Jeigu jums patinka tradiciniai skoniai, daug naujų idėjų pietums ar vakarienei rasite Lenkijos, Ukrainos, Čekijos virtuvėse. Jei mėgstate daržoves, žuvį, ryžius, jums patiks Kinijos, Tailando ar Japonijos valgiai. Jei norite paragauti ypač gausiai prieskoniais gardinamų patiekalų, rinkitės Indijos, Maroko, Meksikos virtuves. O gal jaučiate silpnybę klasikai? Tuomet jūsų virtuvėje tikrai įsitvirtins Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ar Graikijos receptai.

Dar viena receptų knyga jaudinanti tuo, kad ją skaitydama mintimis galėjau tarsi pakeliauti po pasaulį, pažinti įvairiausias pasaulio tautas, nes autorių kolektyvo knygoje Pasaulio šalių virtuvė pateikta net 200 gardžiausių patiekalų receptų iš 20 pasaulio šalių.

Skaitant kai kurie patiekalai buvo jau žinomi, nes tapę tradiciniais, kaip, pavyzdžiui, tiramisu ar ravioliai, tačiau daug kas buvo ir nauja.

272 puslapiai (#8)

Šaltiniai: ištrauka – Irina Koscelkovienė, Inga Pupelienė, Gabrielė Šulinskaitė, Ernesta Trečiokienė: Pasaulio šalių virtuvė, nuotrauka – www.knygos.lt