Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti?

Katytė Perla

Kadangi lojalūs mano tinklaraščio komentatoriai mėgsta diskutuoti apie aktualijas, būtent joms čia ir vieta (nuotraukose matote skyrelio, startavusio 2009 metų gruodžio 12 dieną, savininkus katytę Perlą ir katiną Bingą).

Politika, žiniasklaida, teisė arba…

 • Kodėl A. Kubiliui reikšmingesnė kitų šalių nuomonė apie jo veiklą, bet ne mūsų šalies piliečių (kažką panašaus jis per „Hard Talk“ kalbėjo)?
 • Kokia tikroji V. Valentinavičiaus pabėgimo iš Alfos priežastis?
 • Kodėl Ligita nekenčia dirbtinio intelekto idėjos, o Romas ją dievina?
 • Kodėl žurnalistai – baubai, o be jų – blogai?
 • Ar WU taps pasaulyje pripažįstamu teisininku?
 • Kodėl Bang gąsdino WU?
 • Kada kibiro dugnas virsta klampia mase?

Klausimų daug. Dar daugiau sugalvosite jūs. Svarbiausia – bent dalinai į juos atsakyti, nes taip pasotinsime nežinojimą ir jis virs žinojimu.

Komentarai: 8 246 “Perla ir Bingas nemeluoja. Žinai geriau, branguti?”

Puslapiai: « 1151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161165 » Show All

 1. 7747.

  Ligita birželio 4th, 2012, 12:50 am

  Nebloga rašytoja, ką aš galiu pasakyti, iš jos kūrinių citatų kvatojomės dar studijų metais.

 2. 7748.

  Ligita birželio 4th, 2012, 1:12 am

  Iš tikrųjų gerai, kad kilo mintis ne apie tekstą, kaip pageidauta, kalbėti, bet apie tai, kas jame rašoma, tai rodo, kad ir koks tas stilius šaunus, jis neužgožia turinio, manau, taip ir turėtų būti. Šiaip dabar daugiau angliškai skaitau (pati savim stebiuosi!), įdomu stebėti kaip svetima kalba tampa vis suprantamesne. Rudeniop jau galėsiu parašyti įrašą, kaip mokytis galingųjų kalbą :)

 3. 7749.

  Ligita birželio 4th, 2012, 1:21 am

  Bet jūsų provokacijoms nebepasiduosiu, žinot, apie ką su manim kalbėti negalima, nes galo nebus, ir vis vien užvedat. Tik pabaigai – nesu tikra ar stiliaus turėjimas visada geras dalykas, dar mokykloje labai vaizdžiai istorijos pratybose atsakydavau į klausimus („sutriuškino, įsiveržė, apsupo“ ir pan.), o sykį pristatydama referatą įterpiau žodį „entuziastai“, tai raitėsi visi.

 4. 7750.

  Regis birželio 4th, 2012, 12:22 pm

  Ligita, o juk G.Radvilavičiūtė labai teisingai pastebėjo – „kaip vokiečiai, tokia neatsilikusi, išsilavinusi tauta, auginusi kiemeliuose įvairiaspalves rožes, sekmadieniais valgiusi Švarcvaldo tortą, versli (Шейки из мороженново), krakmolijusi mergaitėms prijuostėles, šukavusi savo mažuosius choristus su džentelmenišku sklastymu, įstatymo ir vado vardu pasidavė galiai paversdama žmones muilo kvadratėliais”, o tu „bet geriau užsukit į violetinį tinklaraštį, ką čia aš”..

  Yra žmonių kurie keikia būtent vokiečių tautą už tai, kad leido užsimegzti tokiam mazgeliui..

  Bet tai ką čia aš..

  Beje irgi įdomus matymas (požiūris): http://alkas.lt/2012/06/03/m-kundrotas-nelisk-uzmusiu/

 5. 7751.

  Fredis* birželio 4th, 2012, 12:55 pm

  Iš Ligitos reikalaujama per daug. Jeigu turėčiau tinklaraštį ar rašyčiau dienoraštį – irgi rašyčiau kaip gera pirmadieniais. Antradieniais – kad gera apskritai, antradieniais – mažiau, bet irgi gera. Kas galvoje sukasi viešai žmogus išdrįsta užrašyti labai retai, tik kai tvirtai atsistoja ant kojų, tačiau tokie atvejai – išimtis iš taisyklės. Patogiau paleisti drumzlę, rūkelį, pagriebti kokią nors madingą temą, kuri viską užmaskuotų, o be to kategoriškumas apinkinius labai nervina. Žmonės yra centristiški, susigūžę, kam reikia aštresnių rašinių, kurie pakurstytų kovotojišką dvasią ir praskaidrintų nuobodų laiko leidimą bumbant virtuvėse prie stalo „kaip viskas negerai” – gali pasiskaityti Giedrą Radvilavičiūtę, visiškai išgrynintų spalvų mėgėjams: „eikite pas violetinius”. Dviejų Radvilavičiūčių būtų jau per daug, neištvertume, todėl renkamės skaitinius ir literatūrą apie drugelius.

 6. 7752.

  romas birželio 4th, 2012, 1:56 pm

  Nekibkit prie Ligitos, ji gyvena dabar ne Lietuvoje. Airijoje savos aktualijos, o atstumas mūsų aktualijas daro ne tokiomis aktualiomis :) Man suprantamas Ligitos nenoras įsitraukti į tai, į ką ji neįsitraukusi.
  Gal reikėjo pasakyti panašiai kokia kita proga. Fredis – kandžiai atviras ir užkabino gan teisingai. Ligita kaip asmuo savo tekstuose dažniausiai lieka paslaptimi. Sunku prognozuoti, kaip pavyks kurti literatūrą, bet rašytojas, man atrodo, turi nebijoti skaitytojo akivaizdoje šokti dvasinio striptizo.

 7. 7753.

  Regis birželio 4th, 2012, 2:23 pm

  Fredi, jeigu tu apie mane, tai iš mano pusės buvo tik geranoriškas pastebėjimas ir nieko daugiau. Ko galima iš Ligitos reikalauti? Aš tikrai nemato ko ir svarbiausia kodėl (turėčiau ir galėčiau, ir būtų stambi prasmė tame).

 8. 7754.

  Fredis* birželio 4th, 2012, 2:35 pm

  Neatmesčiau tikimybės, kad Ligita šiąnakt nakvojo Londone tiesiog ant grindinio kur nors Bekingemo rūmų prieeigose pasikišusi alyvinių spalvų pagalvėlę po galva. Antistriptizo šokėja, nebent kai bus G.Radvilavičiūtės amžiaus (brandos, įsidrąsinimo prasme) ir tik pasirašinėjanti slapyvardžiu. Pavyzdžiui Rožė Dyglė.

 9. 7755.

  Fredis* birželio 4th, 2012, 9:47 pm

  Žiniasklaidoje (delfi) antras paeiliui pasirodė geras V.Laučiaus straipsnis.
  Prirašyta nedrąsių štampų, tačiau sakiniu „siūlymai reikalauja įsiklausymo. Ir intelektualai yra juk ne kokie įkyrūs piktybiniai prielipos, tik ir laukiantys, kaip parodyti savo smegenų pusrutulius” Vladimiras tarsi nejučia siūlo Prezidentei atsigręžti į intelektualus, t.y. … Darių Kuolį.

 10. 7756.

  romas birželio 4th, 2012, 10:52 pm

  Fredi, Laučius manęs jau kuris laikas neįtikina. Sunku perduoti kodėl, bet pamėginsiu. Pozicionavo jis kažkada save konservatoriumi, bet dėl kažkokių priežasčių su konservatoriais susipyko. Visuomenėje visą laiką kažkoks kalbėjimas (protingi žmonės gal būt sakytų diskursas) yra dominuojantis, o kažkuris oponuojantis, kartais net revoliucinis. Jis nori oponuoti ne idėjiškai, bet dėl vidinių nuoskaudų kerštauti, ir neįsipaišo gerai į oponuojantį kalbėjimą. Pats mato savo vienišumą ir mėgina jį išaukštinti. Gaunasi graudžiai.

 11. 7757.

  Fredis* birželio 4th, 2012, 11:09 pm

  Praėjusios savaitės rašinys buvo „revoliucinis” Vladimiro bibliografijoje. Apie vienatvę. Su Bieliniu, neskaitant Valatkos, buvo du didžiausi kietakakčiai dėl FNTT reikalo ir šį kartą kažkodėl nieko neužbliovė dėl Klonio, o vietoj to parašė himną vienatvei. Metamorfozė, na, vis tiek teigiamas pokytis, todėl nepraleidau progos pagirti. Anksčiau buvo neblogų parašęs („Buridano asilas”).

 12. 7758.

  romas birželio 4th, 2012, 11:25 pm

  Vienišumas yra pralaimėjimas. Guodimasis , kad tai kažkoks privalumas yra kompensacija. Sunku gyventi būnant neteisiu :) .

 13. 7759.

  Fredis* birželio 4th, 2012, 11:35 pm

  Gyvenimą palengvina nuoširdus tiesos ieškojimas. Kreidelėmis rašyti šį žodį ant aikštės grindinio turi prasmę.

 14. 7760.

  romas birželio 4th, 2012, 11:38 pm

  Kai tik susimąstai, kas turi prasmę, prasmė iš karto dingsta :)

 15. 7761.

  Fredis* birželio 4th, 2012, 11:57 pm

  Žmonėms nieko daug nereikia, tik kad valdžia su jais daugiau ir nuoširdžiau bendrautų, teisingai paaiškintų kas vyksta, kodėl priimami vieni ar kiti sprendimai. Labai daug galvoti, pavyzdžiui gilintis į praeitį, nereikia, viską reikia daryti su saiku.
  Mokslo žmonėms šios pastabos negalioja, mokslininkai paverčia žmonių gyvenimą nerūpestingu, o filologų – prasmingu, nes yra ką paskaityti.

 16. 7762.

  Ligita birželio 5th, 2012, 7:39 pm

  Pastebėjau, kad kai rašau apie drugelius, tada viskas gerai, nes aikčioju kaip įprastai, o vos parašau ką nors kito, prasideda gūžčiojimai pečiais („kažkaip neligitiškai“) ir visokie įtarinėjimai, puolama raminti. Gal labai į kraštutinumus linkstu, kad tokia reakcija, nesuprasi. Kita vertus, ką noriu, tą rašau, galima ir nelandžioti, jei sunku ištverti tokius siaubus.

 17. 7763.

  Neknyginis vardas birželio 5th, 2012, 8:24 pm

  Šiandien mane linksmina žodis „karštymetis“. Labai juokingas. Pastebiu, kad filologai rašo saldybėmis ir aprašinėja jomis statiškai, o nėra veiksmo. O juk visas įdomumas priklauso nuo minčių savitumo, o ne nuo kuo gražiau parašymo. : (

 18. 7764.

  romas birželio 5th, 2012, 9:05 pm

  Aurimas link rašytojo pasuko kitu keliu. Ligita mokėsi tekstų estetikos, o Aurimas mokosi, kaip išausti mintį. Tačiau filosofai taip pat kartais sunkiai tampa rašytojais. Jie išmoksta mąstyti ir reikštis vien jiems įkandamomis konstrukcijomis, todėl tam, kad skaitytojas ar klausytojas būtų pasiruošęs juos suprasti, turi įgyti bent jau filosofijos bakalauro laipsnį.

 19. 7765.

  Ligita birželio 5th, 2012, 9:53 pm

  O taip, Aurimai, filosofiniuose traktatuose veiksmo kur kas daugiau :) Beje, kokį veiksmą tu įsivaizduotum trumpučiame įraše? Reikėtų aprašyti kaip kritau veidu į balą, kėliausi, nusišluosčiau ir vėl pirmyn šuoliavau? Iš tikrųjų nežinau nuo ko pradėti, kai užsimenama apie tekstus. Štai kai savo rašomos knygos ištraukėlę daviau keliems žmonėms paskaityti, tai kaip tik sakė, jog per greitai viskas vyksta, daug veiksmo, nė nespėja įsijausti. Tad kuo tikėti? Šiaip nemažai ir pati suprantu, o visiems žmonėms bet kokiu atveju neįtiksi, vieniems kūriniams vieni skaitytojai, kitiems – kiti.

  Beje, džiaugiuosi, kad pralinksmino žodis „karštymetis“ (spėju, kad ir romą anąsyk pralinksmino). Praplėsti savo kalbą nėra blogas dalykas.

 20. 7766.

  Maras birželio 5th, 2012, 10:15 pm

  Į 7763. Nėra ko ieškoti juodos katės juodame kambaryje – užtenka tik įjungti šviesą.

 21. 7767.

  Fredis* birželio 5th, 2012, 11:17 pm

  Jaunos rašytojos visada rašo kūrinius, kuriuose daug veiksmo ir jausmo. Nežinau kodėl, tačiau man patinka lėtas veiksmas. Sekančiame romane po truputį lėtink veiksmą.
  Geras įkvėpimo šaltinis yra Fielmann akinių reklamos http://www.youtube.com/watch?v=bhzV6OVFlVY
  Įvykiai turi būti dėstomi tvirtu, reikšmingu ir truputį paslaptingu balsu, tokiu kaip diktoriaus šioje reklamoje. Turi būti prietema, smilkti melsvas dūmas ir mąslus pagrindinio herojaus žvilgsnis nubestas į tolius.

 22. 7768.

  romas birželio 6th, 2012, 12:31 am

  Po veiksmą į puslapį. Viso romane 300 veiksmų.

 23. 7769.

  Auksinis kardas birželio 6th, 2012, 10:51 am

  Net fundamentalistas Džoisas pradėjo nuo apsakymų rinkinio „Dubliniečiai”. Ligitai tiktų apšilti panašiu airišku vaizdelių rinkinuku, prieš neriant į stambią formą.

 24. 7770.

  Ligita birželio 6th, 2012, 12:24 pm

  Manau, kad tuoj šia tema visai neberašysiu, net jei ir svarbu man tai būtų, nes patarimai, kuriuos čia išguldėt, neverti nieko (išskyrus tai, kad gerokai pralinksmino kai kurių nusiteikimas). Ar jums tekę susidurti su žmogumi, kuris kažkuo gyvena? Jei ne, turbūt negalit suprasti, ką reiškia klausyti paviršutiniškų blevyzgų. Mano problema tikrai nėra perdėtas noras puikuotis, skelbtis ir pan. Kaip tik turiu nusiteikti padirbėti ir pagaliau išlįsti, o jūsų kalbos tam tikrai nepadeda. Jei tai įprastos provokacijos, puiku, provokuokim vienas kitą ir toliau…

 25. 7771.

  romas birželio 6th, 2012, 2:09 pm

  Mes tave, Ligita, tampom už kasų, nes mums nuobodu :)

 26. 7772.

  Ligita birželio 6th, 2012, 2:42 pm

  O tai kodėl būtent mane? Ne geriau griebtis ne virtualių, bet realių kasų? Lyg dabar turėčiau pulti linksminti grupelę snaudalių. Įdomu, kad laidomos visokios replikos, nurodinėjančios ką ir kaip rašyti, nors daugų daugiausiai į savo tinklaraštį kažką kviečiau gal kokius pora kartų. Ir vis vien vaikštot. Tai ko ieškot? Ką randat? Jei nerandat nieko, nereikia vaikščioti. Pavyzdžiui, man, kad ir kaip retsykiais ūžaučiau, pašnekesiai čia yra nerealus dalykas, o romo humoro jausmą norėčiau perinstaliuoti sau. Bet lygiai taip pat negaliu pakęsti nuolatinių kabinėjimųsi nei iš šio, nei iš to. Kita vertus, nebloga repeticija prieš išleidžiant romaną, nes jei dabar sunku ištvert, ką darysiu paskui? Žudysiuos? :)

 27. 7773.

  romas birželio 6th, 2012, 3:16 pm

  Jei nereiks kovoti su puikybe, bus nesunku pakelti tiek sėkmę, tiek nesėkmę. Nesėkmės atveju yra vienas seniai žinomas atsakymas, padedantis išsaugoti savivertės likučius: žmonės – durni, jie nesupranta meno :)

 28. 7774.

  Neknyginis vardas birželio 6th, 2012, 4:40 pm

  Ligita,

  Aš nenorėjau pasakyti nieko blogo apie tavo rašymą. Tiesiog man džiugino žodis „karštymetis“. Net susikūriau savo vasaros credo – jausti vasaros karštymetį namuose.

  Tiesiog skaitau kai kuriuos tekstus bernardinuose jaunų rašytojų ir taip pastebiu arba knygose protarpiuose. Atsiprašau, nieko aš blogo neturėjau. Aš pats niekas ir nematomas, juk žinot.

 29. 7775.

  Fredis* birželio 6th, 2012, 11:50 pm

  Man atrodo, kad nejautrumas temai, kuri purto mūsų šalį nuo 2008-2009 metų slypi lengvabūdiškame požiūryje į tokius epizodus kaip pasielgta su meškiuku šiame filme http://www.youtube.com/watch?v=3hNkUyQaXwE&feature=related
  Visiems juokinga…, o iš tikrųjų graudu turėtų būti.

 30. 7776.

  Auksinis kardas birželio 7th, 2012, 1:33 pm

  Ligita, neužsivesk, mes tik norim kaip geriau. Tik kiekvienas tai įsivaizduoja skirtingai. Kiek atrodo priimtina ir protinga – klausykis, kiek neatrodo, tai ir nieko nereikia daryti.

 31. 7777.

  Ligita birželio 7th, 2012, 3:21 pm

  Gerai būtų, kad sugebėčiau neužsivesti :) Galėčiau nereaguoti, bet vis vien reaguoju, vadinasi, negaliu. Gal man kažkoks sutrikimas? Girdėti visokias nuomones, kad ir kaip jos retsykiais nepatiktų. Tik kai tai pastebėjus puolama bet ką rašyti irgi ne kažkas. Turbūt ateity teks tapti kaip visi – nepatinkančius blokuoti, komentarus trinti ir gyventi savo susikurtame pasaulėlyje. „Fui!“ – rašau iš anksto vien apie tai pagalvojusi. Žodžiu, bus matyt.

 32. 7778.

  Ligita birželio 7th, 2012, 3:23 pm

  Nors šiaip viskas daugmaž gerai – nuo pirmadienio iki sekmadienio.

 33. 7779.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 3:51 pm

  Aš laukiu paskutinio egzamino rezultatų ir kilnoju bokalus. Skaitau „Alchemiką“.

 34. 7780.

  Fredis* birželio 7th, 2012, 4:16 pm

  „Ar jums tekę susidurti su žmogumi, kuris kažkuo gyvena?”
  Ligita iš ligita.xz.lt
  Įdomus klausimas, paskutiniu metu vis mažiau ir mažiau.
  Vienoje parduotuvėje yra gero sūrio, daržovės perkamos iš turgelio, ten pat mėsa, sukirmijusių dantų taisymas ir t.t..
  Taip ir gyvename.
  P.S. Pirmą siūlau užblokuoti Neknyginį vardą, pasižiūrėsime ar jam skaudės.

 35. 7781.

  Ligita birželio 7th, 2012, 4:34 pm

  Fredi, pakviesčiau tave į bokso ringą, bet labai jau toli esi, tai galynėkis su savim arba gali eiti pjaustyti sūrio (rezultatų visiems pranešti nebūtina). Rašydama tą klausimą turėjau omeny žmogų, apimtą nepaprastos idėjos (jo paties įsitikinimu).

  Tiesa, linksma, kad sukirmijusius dantis taisai turgelyje :)

 36. 7782.

  Fredis* birželio 7th, 2012, 4:45 pm

  Visi mes apimti nepaprastų idėjų, tačiau galėtum parašyti kokia yra neeilinės emigrantės Airijoje eilinė diena: kur apsiperkama, kas valgoma, kiek kainuoja sūrio kilogramas, kaip atrodo airiškas turgus, ar juose stovi kasos aparatai, ar gražios airių prekybininkų šypsenos, ar sveiki jų dantys ir t.t..

 37. 7783.

  Regis birželio 7th, 2012, 8:16 pm

 38. 7784.

  kreivarankis birželio 7th, 2012, 9:02 pm

  Neknyginis varde,
  o tai kaip mokslai sekasi? Koks vidurkis tavo?

 39. 7785.

  . birželio 7th, 2012, 9:56 pm

  Mįslingi ženklai JEDG kalbos tekste.

  Ypač didelis šriftas ir … kirčiai? Gal net rankraštis?

  http://s2.15cdn.lt/images/fronts/images/2012/06/07/c=0,258,680,198;w=680;h=198;89210.jpg

 40. 7786.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 10:22 pm

  Kreivaranki,

  Papasakosiu apie filosofiją po savaitės, kelių. Planuoju parašyti daug apie ją tinklarašty. Ten plačiau suprasi, kaip man sekasi. Ir kaip man viską sekėsi suprasti, perprasti. Taip pat norėčiau kada su tavimi pakalbėti apie patį filosofijos mokymąsi universitete ir kaip tau sekėsi mokytis pačiam, kokia buvo sistema pas tave. Noriu palyginti, kaip viskas pasikeitė ir skiriasi. Nežinau, ar galima čia rašyti tikslų vidurkį. Per daug išsipasakočiau, bet galiu pasakyti, kad gaunu stipendiją. O tu gaudavai? Tu buvai tas, kuris norėjo mokytis tą dalyką, taip? O kokį metodą taikei ar ne mokymuisi universite? Kažkoks mokytmosi metodas turi būti… Ir skaitydavai pastoviai ar tik kas užduota? Koks tavo supratimas buvo apie filosofiją prieš stojant? Ar jau daug prieš tai turėjai žinių apie ją ir supratimą? O po to, kai įstojai? Tada tą supratimą gilinai vien iš filosofijos įvadų ar jų iš viso neskaitydavai? Imdavai tik kūrinius filosofijos ir taip bandei suprasti pačią filosofiją?

  Kreivaranki, man įdomu, kokie likę dėstytojai nuo tavo mokymosi laikų filosofijos fakultete? Tik suprantu, kad tu labai gerai išmokytas esi, nes tau dėstė visi grandai filosofijos. Tau dėsti netgi Beresnevičius? Dar žymus vienas, kurio pavardės nebeprisimenu. Logikas jis lyg buvo. Tavo visi grupės draugai mokėsi nuoširdžiai, nes ten ir norėjo įstoti? Nebuvo nei vieno žmogaus, kuris tik dėl diplomo pasirinko filosofiją? Tu priklausei tai filosofijos draugijai? Kodėl niekada neini filmų žiūrėti? Dalyvausi gal net stovykloje, kur šių metų tema yra filmai? Ar joje niekada nedalyvavai? Kiek laiko rašydavai namų darbus? Kaip pats ruošdavais seminarams? Rašydavais kalbą ar iš galvos sakydavai? Buvai vienas iš gabiausių savo grupėje? Turėjai būti… Ir tu turėjai priklausti filosofijos draugijoje universitete… Žinau, kad turėjai būti vienas iš inciatyvesnių filosofijoje, kuris ją skleidė.

 41. 7787.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 10:26 pm

  P. S. Didelė tikimybė, kad iš mano kūrybos antrakursė filologė gali rašyti kursinį darbą. : )

 42. 7788.

  romas birželio 7th, 2012, 10:27 pm

  Oho kiek klausimų:) Čia ne komentaras, o memuarai gausis, jei kreivarankis į visus atsakys.

 43. 7789.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 10:29 pm

  Tau dėstė PLEČKAITIS???????????????????? Tau visi įžymūs dėstė…. Todėl tokią galią ir pasiekei. Juk filosofijoje jei įžymus filosofas yra ir nepaprastas, tada įžymus tampa ir jo mokinys. Susiurbia daug galios. Štai kaip išlavintas buvai puikiai skleisti intelektualinę minį.

 44. 7790.

  kreivarankis birželio 7th, 2012, 10:48 pm

  Man dėstė a.a. Plečkaitis (logiką ir politinę filosofiją, pastarosios seminarus vedė Gelūnas), a.a. Beresnevičius, Sodeika (tebūna sveikas). Šiaip R. Viedrynaitis buvo mano kursiokas. Su juo ir dabar palaikau neblogus santykius – pakvietė jis man į Tarkovskio stovyklą kitą savaitgalį, tai galiu ir ten apsireikšt. O kaip studentas, tai buvau labai vidutiniškas, dažniau trindavausi su istorikais, nei filosofais, o galiausia iš vis mečiau filosofijos studijas.

 45. 7791.

  kreivarankis birželio 7th, 2012, 10:52 pm

  Tiesą, Plečkaitis mane kartą iš paskaitos išmetė, nes gumą kramčiau – pasakė, kad jei noriu kaip karvė atrajot, tai galiu tai išėjęs iš auditorijos daryt. Nors kai po daugiau nei 10 metų susitikom VU filosofijos fake (buvau ten šiaip užsukęs, nes tuomet netoliese dirbau visai su akademine filosofija nesusįjusį darbą), tai atpažino, kad esu buvęs jo studentas ir gan maloniai pasišnekučiavom.

 46. 7792.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:35 pm

  Kreivaranki,

  Nesuprantu, tad kam tu stojai? Nors dabar vis tiek daug domiesi filosofija? Kada tu metei filsofiją? Juk rašei, kad bakalaurą apgynei. Kad tu vyresnis. Nesuprantu. Ir ką tu mokeisi, kai metei filosofiją? Juk dabar teisę mokaisi… Kodėl su istorikais? Kaip su jais susipažinai? Nesuprantu, galvojau, kad tu mėgai labai filosofiją. Ką tu išvis bagei? Niekingą teisę?

 47. 7793.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:37 pm

  Tau dėstė visi įžymieji ir kodėl metei?….. Ir ką po metimo mokeisi? Nesuprantu. Tu juk sakei, kad rašei bakalaurinį. Išmetė dėl tavęs, kad nesąmones darei? Aš ir mamai sakiau, kad to universiteto nebaigisiu, mane išmes.

 48. 7794.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:41 pm

  Tu VU filosofiją irgi mokeisi? Nesuprantu, ką tu VU mokeis? Ir kaip, jei tave išmetė? Kodėl tu pasirinkai teisę? Sunervino. Nesuprantu.

 49. 7795.

  romas birželio 7th, 2012, 11:47 pm

  Filosofija išmoko taisyklingai mąstyti. Kai tampi filosofijos bakalauru, taisyklingo mąstymo dėka šauna mintis baigti teisę.

 50. 7796.

  Neknyginis vardas birželio 7th, 2012, 11:50 pm

  Kad Kreivarankis rašo, kad metė filosofiją. Bet nesuprantu, čia meluoja jis… Jei nepatiko filosofija, kodėl dabar taip domisi? Nedingteli tokia mintis. Bandau įsivaizduoti, koks kreivarankis buvo, kai buvo universitete. Pagal jo veikimą universitete kuriu vaizdinius jo asmenio.

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

  • Ligita dabar kuria. Parašyk jai laišką, jei kyla klausimų dėl tavo kūrybos ar nori papasakoti apie save. Atsiprašome, laikinai neaptarnaujame. ligita@ligidangaus.lt
 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt