Kepimas – tai atsipalaidavimas. Kepimas – aistra, gyvenimo džiaugsmas. Imkite ir padarykite pagaliau sau kažką gero – ryžkitės vėl ką nors išsikepti! Su šios knygelės receptais tai visai lengva, nes ją sudarydami rėmėmės ne sudėtinga technika, bet skoniu, kūrybiškumu ir žaismingais triukais. Receptai atrodo moderniai, gausu vaisių, šviežia – taigi galėsite susirasti mėgstamiausią kepinį su vaisiais skardoje. Visus juos mėgsta ir kepyklos! Nemaža šių kepinių, sultingų ir saldžių, įvairovė: vieni jų labai tinka didesnei kavos mėgėjų kompanijai, o dėl kitų pradeda smarkiau plakti bet kurio smaližiaus širdis.

Knyga Įvairūs kepiniai: tortai, pyragai, keksai, biskvitai, štrudeliai – tai tas atvejis, kai mano namuose dar viena nuosava receptų knyga atsirado dėl mano nesugebėjimo atsilaikyti prieš tokio pobūdžio knygas… Jau ir sakau sau, kad tik spėk gaminti iš tų receptų, kuriuos turi, bet ne, niekaip, receptų knygos man tapusios kažkuo magiško ir ypatingo. Man net nebūtina iš jų kažką gaminti, užtenka fantazuoti ir tai man suteikia daug džiaugsmo. Ir ypač saldumynų. Šį kartą – tai kepinių knyga, kurioje daugiau nei 100 kepinių receptų su pačiais įvairiausiais vaisiais, kurie suskirstyti į sviestinės, mielinės, smėlinės tešlos bei traškaus pagrindo ir sluoksniuotos tešlos kepinius, kartu su biskvitais ir štrudeliais.

Knygoje kepinių pasirinkimas išties nemenkas, lieka tik išsirinkti, ką norisi kepti šiandien, bei, žinoma, pasitikėti savo jėgomis ir tuomet viskas pavyks.

240 puslapių (#3)

Šaltiniai: paveikslėlis – www.patogupirkti.lt