V.A.M. ir Muzika, teisingas požiūris į gyvenimą

m

V.A.M. – tai 2009 metais rugpjūčio 31 dieną startavęs ir šiemet atnaujintas muzikinis skyrelis, kurį pasiūlė komentatoriai Ieva su Juozu. Kodėl V.A.M.? Gediminas, Ligita, Tomas, Ieva  ir kiti kai kada taškosi Artūro prižiūrimame skyrelyje (šiuo metu uždarytame renovacijai): „Dvigubai atjaunėjęs narcizas, arba itin prašmatnus kvietimas nusipezėti“, o štai didieji muzikos mylėtojai Valentinas, Auksinis Kardas ir Maras nuosavo kampo dar neturėjo, todėl labai liūdėjo. Dabar to daryti nebeteks.

Čia kiekvienas iš jūsų galite diskutuoti apie muziką, dalytis mėgstamais kūriniais su kitais, išgirsti nuomonę apie juos ir tiesiog smagiai leisti laiką.

Galbūt bus sudaromas TOP 10 ar TOP 20.

Siūlomi kūriniai:

 

P.S. nuotrauka Valentino

Komentarai: 2 690 “V.A.M. ir Muzika, teisingas požiūris į gyvenimą”

Puslapiai: « 131 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 4154 » Show All

 1. 1741.

  Maras rugpjūčio 6th, 2011, 7:56 pm

  Nu bet ir klaidų privėliau, siaubas :) .

  Valentinai, jau dėl tokių dalykų tai tikrai nesupyksiu, nesijaudink.

 2. 1742.

  romas rugpjūčio 6th, 2011, 8:00 pm

  Aš ir nesipykstu, bet sveika paaiškinti savo poziciją kartais. Nereiktų įsivaizduoti,kad aš klausausi Tonettos arba Tori Amos, bet kaip su popkultūros reiškinais susipažinti gali būti kam nors ir įdomu. Žadu ir ateityje skanesnių greito maisto patiekalų arba kažką trenkto siūlyti :)

 3. 1743.

  Tomas Chochrin rugpjūčio 6th, 2011, 8:03 pm

  Niekad šioje skiltyje nediskutuoju, nes neturiu ką pasakyti. Iš pradžių maniau, jog čia skirta buvo dalintis muzika, bet paaiškėjo, kad skiltis apie „kieno skonis skanesnis”. Tokią diskusiją laikau beprasme, nes muzika, mano supratimu, yra tam tikrų dažnių oro virpesiai. Kiekvienas turime savo „imtuvą”, kuris priima tam tikrus virpesius. Nepaisant to, kiekvienam jo muzika turi magišką galią. Dėl skonio, būtų galima teikti analogiją su ledų rūšimis, bet skonio dėl skonio ginčas pasidaro dar beprasmiškesnis, kai vienas iš ledų valgytojų sako kitam, kad jis valgo ne ledus, o plastmasę.

 4. 1744.

  romas rugpjūčio 6th, 2011, 8:05 pm

  Va dar viena bukloko ritmo dainuška :
  http://www.youtube.com/watch?v=IStlBOX9F4o

 5. 1745.

  Tomas Chochrin rugpjūčio 6th, 2011, 8:08 pm

  Romai, man Johny Cash nerealus diedukas. Jo daina Ain’t no grave – fantastiška.

 6. 1746.

  Maras rugpjūčio 6th, 2011, 8:26 pm

  Romai, šita paskutinė bukloko ritmo visai patiko :) . O ką klausai šiaip, ne pažindindamasis su popkultūra?

  Tomai, taip žiūrint daugumai užtenka lietuviškai – rusiško popso ir nereikia nieko daugiau. Dar daugiau, toks popsas gaunasi lygus Bachui, kas yra tiesiog „apsurdas”. Kriterijai turi būti. Ir tai, ką aš rašydavau ar Auksinis kardas, manau, taip pat, buvo bandymas tuos kriterijus aiškintis, o ne įrodinėti savo skonio didesnį skanumą. Aš visada pasiklausau visų čia įdedamų dainų, bet ne tam, kad kažką sudirbčiau, koks ano prastas skonis. Tačiau kiekvienas sprendžia pagal save.

 7. 1747.

  romas rugpjūčio 6th, 2011, 8:39 pm

  Gal kažkada jau ir minėjau, kad apskritai muzikos klausausi retai. Ką įdedu paklausyti, pats dažniausiai būnu paklausausęs kartelį pagal nuorodas. Galima sakyti, kad mėgstu 8-9 dešimtmečio jaunimo muziką :)

 8. 1748.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 12:14 am

  Kad būtų dar aiškiau, nors atrodo apie tą patį jau kalbėjau: mano reakcija NĖRA teigimas, kad kažkieno skonis turi viršenybę prieš kitą, atvirkščiai – liūdina tai, kad žmonės neteisingai išveda kokia muzika yra „tokia”, ir ten nesismulkinę sumeta savo supratimu daug ko visai ne tokio. TAI yra dirbtinės, svetimos viršenybės aktas.

  romai, neturiu nieko prieš kitų žmonių skonius, tiesiog atliepimas grubia piratų daina į kažką pakankamai delikataus pasirodė šiaip sau – kitame kontekste tai ir atrodytų kitaip. Piratų dainos turi savo vietą po saule, be jokios abejonės, bet norėtųsi, kad žmonės pajėgtų išgyventi, išgirsti bei pasimėgauti ir delikatumu. Kad ir ne tame dangaus rate, kuriame tai praktikuoja Maras :-)

  Iš Johnny Cash mes čia ne per seniausiai turėjome „Hurt”, ar ne tiesa? Įdomus, įtaigus įdomaus originalo perdainavimas. Vėlgi, mano manymu. Tenka tai vis atskirai sakyti?

 9. 1749.

  Tomas rugpjūčio 7th, 2011, 2:23 am

 10. 1750.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 2:30 am

  Bet kodėl aš dangaus rate kokiame tai sėdžiu? Niekaip negaliu suprasti. Va klausausi Haendelio siuitų klavesinui, skambinamų tūlos Schirmer. Ir nereikia jokių pastangų, jokio „darbo”, tiesiog malonu klausytis geros muzikos, kuri kelia nuotaiką.
  Juk Haendelis gerokai šviesesnis už didžiąją dalį šiuolaikinio popso, nekalbant apie akademinę muziką. Ir ypač už tą, kur geresnės kokybės – XX a. menininkai, toks įspūdis, nebemoka džiaugtis, turi vis liūdėti ir skendėti skausme. O Haendelis buvo šviesos ir džiaugsmo poetas, bent jau anot Rollando, todėl ir beveik nebekūrė muzikos, kai apako.

  Todėl nereikia manyti, kad aš sėdžiu susiraukęs ir apsiverkęs muzikos klausydamas, pilnas weltschmerzo ir nevilties. To daug daugiau dabarties muzikoje, kad ir koks supratimas apie klasikinę muziką kaip pagrabinę vyrauja visuomenėj. Nejau žmonės nebemoka tiesiog džiaugtis, kad to džiaugsmo negirdi, arba girdi tik gana primityviuose bumčikuose (jeigu greitas, tai čia linksma, čia gerai)?

 11. 1751.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 2:35 am

  A, štai dar viena priežastis, kodėl man Mamontovas nelabai klausosi: jis gerokai liūdnesnis už Haendelį, ir tas jo liūdesys gana vienodas, toks užnešantis į pozą (iš serijos: „nes tikras menininkas turi kentėti”). O vienodumas erzina ir neįtikina.

 12. 1752.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 9:21 am

  Karde, kodėl nusprendei, kad įdėjau dainušką kaip kažkokį atsakymą? Tiesiog pasiūliau pasiklausyti. Argi būtina abu įrašus klausytis iš eilės. Manau, kad mėgėjai rimtumo „Grounds for divoce” po dviejų taktų išjungs, o ką užkabins ir pasiklausys iki priedainio, supras, kad čia visai meistriškai sukaltas popgabaliukas. Būtų ir daugiau ką pasakyti, bet nesinori sudaryti įspūdžio, kad mes aptarinėjam rūšinį vyną, kai kalba iš esmės apie bulvių traškučius :)

 13. 1753.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 10:47 am

  romai, po to kai pats manai užtikęs kokį naują perliuką, natūralu, kad smalsu – o ką gi kitas netrukus atrado, kas jį pradžiugino, kuo jis džiaugiasi dalindamasis su kitais. Aptinki, kad tai piratų daina. Nusivili mažumėlę, bet tai na ir kas. Ir tiek.

  Bet jei įdomu ir verta daugiau apie tai kalbėti – mano akyse tai mažumėlę nelaimingas užsitrumpinimas į nupaprastinimą, kaip ir koks dusinimasis su AC/DC ar kokia tik nori apdulkėjusia ir pernelyg nužiaumota istorija. Džiaugimasis aiškiu ribotumu, baigtumu. Tai galima daryti, aišku, tik kai vertindavome meninę išraišką, senais laikais džiaugdavomės naujais akiračiais, pasiekimais, kažkuo nustebinančiu, suteikiančiu šviesos, energijos – žodžiu, ribas mums praplečiančiu, t.y. dalykais priešingais. Tokia būdavo meninė išraiška, kol ji nepatapo turguje stumiamų kojinių analogu. Kiekvienas nešioja kažkokias kojines, ir kiekvienam įtinka tos, kurioms jis pasirašė – be abejo, diskusijos apie pasirinkimo detales beprasmės – tiesiog vartokime savo nuožiūra.

  Marai, ir pats kartais pagalvoju – kodėl mums įdomu skaitinėti naujausius lryto šūdeliokus, užuot ryte atsivertus Gėtę. Nežinau atsakymo. Neabejoju, kad tai, ko pats klausaisi yra puiku, ir šviesintų mūsų gyvenimą, tik kažkodėl tai atrodo „pernelyg”. Gal piratiškas „hey ho!” smagesnis, labiau įtinka dirbk-pirk-mirk ritmui. Beje, romai: 80-90-ųjų gausybės rage ir pats manau esant daugybę užvedančių, dailių spyruoklių savajam mechanizmui, tik bijau jos ir vėl smarkiai nesutaps. O, štai, koks Bachas turi ištikti kaip netikėtas regėjimas, nors kadaise sukdavau ir šiokį vakarą, bet nebedarai to, žmogus, ką čia pakeisi – kažkas tikrai yra kitaip, kad mums mažiau trūksta, prireikia rimčiau darytos muzikos. Tiesa, pastaruoju metu net ir jokios muzikos nebetrūksta.

 14. 1754.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:06 pm

  Karde, niekur nesakiau, kad čia – perliukas. Tai dainai jau kokie 3 metai. Aptikau, kad ją pagrojo neįjungtais į elektrą instrumentais, todėl ir pasiūliau pasiklausyti.
  Nežinau, kodėl tau ji atrodo piratų daina. Man ji – saliūno ar pabo girtuoklio dainelė.
  Iš senienų pati mėgstamiausia – Led Zeppelin. Dar patinka Pink Floyd. Visa kita – kaip kada. Aš, beje, ne itin mėgstu grupėmis, o labiau kūriniais. Gerų gabaliukų daug grupių turi. Ir dabar mano dėmesį gali patraukti bet kas, nepriklausomai nuo jų viešai skelbiamų reitingų. Davidas Lynchas va į senatvę puolė durniuoti su kompiuterine muzika. Gal kam tai ir šūdas, bet kai kurie jo gabalai man visai nieko. Mėginčiau lyginti tai su džiazu arba klasika, išprotaučiau, kad patikti ten nėra kam, bet nelyginu ir todėl būna pasiklausau :)

 15. 1755.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 12:13 pm

  romai, toks įdomus klausimas – o Rusijos atlikėjai iš principo pačiam nesukelia atmetimo reakcijos? Yra ar buvo kažkas patinkančio?

 16. 1756.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 12:14 pm

  Karde, tai gal pasiekei aukščiausia – tylos stadiją :) ? Čia visai rimtai – juk tyloje slypi viskas. Ne veltui daugelis kompozitorių ją mėgo.

  Kaip man atrodo, smagumas, sukeliamas muzikos, yra savo laiko sukurtas. Tiksliau būtų sakyti – savo aplinkos. Jei visi aplinkui klauso tam tikos muzikos (net ne stiliaus – tiesiog laikotarpis uždeda savo antspaudą), jei ją nuolat girdi, negali būti radikaliai kitoks. Tiksliau, sudėtinga būti. Čia kaip su laikraščių neskaitymu: neskaitysi – apie ką su žmonėmis šnekėsiesi, būsi kaip iš medžio iškritęs. Tas pats ir su muzika. Galima siekti klausytis geresnės, labiau patinkančios muzikos, bet ji negali būti radikaliai kitokia. Nebet toje subkultūroje, kurioje žmogus yra, ta kitokia yra norma. Arba šeimoje svarbi, sakysim, klasika, su ja išaugi (mano atveju taip nebuvo). Arba yra degimas, noras (daugiau kūrėjams būdinga). Bet tai jau išimtys. Toks socialinis muzikinio skonio konstravimas – normalus ir neišvengiamas.
  Todėl visiškai normalu, kad į tokį, kuris klausosi iškrentančios iš konteksto muzikos, žiūrima kaip į „pernelyg”. Socialine prasme tai deviacija, todėl – nenormalu (galima dėti pliusą ar minusą – tai jau pagal skonį). Bet tai aš ir laikraščių faktiškai neskaitau, dažniausiai tik tai, ką atsiunčia draugai, pažįstami, į ką čia nuorodas kartais numeta (tokiuose informacinuose beveik viduramžiuose gyvenu, kur informacija patenka tik ta, kurią perduoda žmonės, o ne media). Ir nesijaučiu daug prarandantis (tiesa, rašyti aktualių teisuoliškų tekstų, ko taip norėtų Fredis, neišeina – nepataikau į taktą, nes nelabai jo jaučiu). Užtat dabar gilinuosi į procesoriaus aušintuvus: ar pirkti geriausią (ir man per gerą), ar mokėti šimtu mažiau ir nusipirkti irgi visai neprastą. Niekai, aišku, bet man įdomiau, nei skaityti apie lietuvišką politiką.
  Galbūt, ne, net turbūt, klasikos klausyti yra patogiau – istorija jau atrinko tai, kas geriausia, belieka tik smaližauti, nereikia perversti krūvos šlako, kad surastum grynuolį. Netyčia sužinau, kaip kad tą nusinarkašinusią ir mirusią 27 metų dainininkę.

 17. 1757.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 12:17 pm

  Romai, įmesk kokį patikusį Lyncho gabalą, jei nesunku. Įdomu, tuo labiau, kad aš kompiuterinės muzikos nemėgstu (išskyrus iš vaikystės likusią nostalgiją Kraftwerkams :) ).

 18. 1758.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:22 pm

  Man Rusijos atlikėjai nesukelia atmetimo reakcijos. Patinka Cojus ir Borisas Grebenščikovas.

 19. 1759.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:25 pm

  http://www.youtube.com/watch?v=My_c9wdDJh4&feature=related
  Va šitą jau buvau įmetęs, o ten paskui galima pasirankioti. Yra dar gal pora neblogų.

 20. 1760.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:26 pm

  Tarp kitko, su gitaros partija kažkas jam padeda.

 21. 1761.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:29 pm

  Gal geriau oficialus video
  http://www.youtube.com/watch?v=gLzU42xXcIg

 22. 1762.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:34 pm

  Šitas man atrodo geras
  http://www.youtube.com/watch?v=1FnBvqlbx4M&feature=related
  Jo muzika – labai kinematografiška.

 23. 1763.

  romas rugpjūčio 7th, 2011, 12:37 pm

  Bet šiaip publika klipų pridariusi idiotiškų kaip Lincho muzikai :)

 24. 1764.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 1:38 pm

  Procesoriaus ar viso p. bloko aušintuvas? Firminių p. aušintuvų dar nemačiau nusidėvint (kur p. gamintojas komplektuoja kartu), juo labiau šimtas Lt jau ir bet kokiam aušintuvui daugoka, ne tai kad skirtumui tarp kelių. Gali detalizuoti, jei nori patarimų.

 25. 1765.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 7:54 pm

  Romai, nu galima klausytis Lyncho muzikos, netgi visai įdomu (po nedaug, žinoma). Gal kad Lyncho? Bet už tai, kas daugiausia sklinda iš lietuviškos mass media, tai tikrai geriau.
  Be Tavo įmestų dar poros paklausiau, tai bene būsi geriausius atrinkęs :) .

  Karde, cpu. Pridėtas aušina tai neblogai, bet dar neblogiau ūžia, vos ne kaip koks mažas zeimeris. Noriu negirdėti, kad turiu kompą. O tas kainuoja. Tai renkuosi tarp faktiškai geriausio (Thermalright Silver Arrow) ir visai naujo, todėl dar tik iš bandymų žinomo tos pačios firmos juokingu pavadinimu .HR-02 Macho. Šitas kainuos 100-u pigiau, atvežtų po poros savaičių. Abu baisiai dideli, tiesiog monstrai, užtat efektyvūs, bus galima ir paspartinimu pažaisti. Ir, svarbiausia, tylūs.
  Iš technikos tai mėgstu turėti labai gerus daiktus (jei tik jie man įperkami, aišku), net jei viso potencialo neišnaudoju. Kaip kad garso plokštė E-MU 0404 USB. Nereikia man tų įėjimų profesionaliems mikrofonams, nei įrašinėjimui skirtų knopkių ir rankenėlių, bet norėjau gero garso. Nusipirkau, išnaudoju gal trečdalį jos galimybių, o gal ir mažiau, bet nesigailiu. O nusipirkus pigų dažnokai tenka gailėtis pataupius. Ir pinigų išleisti papildomai, nekalbant jau apie išeikvotą laiką.

 26. 1766.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 7:55 pm

  O video klipų visai įdomių yra. Nu nori žmonės sekti Lynchą, aiškiai matosi :) .

 27. 1767.

  Ligita rugpjūčio 7th, 2011, 8:21 pm

  Va, Mamontovas praneša apie gana greitai pasirodysiantį naują albumą – http://www.youtube.com/watch?v=5odXejJci58 Klausysim kartu su Valentinu… :D

 28. 1768.

  Ligita rugpjūčio 7th, 2011, 8:43 pm

  Pagaliau Tom Waits, kažkada Maro įdėtą, prisiminiau –

  http://www.youtube.com/watch?v=rLi3L83cTGY&feature=related

 29. 1769.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 10:08 pm

  Koks procesorius? Pentium 4 pasitaiko tragiškai kaistantys, su kitais paprastai susitvarkoma lengviau. P. aušintuvas, kaip taisyklė, priverstas dirbti aukštomis apsukomis dėl netinkamo visos dėžės aušinimo, bei jam pačiam numatyto didoko apsukų skaičiaus. Čia esminę įtaką turi tokie dalykai, kaip straublys iš korpuso šono, sukuriantis tiesų kanalą p. orui (ne visi korpusai turi). Jei korpuso gale nėra kitų aušintuvų, kaip tik maitblokio, nekainuotų įsidėti papildomą, paprastai montavimo vieta jam numatyta (80mm ar/ir 90mm), o rinkėjai pataupo ir nededa. Kartais numatyta ir korpuso priekyje – gali atsistoti dar vienas aušintuvas. Taip pat šiuo metu madingi ir veiksmingi maitblokiai su dideliu 12cm aušintuvu, besisukančiu arti procesoriaus. Svarbiausia sukurti vientisą, rimtą oro atėjimo ir išėjimo kanalą iš priekio į galą, kurio šis judėtų – pasitaiko, kad aušintuvų kryptys parinktos nevykusiai, ir toks nesudarytas. Dar viena priemonė P. aušintuvui nuraminti yra įterpti varžą, mažinančią jam tenkančią įtampą ir atitinkamai veikimo apsukas, praktiškai tai būna saugu, ypač jei pasirūpinti ir geresniu dėžės aušinimu (straublys, papildomas aušintuvas/-ai). Pvz. prie Zalman tylių aušintuvų tokie daikčiukai būdavo pridedami, yra ir atskirai: http://acc.acme.eu/acc/lt-lt/product,show/047876/view.html, imantys prekes iš ACC gali atgabenti, kainuos kelis litus, gal yra ir mažmenoje.
  Žodžiu, siūlyčiau vietoje pasekmių (p. aušintuvo tipas) imtis kompleksiško sprendimo, taip labiau nusitaikytum į problemos esmę – aukšta temperatūra dėžėje ir aukštokas p. aušintuvo veikimo režimas. Tai bus teisingiau, ir kainuos gerokai mažiau. Manyčiau.

 30. 1770.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 10:11 pm

  nekainuotų įsidėti -> nedaug kainuotų įsidėti

 31. 1771.

  Maras rugpjūčio 7th, 2011, 11:09 pm

  Straublys yra, procesorius – i5-2500K, ne pečiukas. Dėžė nelabai gera, nes priekyje aušintuvui nėra vietos, taigi, oro nepertrauksi. Bus keičiamas ir PSU į dvikilograminį daiktą su 5 metų garantija.
  Šiaip dabar su inteliniu aušintuvu ir 1600 Mhz dažnio apkrovimu apie 60% (taigi, nė pusės pajėgumų) temperatūra – apie 50 laipsnių. Jei nuleisiu apsukas – dar labiau pakiltų, kas nėra gerai. Šiaip pats proco radiatorius tai nėra karštas ir oras iš straublio tai gana vėsus eina (mano ranka šiltesnė). Gal blogai kontaktuoja, reikėtų geresnės termopastos. Bet keisti aš aušintuvą tikrai keisiu, nes garsus, velnias. O nuolatinis pastovus ūžimas ne tik erzina, bet ir vargina (muzikos trukdo klausytis). Aišku, būtų galima pirkti kitą dėžę, bet man jau užteko, kol išsirinkau visus komplektuojančius. Nusibodo. O ir papildomų ventiliatorių dėžėje vėlgi nesinori. Ir brangūs jie, jei geri ir tylūs.

 32. 1772.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 11:22 pm

  Pirmiausiai dėčiau papildomą aušintuvą gale iki kokių 15-20Lt, pažiūrėk kad rašytų „silent”. Šitie smagūs: http://acc.acme.eu/acc/lt-lt/product,show/025920/view.html

 33. 1773.

  Auksinis kardas rugpjūčio 7th, 2011, 11:34 pm

  O procesoriaus aušintuvą tavo atveju paleisčiau per tokią reguliuojamą varžą, ir pasireguliuotum kiek norėtum: http://acc.acme.eu/acc/lt-lt/product,show/047869/view.html

  Su tuo pačiu aušintuvu poveikis turėtų būti toks, kokio ir nori, tereikia pamažinti apsukas bent 25-30%, triukšmo sumažės smarkiai, temperatūra kils mažiau, ir viskas baigsis priimtinai.

  Mintis apie termopastą būtų nebloga, bet jei i5 buvo su gimtuoju aušintuvu (box versija), tai viskas ten turėtų būti tvarkoje. Papildomas aušintuvas gale ir procesoriaus apsukų pamažinimas yra viskas ko tau trūksta. Iš priekio oro paims tiek, kiek iš galo išstums, problema nedidelė. Beje, pasižiūrėti ar nesusikaupė dulkių trombas ten kur imamas oras – juk tai savotiškas siurblys.

 34. 1774.

  Auksinis kardas rugpjūčio 8th, 2011, 12:30 am

  Ir paskutinių minčių žiupsnis paskaitinėjus šia tema:
  a) i5 montuojant neretai aušintuvas prastai prispaudžiamas prie procesoriaus – ten keturi kampų kištukai turi gana stangriai susikišti, verta patikrinti
  b) BIOS atnaujinimu kartais susitvarkoma žemesnio veikimo režimo link, matyt pasitaiko klaidų
  c) nustatymų numetimas BIOS kitais kartais parenka p. veikimui žemesnę įtampą, atitinkamai temperatūrą
  d) tikrinant temperatūrą/režimą BIOSe, jo vykdymo apkrova gali būti žymiai didesnė, nei normaliai veikiant OS – taigi, temperatūros, rodomos po BIOS gali bereikalingai gąsdinti
  e) taip, masyvūs kitų gamintojų aušintuvai leidžia pasiekti kito lygmens rezultatų, bet Intel yra solidus gamintojas, ir parenka adekvatų aušinimą, normaliomis sąlygomis ir su jo aušintuvu temperatūros neturėtų lipti smarkiai virš 65 po apkrova, be jos – aplink 30-35
  Tai, ką sakiau anksčiau, lieka rekomenduojamu pirmuoju sprendimu, jei aukštesni punktai negelbsti.

 35. 1775.

  Valentinas rugpjūčio 8th, 2011, 7:05 am

  Yra žiauriai keista skaityti Maro ir AK diskusiją apie „procus” pilną IT žargonizmų.

 36. 1776.

  Fredis* rugpjūčio 8th, 2011, 9:13 am

  Nevaizduok, Valentinai, kad Tavęs nenervina garsiai per dienas ūžianti juoda dėžė po stalu. Vyrai sprendžia problemą. Tyla – kainuoja.

 37. 1777.

  romas rugpjūčio 8th, 2011, 10:24 am

  Jei kompas ūžia, jį reikia uždaryti į kitą kambarį. Kambario sienas reika apmušti veiloku ir įdėti duris su gera garso izoliacija. Kad kompas neperkaistų, reikia kambarį aušinti kondicionierių pagalba. Šiltą orą iš kondicionierių reikia išmesti į kambarį, kur bus žaidžiami žaidimai. Tai leis prisukti radiatorius ir mažiau mokėti už šildymą.

 38. 1778.

  Auksinis kardas rugpjūčio 8th, 2011, 10:42 am

  Visai tikėtina, kad Valentino nenervina. Net jei jis išties naudoja dėžę, ne visos dėžės veikia garsiai, o jei ir garsiai, tai ne visos dėl tos pačios priežasties – tarkime, gali išsidėvėti kuris kitas aušintuvas. Nepriimtinai garsiai veikiantis procesoriaus aušintuvas – dalykas ne toks jau dažnas.

 39. 1779.

  Valentinas rugpjūčio 8th, 2011, 1:31 pm

  Aušintuvas manęs nenevrina, nes dėžės neturiu. Muzikos klausausi arba per telefono grotuvą arba automobilyje. Kompiuterio problemos pas mane kitokios: mažamečiai kraujasiurbiai beperstojo niokoja laptopus. Per praeitus metus įvyko šie incidentai:
  Atskriejo buteliukas (nepilnas) ir sudaužė matricą. Teko keisti į panaudotą.
  Nuo sofos nukrito kompiuteris ir kietas diskas pasakė „atia”. Teko pirkti naują.
  Visiškai išlupti klaviatūros lipdukai (teko pakeisti į naudotus).
  Atidarytas DVD-Rom, su pieštuku nutrauktas laidas vedantis į lazerį, tas laidas prisilietė prie korpuso, perdegė saugiklis ir nepataisomai sugedo DVD-Rom įrenginys (saugiklį pataisiau, o naujo įrenginio nebedėjau).
  Visa tai, kas parašyta aukščiau, įvyko su nuosavu kompiuteriu.
  Su darbiniu kompiuteriu įvyko:
  Roto viruso dėka, buvo APVEMTAS visas kompiuteris, ko pasekoje jis išsijungė ir nebeįsijungia. Kompą teko nusipirkti už likutinę vertę, bet kol kas dar neremontavau. Kaupiu drąsą nunešti į remontą kompą ir paprašyti, kad jie išardytų, išvalytų vemalus ir suremontuotų. :)

 40. 1780.

  Valentinas rugpjūčio 8th, 2011, 1:41 pm

  ne klaviatūros lipdukai, o mygtukai :)

 41. 1781.

  Auksinis kardas rugpjūčio 8th, 2011, 2:22 pm

  Negailestingas žinynas: „Rota virusas, liaudyje dar vadinamas roto virusu, perduodamas oraliniu fekaliniu būdu”.

 42. 1782.

  Maras rugpjūčio 8th, 2011, 5:24 pm

  Neturiu kito kambario.
  Neturiu telefono, taigi ir grotuvo jame.
  Neturiu automobilio.
  :)
  O klausa mano jautri.

 43. 1783.

  Tomas Chochrin rugpjūčio 8th, 2011, 5:30 pm

  Marai, ko tau nuoširdžiai pavydžiu, tai, kad tu gali sau leisti neturėti telefono. Tai yra didžiulė prabanga. Geriau grotuvas be telefono :)

 44. 1784.

  Maras rugpjūčio 8th, 2011, 6:18 pm

  Telefonas reikalingas tam, kad turėtum daug kambarių ir mašiną :) .

 45. 1785.

  Maras rugpjūčio 8th, 2011, 6:27 pm

  Grįžtant prie muzikos, tai man jau senokai norisi susirasti vieną dainą. Čia gal Romas ir Auksinis kardas geriausiai turėtų žinoti.

  Dainuoja moteris viena, gal su gitara, gal be – neprisimenu. Lėta daina. Jos sukurta daina. Lyg angliška. Bet svarbiausia, pagal ką galima bandyti atspėti, kad tą dainą kažkokia grupė perdirbo ir tas perdirbinys (lyg pridėjo elektroninės muzikos bumčiką, lyg ir daugiau, šiaip ir perdirbinys tikrai pusė velnio, bent jau man patiko. Girdėjau, kad autorei jis irgi patiko) buvo populiarus apie 1988 m., gal kiek anksčiau ar vėliau. Jį dažnokai grodavo, bent jau aš dar iš vaikystės prisimenu. Tiksliau, prisiminiau išgirdęs originalą (kurio girdėjęs nebuvau – perdirbinys buvo daug populiaresnis). „Daug” informacijos, bet turim 8-9 deš. jaunimo muzikos specialistą gi :) .

 46. 1786.

  Tomas Chochrin rugpjūčio 8th, 2011, 6:34 pm

  Ankščiau mane labiausiai erzinantis daiktas buvo žadintuvas. Dabar telefonas atlieka ir šią funkcija, todėl galiu jo dar labiau nekęsti.
  Anksčiau mano politika buvo tokia, kad nekeliu nepažįstamų numerių. Kai pradėjau dirbti, nebegaliu sau to leisti. Daug kas turi kelis telefonus. Neatlaikyčiau turėdamas du. Tipo vienas darbui, o kitas asmeninis. Nors atrodo patogu, bet tikrai nesitampysiu, man vieno yra per daug. Todėl pvz.: savaitgaliais dažniausiai laikau telefone įjungtą beryšę aplinką. O kai miegu, įjungiu begarsę. Nė vieno asmens problemos negali būti svarbesnės už mano ramų miegą.
  Dar viena mano „keistenybė”, kad užblokuoju žmogaus numerį, jeigu jis įkyriai skambina. Pvz.: randi to asmens 5 skambučius. Ate. Šiais laikais telefonai tokie, kad rodo praleistą ir tą vienintelį skambutį ir jis tikrai neliks nepastebėtas. Sutinku dėl dviejų skambučių, nes tai gali reikšti, kad žmogui kažko labai reikia. Bet jeigu skambina daugiau, jis tiesiog yra nenuovokus.
  Taip pat kitiems asmenims dalinti mano numerio. Visada duodamas kam nors perspėju, kad nedrįstų niekam duoti prieš tai neatsiklausęs manęs.
  Ir paskutinis dalykas, kad nesivedu vieno asmens antro numerio. Tai išplaukia iš to, kad nemėgstu dviejų telefonų ir niekas nėra ant tiek svarbus, kad turėčiau po kelis to paties asmens numerius vienoje telefonų knygoje.
  Šios keistos taisyklės skirtos, tam, kad nors kiek sušvelninčiau savo kančią, nes labai nemėgstu telefono.

 47. 1787.

  romas rugpjūčio 8th, 2011, 6:46 pm

  Tuo metu daug merginų su gitarom buvo :) Tavo vaikystės laikais tokia visai nieko ir galėjo būti ant bangos Tracy Chapman.
  http://www.youtube.com/watch?v=y2kEx5BLoC4

 48. 1788.

  romas rugpjūčio 8th, 2011, 6:47 pm

  Nu va – su šypsenėle nepraeina:(
  Tuo metu daug merginų su gitarom buvo:) Tavo vaikystės laikais tokia visai nieko ir galėjo būti ant bangos Tracy Chapman.
  http://www.youtube.com/watch?v=y2kEx5BLoC4

 49. 1789.

  romas rugpjūčio 8th, 2011, 6:51 pm

  Dar kita labai tada Sinéad O’Connor
  http://www.youtube.com/watch?v=e_fPS0HwjJc

 50. 1790.

  Maras rugpjūčio 8th, 2011, 7:05 pm

  Va va, prisiminiau, tą perdainavimą dainavo ne mergina. Man rodos, ten buvo vyriški balsai (ar balsas). Tik melodija ir turbūt žodžiai buvo tie. O tos moters (kur aš mačiau, tai dainavo gal kokia 40-metė, bet nežinau, kada įrašyta, nes mačiau gal prieš metus) tuo metu visai nesigirdėjo. Tik tas koveris, ar kaip ten vadinasi.

  O’Conor tai girdėta, panašiu laiku gal ir buvo :) . Moteris baltoji, bet sakau, reikėtų ieškoti pagal perdainavimą. Nebent žinotum, kad buvo originalas.

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt