Naminio pyrago skonis tiesiog neprilygstamas! Kai vėl pajusite įkvėpimą ką nors greitai išsikepti, šioje knygoje rasite daugiau kaip 100 nesudėtingų receptų, kuriems paruošti užtruksite ne daugiau kaip 30 minučių. Rinkitės iš sultingų vaisinių pyragų, sluoksniuotos tešlos pyragų, greitai paruošiamų klasikinių pyragų, įmantrių tortų ir biskvitinių vyniotinių ar gardžių pyragaičių. Mėgaukitės saldžiais gardėsiais. Jūs to nusipelnėte!

Jau nė ir klausti nereikia, ir taip jums aišku ką pastaruoju metu tiesiog užvaldė receptų, o ypač desertų, knygos. Taip, tai mane. Šį kartą jums ruošiuosi trumpai pristatyti knygą, kurią pati sau padovanojau artėjančių Šv. Kalėdų proga.

Knygoje Greitai paruošiami kepiniai gausu gardžiausių kepinių receptų, iliustruotų spalvingomis ir apetitą sužadinančiomis nuotraukomis, tarp kurių įvairūs pyragai, keksai, tortai, keksiukai ir kita.

Skaitydama šią knygą įsivaizdavau, kaip gaminu įvairiausius gardumynus, na, ir, rodos, bent dviejuose receptuose buvau baisiausiai nustebinta, kad kepiniams paruošti reikalingas… Gazuotas limonadas! O ką apie tai manai tu?!

240 puslapių (#11)

Šaltiniai: nuotrauka – Ligitos iš Ligi Dangaus, ištrauka – Greitai paruošiami kepiniai