O kas būtų jei visus iki vieno savo išsikeltus metų tikslus šiais metais imtum ir pasiektum? Juk būtų nuostabu ar ne? Tada pasitikėjimas savimi išaugtų šimteriopai, būtum kur kas laimingesnis nei tada, kai to padaryti nepavyktų.

Dabar paklausk savęs – kodėl turėtų nepavykti? Jei sunku fantazuoti, mintimis nusikelk į vaikystę, prisimink, koks išradingas buvai tada. Tau nebuvo jokių ribų. Įsivaizduok, kad tas mažas žmogus vis dar tavyje, tik pasislėpęs po įvairiausių įsipareigojimų ir sunkumų našta.

Štai, pasak DoSomething.org tinklalapio, yra 7 pagrindiniai būdai norint savo svajones paversti realybe:

1. Svajok plačiai. Turėk svajones tokias, kurios yra didesnės ir geresnės negu dabartinė tavo situacija ir tai sukels didžiulį norą įnešti į savo gyvenimą pozityvių permainų.

2. Vizualizuok savo tikslus. Tiksliai žinant ko nori, tai pasiekti lengviau.

3. Daryk pertraukas, kai to reikia. Neleisk sau perdegti ir nesijausk kaltas, kad nori pailsėti.

4. Nustok lyginti save su kitais. Lyginti save su kitais beveik neišvengiama, tačiau pasistenk, kad tai tavęs nepaveiktų.

5. Išlik organizuotas su užduočių sąrašu. Šis sąrašas leidžia suskirstyti užduotis į dideles, vidutines ir mažas. Galima nustatyti savo prioritetus ir efektyviai valdyti savo laiką.

6. Nenusimink dėl mažų nesėkmių. Jos gali tave atgrasyti nuo svajonių siekimo, tačiau taip pat tai yra galimybė toliau mokytis ir augti.

7. Naudokis savo bendruomene. Visada atsimink, kad esi apsuptas draugų, šeimos narių, trenerių, mokytojų ir mentorių, kurie gali pasiūlyti pagalbą.

Kodėl bent jau pradžiai jų nepabandžius? Sakyk sau, kad tu gali.

Šaltiniai: paveikslėlis – www.amazon.com