Metų rinkimai

Metų citata išrinkau šią romo idėją: „Į drabužius turėtume žvelgti ekologiniu žvilgsniu. Kuo drabužis vežtas iš toliau, tuo jis mažiau ekologiškas. Dėl tų pačių priežasčių galima dėvėti drabužius pagamintus iš atliekų: megztinį megztą iš polietileninių maišelių, kepurę išlankstytą iš laikraščio ir sandalus išpjautus iš padangų.“, nes nežinau kaip jus, bet mane, tąsyk ją perskaičius, baisiausiai prajuokino.

Metų reklamos agentas – pasišalinus aktyviam reklamos agentui Valentinui, trumpiau žinomam kaip VVV, tokio ryškaus mano tinklaraščio populiarintojo nepastebėjau, tai šių metų laimėtoju skelbiu tinklaraščio „Dar viena alternatyvi nuomonė“ autorių (žr. šventinį gimtadienio įrašą kodėl).

Metų pokštininkas – vienareikšmiškai – Aurimas ir tik jis! Šitaip sistemingai komentatorių Kreivarankį aukštinti ir vadinti jį galingu ne kiekvienas sugebėtų!!

Metų gyvūnas – nusprendžiau, kad leisiu saviškei Perlai pasipuikuoti, nes juk retai pasitaiko, kad asmeninis gyvūno skyrelis sulaukia daugiau nei šešių tūkstančių komentarų.

Metų įvykis – peržvelgiau nuo praėjusių metų sausio 19-os skelbtus įrašus ir pamaniau: „Tai bent! Tiek visko įvyko.“. O kažin koks įvykis turėjo ryškiausių atgarsių tinklarašty… Ne vienas, tikrai. Gal padėsit?

Metų konkursas – jų kaip grybų po lietaus neužderėjo, tai renkuosi kalėdinės pasakos konkursą.

Metų įrašas – labai griežtai vertinu savo tekstus, todėl įdėsiu nuorodas vos į kelis įrašus, kuriuos jūs savo pagyrimais įvertinot, bei tuos, kurie man pačiai šiuo tuo brangūs – Chaotiškumas arba šiek tiek minčių apie tinklaraštį, Kuprinės svoris, Tąkart, rugpjūtį, Pažinti ir patikėti, Samuel Beckett – Molojus.

Metų išnykimas – atitolau nuo savo tinklaraščio, žinau. Tačiau tai nereiškia, kad visam laikui ir kad nebeliko teisės sugrįžti:)

Metų sugrįžimas – užtat kai kas iš mano internetinių bičiulių, skaitytojų nuo pat pirmųjų tinklaraščio gyvavimo dienų, sugrįžo – o gi taip pat savo tinklaraštį turinti Zita! Yra tekę naujo įrašo laukti ir kelis mėnesius, bet štai ji jau vėl su mumis, pažadėjo dažniau kaukšėt klaviatūra.

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt