofilija, tai jis kažkur tarpsta. Tėvas įtarė, kad dukra buvo tvirkinama, įtarė egzistuojant keistą Ūso „šeimyną” (Stankūnaitė, sesuo ir judviejų dukros), šį faktą patvirtino ir habilituota biologijos daktarė, tai ne vien venckų/kedžių prasimanymas. Klano gal ir nėra, tačiau paralelinėje Ūso „šeimynoje” nusikaltimai galėjo būti vykdomi, juos reikia ištirti.
  Psihologijos požiūriu labai dėsninga Ūso baigtis smarkiai girtas prisitrėškė keturračiu. Kai esi labai smarkiai įtariamas ar realiai prisidirbęs – lenda į galvą visokios mintys, net savižudybės, o gal norėjo inscenizuoti pasikėsinimą, paversti save sąmokslo auka.
  Stankūnaitės staigus praturtėjimas niekur nedirbant, vaiko nepriežiūra (lankė savaitinį darželį).
  Jaunų motinų vaikai būna žemo intelekto. Abramikienė apie mergaitę tepasakė: gudri. bet ne protinga ar dar kokia.

 22. 7718.

  romas gegužės 24th, 2012, 12:43 am

  Stankūnaitė gal ir nėra pavyzdinė moteriškė, bet negalima atimti motinystės teisių be faktų, įrodančių, kad ji neatlieka motinos pareigų ar net nusikalsta prieš vaiką. Konstitucija sako, kad valstybė saugo ir globoja motinystę, tėvystę ir vaikystę.

 23. 7719.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 12:55 am

  Tai mes žinome, tačiau žmonės, kurie reikalauja iš teisėsaugos paprastų dalykų – tirti bylas, o vaikų teisių tarnyba taip pat turi kvalifikuotai atliktų savo funkcijas, negalima vadinti apsėstaisiais, rėksniais, savanaudiškai siekiančiais politinės naudos. Didesnė politinė nauda yra šia istorija nesidomėti (socialdemokratų ir darbo partijų reitingai).

 24. 7720.

  romas gegužės 24th, 2012, 9:23 am

  Vakar mėginau užvesti pokalbį visai ne apie Garliavos skandalą, bet matyt tema tokia emociškai užvedanti, kad sunku nukrypti į šoną:)
  Garantuoju, kad visi dabar suaugę lietuviai yra girdėję pasaką apie gaidelį, kuriam lazdynėlis suplėšė kelnytes. Man ta pasaka irgi formavo pažiūrį į gyvenimą, todėl neatsitiktinai, matyt, faktas apie iškeltą bylą pareigūnui, kuris neišeidamas iš kabineto registruoja nusikaltimus, sužadino fantazijas. Prisiminiau, kad dėl krizės 2009 m policijai buvo nustatyti limitai benzinui. Toks štai reportažas iš 2009 -ųjų:
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mbGbSkFqhK0

 25. 7721.

  . gegužės 24th, 2012, 10:15 am

  Taigi, neįmanoma. Blogiausia, kad būtina LABAI gerai išmanyti teisę, netgi – Lietuvos kodeksus. Žurnaliūgos tik sensacijų ieško, o tokie kaip Račas- priekabių.

  Man buvo didžiausia ir netikėta žinia, jog žemiausios pakopos – apylinkės teismo neįsiteisejęs sprendimas turi būti vykdomas besąlygiškai. Jokios logikos! Tą sužinojau pas Račą,
  o ne kokioj masinėj žiniasklaidoj.
  Tiesa, INFO TV laidoje atakakuojamas Songaila pripažino, kad tai seimunų kaltė- darbo brokas. Matyt, kitų šalių CPK tokių keistų nuostartų nėra.
  Būtų būvę aiškiau, jei ten koks Nekrošius TOKIUS dalykus paprastiems bendrapiliečiams aiškintų, kantriai ir be arogancijų .

  Lygiai kaip dėl mergaitės apsvaiginimo – juk užtektų Šukio oficialaus pareiškimo.

  Vakar policija padarė pareiškimą dėl antrosios mergaitės, nors nieko naujo jame nepasakyta, bet ramiau- vadinasi, kažkas daroma, tie dalykai sekami etc.

  Romo versija dėl benzino gal ir arti tiesos, bet tas policijos tyrėjas pradėjęs bylą, ką pamatytų tame bute- grandines/bizūnus, porno videoteką ? Dar kažkas ten buvo su adresais.

  Fredžio pastebėjimas dėl partijų- ko gero, taip ir yra.

 26. 7722.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 12:40 pm

  Valdžios (šiuo kart teismų) cinizmas, nejautrumas, nekvalifikuotumas, lėšų stygius (romo versija, policija – su dviračiais) nuo neatmenamų laikų erzina minią (runkelius). Supykdyti runkelį reikia mažiausios kibirkšties, runkelis piktas ir be priežasties.
  Runkelio iracionalumas ir neprognozuojamas veikimas yra visų valdžių galvos skausmas. Taip jau surėdyta, bet tame yra ir šiokio tokio žavesio, kad ne viskas vyksta sklandžiai. Kaip kažkada romas rašė, nepažodžiui: truputėlis anarchijos, (nuolat šalia esantis karštais garais į pakaušį valdžiai alsuojantis runkelis) – geras stimulas tobulėjimui.

 27. 7723.

  Ligita gegužės 24th, 2012, 12:47 pm

  Girdėjote Andriaus Užkalnio pasekėjo žodį :) Jie – runkeliai, mes – elitas.

 28. 7724.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 12:53 pm

  Ligita niekada neišsiduoda ar turi išvystytą empatijos jausmą, ar joje kirba smailiai užaštrintas teisingumo jausmas, trumpai sakant, – ar nėra abejinga kasdieniams ryškiai matomoems visuomeniniams įvykiams. Berašant knygą gali neatpažinti potencialių skaitytojų, jie bus smarkiai pasikeitę, kaip ir pats tėviškės peizažas. Atvažiuosi pristatyti knygą ir nebus kam ištiesti rankos, nes visi bus užsiėmę kuo kitu. Maras – prapuolė.

 29. 7725.

  . gegužės 24th, 2012, 12:57 pm

  Prdn., neatsispyriau pagundai – iliustracija:

  http://www.kleckas.lt/blog/wp-content/uploads/kedofilai-20120519-20.jpg

 30. 7726.

  Ligita gegužės 24th, 2012, 12:58 pm

  Fredi, daug kas many kirba, bet… Šiuo metu vienas iš pagrindinių galvos skausmų kaip padaryti, kad veiktų tai, kas norėčiau, kad veiktų.

 31. 7727.

  romas gegužės 24th, 2012, 1:35 pm

  Fredi, bet kurioje sistemoje truputis chaoso yra tobulėjimo variklis ir net sistemos išlikimo garantas. Žiūrėkim, kas lemia evoliuciją, – atsitiktinės mutacijos. Didelė dalis jų yra pražūtingos organizmui, bet kai kurios padeda geriau prisitaikyti ir išlikti. Tuo pačiu organizmas, veikiamas nuolatinių atsitiktinių griaunančių veiksnių, susikuria kovos mechanizmus, tokius kaip, pavyzdžiui, imuninė sistema. Įsivaizduoji, kas būtų, jei visi staiga pradėtų laikytis įstatymų? Vieną dieną atsirastų keliančių klausimą, kam mums reikalinga teisinė sistema. Jei ir neiškeltų, tai teisinė sistema palaipsniui taptų netreniruota ir todėl nepajėgi susigrumti su teisės pažeidėjais, jei tokių staiga atsirastų. Juk neįmanoma sugalvoti bausmių už vagystę, jei nežinai, kas yra vagystė. Ir apskritai – be maištininkų žmonija būtų nepatyrusi socialinio progreso.

 32. 7728.

  romas gegužės 24th, 2012, 1:42 pm

  Ligita, perskaičiau kelis kartus, bet nepadėjo suprasti. Kažkokia paslaptinga tu šiandien.

 33. 7729.

  Ligita gegužės 24th, 2012, 1:52 pm

  romai, kuri dalis neaiškiausia? :) Jei apie galvos skausmus, jie su klanu nesusiję, veikiau kamuojuosi dėl ateities. Parašiau trumpą įrašą ir nežinau ar skelbti, o gal tiesiog čia jūsų paklausti, kaip vis vien daugiau žinančių.

 34. 7730.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 2:00 pm

  Kiekviena nuomonė labai svarbi, autentiška, nepasitikslinta iš anksto žinynuose ar nepasitarus su ‘romu’. Publikuok, tik pagirsiu.

 35. 7731.

  romas gegužės 24th, 2012, 2:07 pm

  Skelbk. Niekas tavęs nesuvalgys. Nors jei galvoji, kad dar tegul paguli, tai skelbk po to, kai pagulės :)

 36. 7732.

  Ligita gegužės 24th, 2012, 2:17 pm

  Norint mane suvalgyti, tektų sukarti kelis tūkstančius kilometrų :) Gerai, viskas, surimtėju! Nėr ten kam gulėti iš tikrųjų, bet tegu paguli dar bent šiek tiek. Tiesiog perskaičiau krūvą medžiagos rūpimu klausimu, pradėjau veikti ir pamačiau, kad viskas vyksta per lėtai. Ir galvoju ar su manim kažkas blogai, ar kaip.

 37. 7733.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 3:14 pm

  Labiausiai mėgstu 18 mėn. brandintą sūrį Džiugas. Nusiperku iš kart nemenką gabaliuką ir drožiu visą savaitę.

 38. 7734.

  Fredis* gegužės 24th, 2012, 3:33 pm

  alfoje radau Valentino mėgstamo A.Vinokuro pabarimą dėl „etnonacių”,
  Nijole Ozelyte ·
  Senas jaunystės pažįstamas Vinokuras, kuris vaizduoja Kauno disidentą, nors tebuvo smulkus pageriantis valkatėlė, kurio neįsileisdavom į savo tarpą, kurį milicija neaišku – dėl ko (gal, iš anksto susitarę) buvo sulaikiusi . Tačiau daug pasakantis faktas, kad jis laisvai išvyko iš sovietmečio kalėjimo į kapitalistinį užsienį, o tai buvo leidžiama toli gražu ne visiems, bet tie, kurie dūšią KGB parduodavo, tie išvykdavo be kliūčių. Daug kentusi žydų tauta , aišku, pakentės ir šio menkystos prisidengimą savo žydiškumu, dėl apgailėtino spekuliavimo savo priklausymu garbingai tautai. Apie jo rašliavas negali tiesos pasakyti, nes jis ima staugti, kad žydus muša. Vinokuras provokuoja ir skatina atgrąsų antismitizmą, savo tautiškumą, kaip iškrypęs eksbicionistas demonstruodamas visur ir visada. Žydai puikūs, o tu pasibjaurėtinas, Arkaša:)

 39. 7735.

  Ligita gegužės 28th, 2012, 8:43 pm

  Neįmanoma – jei iškart tik parašiusi (ar po dienos svarstymo) įrašo nepaskelbiu, tai taip ir nukeliauja į juodraščius.

  Beje, kur jūs visi dingot? Vasarojat? Ar aš nekomentuoju, tai ir kitiems nereik? :)

 40. 7736.

  romas gegužės 30th, 2012, 8:32 pm

 41. 7737.

  Ligita gegužės 30th, 2012, 9:05 pm

  Akivaizdus masinis galvos perkaitimas :) Nors šiaip susekiau, kad Lietuvoj nėra taip ir karšta šiomis dienomis, Airijoj aukštesnė temperatūra, tai net nesuprasi… Nors nešlovinu aš jo, reik pripažint, kad kur A. Užkalnis, ten sujudimas.

  Beje, pasidarykit smegenų lavinimo testą, jei anksčiau nedarėt, į el. paštą atkeliavo, neseniai pasidariau, tai maniškės, pasirodo, išlavintos! Metas dabar jums tikrintis, kad karštymetis neprasidėtų – http://www.cvmarket.lt/testai/smegenu-lavinimo-testas

 42. 7738.

  romas gegužės 30th, 2012, 9:17 pm

  Čia dar lengvas testas. Žmona buvo gavusi testų rinkinį, skirtą tikrinti kandidatų į darbą intelektą, – buvo sunkesnių uždavinių.

 43. 7739.

  Ligita gegužės 30th, 2012, 9:30 pm

  Tikrai nesunkus, bet iškart pripuoliau daryt, nes žiauriai mėgstu visokius testus, kai kada iš manęs jau net juokiasi. Nuo seniau dar vieną noriu jums įdėt (apie realistus, pesimistus, optimistus), bet užlindo kažkur kompiutery.

 44. 7740.

  Fredis* gegužės 30th, 2012, 10:50 pm

  Pasitaisymas http://www.youtube.com/watch?v=VkTO8ZDcOeg
  A.Užkalnis perskaito visus užrašus ant visų sienų, todėl didelio skirtumo nėra kur jis užrašytas.

 45. 7741.

  Ligita birželio 1st, 2012, 5:44 pm

  Atsimenu, kažkada kelis kartus jis pakomentavo mano tinklarašty (rodos, šitam pačiam skyrely), kai Valentinas pakvietė į vykstančias diskusijas, taigi su čia esančiomis sienomis tikrai supažindintas, bet ar perskaito dabar – tai jau kitas klausimas :)

 46. 7742.

  Fredis* birželio 1st, 2012, 11:25 pm

  Ligita, mes čia pasitarėme ir nutarėme, kad reikėtų išgirsti Tavo nuomonę, o gal net visą recenziją kolegės rašytojos Giedros Radvilavičiūtės tekstui Šiaurės Atėnuose „Bėdų turgus Europos vidury” http://www.satenai.lt/?p=17184
  Iš anksto dėkojame.

 47. 7743.

  romas birželio 2nd, 2012, 7:49 pm

  Kai perskaičiau šiuos sakinius:” „Violetinė minia“ balotiruosis į Seimą. Manau, jie bus išrinkti ir kurs įstatymus, kurių visi privalės laikytis. Net profesoriai E. Kūris ir V. Nekrošius.”, susijuokiau iki ašarų, todėl kokią minutę negalėjau toliau skaityti.
  Ne su viskuo iš eilės sutinku, bet visumoje straipsnis geras ir daug kas pastebėta labai taikliai.

 48. 7744.

  Fredis* birželio 2nd, 2012, 8:35 pm

  „Stebiuosi štai vėl, kodėl mes ir kiti žmonės iš Europos valstybių vis kišamės į Ukrainos gyvenimą norėdami aplankyti J. Tymošenko ligoninėje…”
  „Manau, kad gegužės 17 dieną daugelis jaunų žmonių išėjo Breiviko pradžiamokslį. Niekas taip nepaskatina radikalumo ir smurto kaip nebūtinas jėgos demonstravimas.”
  „„Įkalsiu truputį. Negaliu patikėti, man liepia meluoti.“ Jei jis su taisyklėmis sutiks, meluoti ir gerti iki pensijos jam liko 40 metų.”

 49. 7745.

  Ligita birželio 3rd, 2012, 11:51 pm

  Fredi, žiūriu, nepaliksi ramybėje, kol netarsiu žodžio apie tuosius įvykius. Jau norėjau rašyti, kad negaliu vertinti neįsijautusi, pasirodo, Giedra Radvilavičiūtė lygiai tą patį daro – bando lįsti į kito kailį, tik tada imasi vertinti. Šiaip nebesuprantu, kiek žmonių iš tikrųjų domisi šia istorija, o kiek seka paskui visus. Atsimenu, baisiausia man buvo tąnakt, kai Artūro tinklarašty kažkas įmetė nuorodą į D. Kedžio puslapį apie skriaudžiamą dukrą, paskui viskas virto kažkokiu chaosu, be to, reik pastebėt, kad kai žmonės patiria sunkias asmenines dramas, jų vertinimai ir elgesys tampa neadekvatūs, mes gi stebime kaip realybės šou. Kas nepatinka, kad pastaruoju metu kliba tokios sritys kaip teisėsauga, bankai (Snoro istorija) ir tai ganėtinai veikia bendrą valstybės klimatą, tad apie visų taip trokštamą pasitikėjimą darosi sunkoka kalbėti.

  Bet geriau užsukit į violetinį tinklaraštį, ką čia aš – http://www.neringavenckiene.com

 50. 7746.

  romas birželio 4th, 2012, 12:44 am

  Fredis norėjo literatūrinio įvertinimo.
  Man, beje, straipsnis patiko būtent dėl stiliaus. Turi moteriškė šmaikštumo :)

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

  • Ligita dabar kuria. Parašyk jai laišką, jei kyla klausimų dėl tavo kūrybos ar nori papasakoti apie save. Atsiprašome, laikinai neaptarnaujame. ligita@ligidangaus.lt
 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt