Tai yra būtent toks maistas, kuriuo mėgaujuosi namie su šeima, ir toks, kokį, tikiuosi, norėsite kasdien gaminti sau ir savo mylimiesiems. Greitai perverskite puslapius, pasisemkite įkvėpimo, nusifotografuokite produktų sąrašą, eikite apsipirkti, susiruoškite ir pradėkite! Nekantrauju pamatyti, kurie receptai tenkina jūsų užgaidas. Nepamirškite uždėti grotažymės ant savo nuotraukų #JAMIES7WAYS, kad galėčiau pamatyti, ką jūs gaminate. Smagiai ir sėkmingai gaminkite.

Tik ką perskaičiau dar vieną Jamie Oliver knygą 7 idėjos. Paprasti receptai kasdienai. Dar vieną, bet tikiu, kad tikrai ne paskutinę iš šio virtuvės šefo knygų.

Ir šioje knygoje, kaip ir kitose Jamie Oliver knygose, juntamas begalinis mėgavimasis maistu ir kūrybiškumas gaminant. Nors bet kuriam iš šios knygos patiekalų pagaminti reikia daugių daugiausia 8 produktų, tačiau tai nereiškia, kad čia rasite vos keliasdešimt receptų, anaiptol, jų yra netgi virš 120. Knygos autorius šiuos receptus sukūrė su 18 mėgstamiausių produktų. Šie produktai yra tokie: brokoliai, žiediniai kopūstai, avokadai, vištų krūtinėlė, dešrelės, lašišų filė, batatai, baklažanai, kiaušiniai, malta mėsa, bulvės, saldžiosios paprikos, krevetės, baltų žuvų filė, višta, grybai, kepsniai, kiauliena.

Šioje spalvingoje knygoje išsamiai pateikiamas gamybos procesas, kiekviename recepte nurodyta kiek patiekalas turi kalorijų, riebalų, sočiųjų riebalų, baltymų, angliavandenių, cukrų, druskos ir skaidulų. Nors knygoje kone nėra Jamie Oliver taip pamėgtų istorijų pasakojimo, tačiau tai kitų jo knygų kontekste nepadaro jos mažiau vertinga.

320 puslapių, vertė Dangirutė Giedraitytė

Šaltiniai: paveikslėlis – www.perkuknyga.lt, ištrauka – Jamie Oliver – 7 idėjos. Paprasti receptai kasdienai

Tekstas ir nuotrauka Ligitos iš Ligi Dangaus (#3)