Seniai seniai

Seniai seniai, miško viduryje baltu sniegu it švelnia vata dengtoje pirkutėje gyveno gera senutė. Ji mėgo kepti sausainius, riestainius ir pyragus. Kaip tik buvo likusios kelios dienos iki Kalėdų, todėl ji paprašė kiškučių, kad parvežtų iš malūno miltų. Tačiau mergaitė vardu Žiema jau buvo paėmusi beveik visus miltus. Ir džiaugėsi, kad prisikeps visokių kepinių, gulės po egle, valgys ir niekam neduos. Važiuojant užkliuvo jos ratai už vėjo ir miltai visi aplink išbyrėjo. Ryte, pakilus saulei, vaikai pabudo iš miego ir pamatė už lango daug sniego. Senutė prikepė meduolių ir vaišino vaikus, žaidžiančius kieme, visi buvo tokie laimingi. Lauke snigo, sapnuose snigo, tarytum svajonėmis snigo…

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

  • Ligita dabar kuria. Parašyk jai laišką, jei kyla klausimų dėl tavo kūrybos ar nori papasakoti apie save. Atsiprašome, laikinai neaptarnaujame. ligita@ligidangaus.lt
 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt