Salotos mūsų valgiaraštį daro įvairesnį, išradingai patiektos puošia stalą. O paruošti jas tikrai paprasta ir trunka neilgai. Tad daugiau negaišdami laiko girti šį puikų patiekalą, kviečiame Išbandyti mūsų siūlomus receptus. Šioje knygoje jų rasite tikrai nemažai: pavasarinių ir vasarinių, šviežių, virtų ir net keptų daržovių. Rinktis yra iš ko, tad tikime, kad mūsų knyga bus jums naudinga nuo pat balandžio, kai atsiranda pirmųjų salotų, rūgštynių ir špinatų, iki rudens, kai nuimsite kopūstų ir baklažanų derlių.

Aš ir vėl su receptų knyga! Ką padarysi, kad smagu plėsti akiratį, atsikvėpti ir fantazuoti apie naujus patiekalus. Šį kartą perskaičiau labai gausiai nuotraukomis iliustruotą knygą Gaiviosios salotos. Čia salotų receptų tikrai daug, ne vienas labai trumpučiai. Bent man pasirodė, kad visgi nemažai daliai patiekalų pagaminti reikės produktus pirktis papildomai, nes jie tokie įmantresni.

Bet kuriuo atveju ši knyga, kurią perskaičiau išties greitai, suteikė smagią skaitymo patirtį. Galbūt ir nusigvelbsiu vieną kitą mintį patiekalams gaminti.

160 puslapių

Šaltiniai: paveikslėlis – www.knygos.lt, ištrauka – Gaiviosios salotos

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus (#2)