Komentavimo taisyklės

1. Gerbkime save.

2. Supraskime, kad visi turime ne tik panašumų, tačiau ir skirtumų, todėl net jei dėl skirtingų nuomonių kai kada tenka susidurti kaktomuša, tai ne pretekstas užgauliojimui. O pasitelkus kantrybę, iš skirtingų nuomonių gali gimti puikių iniciatyvų.

3. Puoselėkime lietuvių kalbą, t. y. reiškime savo mintis sklandžiai, aiškiai ir nevartokime svetimybių ten, kur kuo puikiausiai tinka baltiškos kilmės žodžiai. Nors pasitaiko svetimybių, kurios ausies nerėžia, nes pagal visas savo ypatybes gerai prigijo taip tik praturtindamos kalbą, bet yra ir kitokių. Kitų tautybių žmonės, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių, taip pat laukiami. Jie turėtų bendrauti visiems suprantama kalba, nes ir mes, atvykę į jų šalį, prisitaikome. Jei vis dėlto lietuvių kalba iš pradžių pasirodys per sunki, rašykite.

4. Komentatoriai gali išsakyti savo idėjas tinklaraščio autorei ir tai visada nekantriai laukiama, bet privalu neužmiršti, kad galutinį sprendimą priima autorė. Kadangi per ilgą laiką erdvė kurta kartu su komentatoriais, galima sakyti, kad į tinklaraščio gyvavimą įdėtas ir nemenkas jų indėlis, tačiau įsivaizduokite, kad esate svečiuose (jei kažką skolinatės, tai užfiksuojama, nors, aišku, galiu ir aš kažką skolintis, taip pat uždirbti).

5. Komentuokime atsižvelgdami į įrašo temą, nors, be abejo, ilgos diskusijos metu šioks toks „nukrypimas“ atleidžiamas.

6. Komentuoti ne į temą (nes konkreti tema paprasčiausiai kiekvieną kartą gali skirtis nuo komentatorių išmonės) galima skyrelyje „Perla nemeluoja. Žinai geriau, branguti?“

7. Kitų skyrelių komentavimo temos:

*  Ligitos dienoraščiai: 1998 – 2017 – rašymas

*  Knyga „1 % raudonplaukių“ – apie raudonplaukius (plaukus ir jų įtaką žmogaus laimei)

* Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti? – apie viską

* Drėbtelk ir tu, kartu su Maru – istorija

* Lietuvių kalbos dilgėlynas – lietuvių kalba

* V.A.M. ir Muzika, teisingas požiūris į gyvenimą – muzika

* Dvigubai atjaunėjęs narcizas, arba įmantrus kvietimas nusipezėti – kai nelabai gera

8. Komentaruose grubūs įžeidinėjimai, piktybinis erzinimas, panieka rasei, religijai, tautai ar žmogaus įsitikinimams, nepažeidžiantiems kito žmogaus teisių ar laisvių, netoleruojami. Tokie komentarai šalinami, o jų autoriai po įspėjimo praranda galimybę komentuoti šiame tinklaraštyje.

9. Draudžiama komentavimo galimybę išnaudoti komerciniams tikslams, už kuriuos sumoka kokia nors įmonė ar fizinis asmuo (turiu omeny, kad jums kažkas sumoka, o man ne, tačiau jūs mano erdve naudojatės nemokamai). Nesuinteresuoti, t. y. rekomendacinio pobūdžio (jums niekas nesumokėjo, tačiau kažkas labai patiko, todėl atėjote pasidžiaugti), prekių, produktų ar paslaugų siūlymai nedraudžiami. O jei jus domina reklama, prašome kreiptis. 

10. Tinklaraštis yra skirtas diskusijoms. Tai vieta, kur bendraminčiai dalijasi savo nuomone apie įvairius dalykus ir taip tobulėja. Mano subjektyviu požiūriu, čia gana puikiai atsispindi visuomenė.

11. Pagrindinė tinklaraščio autorės profesija – rašytoja.

12. Komentatoriai turi galimybę komentuoti pasivadinę pseudonimais arba vardais, taip pat įrašyti ir savo tinklaraščio nuorodą.

13. Komentaruose įrašomos nuorodos matomos komentare.

14. Komentarų apimtis: rašoma vienu, dviem ar daugiau sakinių.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai: 73 “Komentavimo taisyklės”

Puslapiai: « 1 [2] Show All

 1. 24.

  Fredis* kovo 23rd, 2010, 7:50 am

  WU komentarai vakar buvo superiniai, net už mdxacuk’ą geriau pavarė, nežinau kaip Musei galėjo kilti mintis apie atostogų, vitaminų, merginų poreikio trūkumą. Gal taip Musė norėjo save atkreipti į save gerbiamo WU dėmesį?

 2. 25.

  bang kovo 23rd, 2010, 8:45 am

  Už mdxacuka niekas geriau nepavaro :)

 3. 26.

  Fredis* kovo 23rd, 2010, 8:49 am

  Dėl komentavimo taisyklių. Pirmiausia turi būti komentavimo vertas įrašas. Ar nepastebėjote, kad Ligita visiškai netobulėja. Kovo 11-osios proga pastatė puodnę ant palangės, o Vasario 16-tą apskritai pramiegojo, E.Masytės dainos video klipas pasirodė tik vėlų vakarą, dar buvo įrašas apie vaizdus Utenoje per langą palydint labai vaizdžiu išgyventu pojūčiu – „plyšta galva, ūžia ausyse”.
  Kuo toliau tuo labiau rašymas čia virsta tarsi rašinėjimu ant amžiaus statybas juosiančios patręšusios tvoros ar ant labai prabangaus (įėjimas 1.00 LT) tualeto sienos. Spėju, kad respektabilusis, subtilusis Aurelijaus šeimininkas Valentinas dėl mano paminėtų priežasčių todėl ir nusimuilino iš čia.

 4. 27.

  bang kovo 23rd, 2010, 9:00 am

  Dar kartą perskaičiau tą A.G. komentarą, vistiek nesupratau, WU, kodėl jis tau pasirodė parašytas psichinio ligonio :)
  Kita vertus, ir pats Artūras kartais neadekvačaii sureaguoja į nuomonę dėl sporto, pav. dėl krepšinio .http://racas.lt/stepas-dievas/?replytocom=18404#respond

 5. 28.

  romas kovo 23rd, 2010, 9:28 am

  Fredi, nėra audrinančių temų Lietuvos dienotvarkėje. Įsivyravo nejauki politinė tyla – valdžia nežino, ar dar ilgai jiems leis valdyti, o opozicija nežino, ar verta kelti bangas, nes viskas gali pasibaigti priešlaikiniais rinkimais. Tokia padėtis neįkvepia dideliems darbams arba neįkvepia garsiai apie juos kalbėti. Lietuvos žmonės pamažu lipa iš duobės. Pasibaigė žiema ir nebereikės daug mokėti už butą, Didžiojoje Britanijoje ir Norvegijoje žmonės susirado darbus ir kraunasi kuprines, nepraradusieji darbo kimba su vis didesniu įkarščiu dirbti didesniu krūviu, nes užsakymų padaugėjo ir reikia dabar dirbti už du arba bent už pusantro. Ligita gi prakaituoja prie savo diplominio darbo.

 6. 29.

  Ligita kovo 23rd, 2010, 9:42 am

  Nurodinėti kiekvienas sugeba… Iš pradžių „užbanink” trukdančius, po to rašyk taip kaip reikia mums, ne kaip nori. O kad Ligita studijuoja, vakarais dirba tai niekam nė motais. Netobulėju? Žinoma. Galiu būti kokia tik nori – netobula, rašanti netobulas taisykles ir pan. Man visiškai vienodai.

 7. 30.

  romas kovo 23rd, 2010, 9:51 am

  Bang, WU nuo Račo skiriasi. Račas yra impulsyvus, O WU vakarykščiame komentare suveikė sąlyginis refleksas. Jei tai būtų pirmas matytas A.G. įrašas, WU nebūtų sureagavęs. Šiaip man patiko – puikus pavyzdys, kaip žmogus sugeba matyti ir įvertinti tikrovę. Kas moka manipuliuoti, gali žmonėmis žaisti – sukuri reikiamą dirgiklį ir ištrauki, kai reikia :)

 8. 31.

  Rytis I kovo 23rd, 2010, 9:58 am

  Sutinku su taisyklėmis, tiksliau, pasižadu laikytis. 8 punkte, beje galima būtų atskirai paminėti Ligitą, – jos irgi negalima įžeidinėti…:)

 9. 32.

  Musė kovo 23rd, 2010, 10:04 am

  Aš norėjau tą patį parašyti – jei tai būtų pirmas A.G. pasisakymas apie žudynes, lietuvius – banditus ir pan., WU nebūtų sureagavęs. Aš nereaguoju tik todėl, kad gerbiu A.G. už tai, ką jis daro realiame, o ne virtualiame gyvenime. Šiaip jo netvarkingai parašytų rašinių neskaitau, nes mane teksto netvarka erzina net labiau nei turinys.

 10. 33.

  bang kovo 23rd, 2010, 10:59 am

  Taigi tame komentare neminimos jokios žudynės :/

 11. 34.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:01 am

  romai, nesupratau tavo kasutinių dviejų sakinių – kas ten sugeba matyti ir kas kuom manipuliuoja bei kuria dirgiklius ?

 12. 35.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:01 am

  khm, tb „tavo paskutinų dviejų…”

 13. 36.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:02 am

  „paskutinu” – o varge :(

 14. 37.

  Musė kovo 23rd, 2010, 11:06 am

  Bang, kas tau? Tau gal irgi reikia atostogų :D

 15. 38.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:09 am

  O kam nereikia ? :) Pakentėsiu iki vasaros.

 16. 39.

  Musė kovo 23rd, 2010, 11:10 am

  Bang, kad aš jau net neskaičiusi žinau, ką A.G. parašys :D Pas Račą apskritai, po visuotinės nerijizacijos, nebeliko ką skaityti. Tegu Račas myli ir saugo mdxacuką, nes be jo ten apskritai liūdesys būtų.

 17. 40.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:15 am

  Visiek apie žudynes tame komentare juk nieko nėra.

 18. 41.

  romas kovo 23rd, 2010, 11:27 am

  Bang, tik WU gali pasakyti, kuri frazė jį užvedė galutinai, bet A.G. lyginimas praeities su dabartimi praeities naudai yra WU dirgiklis, mano manymu. Turint tokius duomenis apie WU, galima iššaukti jo audringas reakcijas, kurių metu, jis nepastebės kitų smulkmenų, nes koncentruosis į dirgiklį. Tai nėra joks WU trūkumas, faktiškai visi mes vienodi:)

 19. 42.

  Musė kovo 23rd, 2010, 11:34 am

  WU, prie ruso buvo geriau (pažiūrim, kas man bus)

 20. 43.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:35 am

  A. G. „Juk jei aš būčiau patenkintas ųiadienine Lietuva, – juk nekurčiau kitokios. Kas daryti ačiū Dievui sekasi.
  Jei man būtų patikusi tarybinė Lietuva, – tikrai nebūčiau tuo metu viur su tais, kurie vertė tą santvarką.”

 21. 44.

  romas kovo 23rd, 2010, 11:40 am

  bang, tie žodžiai yra fasadas, o WU gaudo potekstę:)

 22. 45.

  . kovo 23rd, 2010, 11:44 am

  Prof. VL alfoje rašo apie Astravo, Gumbinės atomines jėgaines ir klausia svarbiausio „koks likimas laukia lietuviškų etninių salų Baltarusijoje”.
  Ir reziumuoja- kas svarbiausia:

  Lietuvos Vyriausybei rūpestis lietuvių mažumomis turėtų būti širdies prievolė.

 23. 46.

  bang kovo 23rd, 2010, 12:21 pm

  romai, net potekstės apie žudymus tos dienos A.G. komentaruose vistiek neįžvelgiu :)

 24. 47.

  romas kovo 23rd, 2010, 12:42 pm

  Bang, visas šposas tame ir yra, kad WU nepastebėjo teksto turinio:) Sąlyginis refleksas veikia išoriškai logiškai nesusietai. Kai nuskambėjus skambučiui šuniui pradeda skirtis skrandžio sultys ir tįsti seilės, lyg jis matytų kaulą, irgi nebūtų suprantama, jei nežinotume, kad prieš duodant šuniui ėsti visada paskambindavo skambučiu:)

 25. 48.

  bang kovo 23rd, 2010, 12:48 pm

  Supratau.

 26. 49.

  WU kovo 23rd, 2010, 2:52 pm

  Bang, buvo čia toks atvejis pas Račą, maždaug tarp kovo 11 ir vasario 16, kai a.g. kalbėjo apie kažkokį senuką, kurį tą dieną jaunimas užmušė, o tada metė kaltinimą maždaug taip: „tikiuosi suprantate, kad prie šios žmogžudystės prisidėjote visi šio tinklaraščio lankytojai”. Ar kažkaip panašiai. Esmė nelabai skirtųsi. Šiandien bandžiau ieškoti to komentaro, bet neradau, įtariu Račas galėjo ištrinti, jam nesunku searchinti.
  Reaguoju ne dėl sporto, o apskritai. Čia buvo paskutinis lašas. Ar jūs skaitote, ką tas žmogus rašo. Pagal jo komentarus galima susidaryti įspūdį, kad visi kas valdžioje (apimant visas grandis) yra vagys. Visi verslininkai, jo žodžiais, banditai. Visas jaunimas – narkomanai ir pan. Ir tai matoma beveik kiekviename jo komentare. Jis vienintelis sąžiningas senukas, kuris kažkada pats (kaip suprantu ne kartą), vedamas savo godumo, desperatiškai bandė gauti valdžios t.y. bandė prieiti prie lovio/kolūkio sandėlio, bet nepavyko. Pats yra vienintelis sąžiningas ūkininkas/verslininkas, aplink jį visi vagia ir jam pačiam nebelieka.
  Kada matėt jo nuomone pagrįsta kažkokiais įrodymais, kad tas ar anas yra vagis ar pan? Tas asmuo kas antrą sustatytų prie sienos jeigu galėtų, tą taip pat galima išskaityti.

 27. 50.

  WU kovo 23rd, 2010, 2:54 pm

  Aš džiaugiuosi, romai, kad tau pavyksta Pavlovo eksperimentus ant manęs pritaikyt.

 28. 51.

  kreivarankis kovo 23rd, 2010, 2:55 pm

  WU,
  bet juk čia tipiškas atvejis. Ar verta taip giliai imti į širdį. Taip mąsto labai daug kas ir tai palengvina gyvenimą. Gal dėl to ir neturime visokiausių riaušių, kaip Graikijoje. Į taip mąstančius nukreiptos ir dauguma TV laidų. Tai nėra kažkoks unikalus atvejis, tai tendencija.

 29. 52.

  WU kovo 23rd, 2010, 3:07 pm

  Aš sutinku, kad galėjau nerašyti to komentaro, bet nesigailiu parašęs.

 30. 53.

  bang kovo 23rd, 2010, 3:09 pm

  Svaikiausias požiūris į A.G. komentarus yra mdxacuk`o „Pabandžiau per google išsiversti pirma į turkų kalbą, o paskui atgal į lietuvių. Nežinau kaip kitiems, bet man dabar kur kas aiškiau. Galit ir jūs pabandyt prieš publikuodamas kitą kartą” http://racas.lt/interpeliacija-baigta-laikas-apkaltai/#comment-38467

 31. 54.

  Musė kovo 23rd, 2010, 3:28 pm

  Aš tai pastebiu kitą bėdutę. Mes išsišaipome, išsityčiojame, išgraužiame kitaip mąstančius komentatorius, o po to patys nebeturime su kuo diskutuoti (čia aš ir sau taikau). Giga, Mykoliukas, tas pats austras vis rečiau ką parašo, mes patys pas Račą vieni kitų nekritikuojame – tai ir nebėra apie ką šnekėti.

  Beje, man patiko šiandien lryte straipsnis apie Lietuvoje kavinėse nesėdinčius senukus:
  lrytas.lt/-12693213901268564408-matomi-ir-nematomi-%C5%BEmon%C4%97s-kur-senatv%C4%97s-vieta.htm

  Kai aš kažką panašaus buvau parašiusi, mdxacukas išvadino tai socialistiniais traukuliais :(

 32. 55.

  WU kovo 23rd, 2010, 3:31 pm

  Muse, tai tu ir su mumis nediskutuoji.

 33. 56.

  romas kovo 23rd, 2010, 3:34 pm

  WU, juk rašiau, kad mes visi vienodi:) Su Pavlovo šuniu aš labai primityviai paaiškinau, nes žmogus yra sudėtingesnis.

 34. 57.

  WU kovo 23rd, 2010, 3:36 pm

  romai, geriau pasakytum, ką tu man siūlai? Nereaguoti į tokius kaip a.g.?

 35. 58.

  bang kovo 23rd, 2010, 3:37 pm

  Galimą reakcijos variantą nurodžiau aukščiau, tik komentaras dar nepatvirtintas.

 36. 59.

  WU kovo 23rd, 2010, 3:43 pm

  A.G.
  Kovas 12, 2010 10:39 vakare | Nuoroda | Atsakyti
  Kodėl tas vyksta totaliai Lietuvoje jau 20 metų (kaip ir pokaryje):„Dzūkijos kaime nuosavą krautuvę turintis 72 metų pensininkas sulaukė nekviestų svečių – jaunuoliai už prekystalio stovėjusį vyrą kone mirtinai sutalžė, vėliau surišo ir prisikrovę keletą krepšių alkoholio pasišalino…“
  Baisiausiai kitkas. O kas, tai jau geriau šio tinklo komentaristams net neaiškinti. Manau jie didžiąja dalimi ir yra netiesioginiai kaltininkai.
  .http://racas.lt/kovo-11-osios-dovana/#comment-53116

 37. 60.

  romas kovo 23rd, 2010, 3:48 pm

  Vienas variantas yra nereaguoti. Kitas variantas yra pasišnekėti. Kas iš to, kad patvirtinai žmogui jo hipotezę apie netinkamai išauklėtą jaunimą. Tu jau beveik vienas žingsnis nuo žmogžudystės:)

 38. 61.

  Fredis* kovo 23rd, 2010, 3:56 pm

  Neužmirškite, kad WU yra teisininkas, o šios profesijos žmonės, jei jie nėra tapę visiškais cinikais ir chamais – labai jautriai reaguoja į pasikėsinimus į konstitucinę sntvarką, apšmeižimus kolektyvine kalte ir t.t..
  A.G.nuolatos rašinėdavo, kad reikia ant lietuvių numesti porą atomionių ir pan.. WU labai tiksliai atsiliepė apie psichinį ligonį.
  Netoleruokime tokių veikėjų savo tarpe, į blogį reaguokime.

 39. 62.

  Fredis* kovo 23rd, 2010, 4:06 pm

  WU, kaip teisininkas išnagrinėk šį Regio „šedevrą”:
  Fredi, … prancūzų nelygink su lietuviais. Mes dėl savo dydžio esame pasmerkti taikytis prie besiklostančių aplinkybių, prancūzai gi formuoja tas aplinkybes. Todėl atitinkamas ir nuosprendis žmonėms kurie buvo silpni.

 40. 63.

  WU kovo 23rd, 2010, 4:25 pm

  Aš nematau, ką čia nagrinėti. Pastebėjau tik tai, kad Regis visada mus laiko nepilnaverčiais, nes esam maži. Ypač įstrigo, kai sumenkino Aukščiausiosios Tarybos darbą, tame posėdyje, kai buvo skelbiamas Nepriklausomybės aktas. Toks jausmas, kad ten nieko iš esmės buvo galima nedaryti. Na bet čia suprantama, kai visiškai nežinai tarptautinės viešosios teisės, tai tau nusispjauti ir ant Helsinkio baigiamojo akto suformuluotų principų.

 41. 64.

  kreivarankis kovo 23rd, 2010, 7:47 pm

  WU,
  tuomet gal galėtum kaip teisininkas išnagrinėti kurį nors mano įraša Naujapilį :D

 42. 65.

  WU kovo 23rd, 2010, 8:03 pm

  Kreivaranki,
  Mielai. Išnagrinėjau tavo Nightwish video. Štai mano atsakymas – .www.youtube.com/watch?v=gg5_mlQOsUQ stebėk įdėmiai filmuką.

 43. 66.

  Rolandas kovo 23rd, 2010, 8:19 pm

  Fredi, atsiprašei A.G., o ir vėl… Iš kur pas tave tiek pykčio ant to A.G.?

 44. 67.

  Rolandas kovo 23rd, 2010, 8:36 pm

  o ir kova prieš nekenksmingą A.G. kažkokia nesąžininga. Prieš kokią marginalę janutienę, tai ir prisidėti būtų ne griekas, o dabar prieš „dievo karvutę A.G:(

 45. 68.

  bang kovo 23rd, 2010, 11:21 pm

  O štai mano ataskymas
  trinixy.ru/flvplayer.swf?file=/pics3/20080523/video/bilan.flv

 46. 69.

  WU kovo 24th, 2010, 12:08 am

  Bang, tai tu mėgsti humorą?!..

 47. 70.

  Valentinas kovo 24th, 2010, 1:38 am

  Nesveika važiuoti automobiliu į Taliną su kolega iš Kauno. Prisiklausiau tiek kaunietiškų istorijų iš politikų ir vietinių oligarchų gyvenimo, kad dabar mane galite laikyti nerijumi. Net nuliūdau, praradau bet kokią viltį.

 48. 71.

  Fredis* kovo 24th, 2010, 7:49 am

  Nematau priežasties nusiminti. Valentinai, kauniečio pasakojimai įsikomponuoja į romo teoriją, kuri teigia, kad žmogus nėra labai gera, švelni ir morali būtybė.
  Vakar viename tinklaraštyje aptarinėjome naujai išleistos R.Lopatos politologinės knygos vieną herojų A.M.Brazauską, kuris daliai visuomenės yra blogio įsikūnijimas ir kuris nedaug kuo skiriasi nuo kokios nors suomių valdomos, beje, jie posėdžiauja Rygoje, naujienų agentūros vadovo. Pirmasis už visuomenės lėšas privertė Švenčionėlių merą išasfaltuoti kelią iki AMB sodybos, o žiniasklaidininkų vadas, sutikęs Vilniaus miesto burmistrą prie parduotuvės IKI išsireikalavo, kad jam būtų užlopytos kelio, vedančio į namus, duobutės.
  Savanaudiškumas, cinizmas, lipimas per galvą silpnesniems – įprasti visuomeniniai reiškiniai, taip buvo visais laikais.

 49. 72.

  bang kovo 24th, 2010, 8:36 am

  WU, juokauji ?

 50. 73.

  Rolandas balandžio 7th, 2010, 10:19 pm

  Valentinai, jei tikėtina, kad reklamos vartotojai (dundukai) visuomenės informavimo priemonėje (tinklapyje) skleidžiamos reklamos dėl jos pateikimo formos gali neatpažinti, tokia reklama turi būti pažymėta žodžiu „Reklama“.

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt