Visi receptai, kuriuos rasite knygoje, yra įveikiami: pavyko man – pavyks ir jums. Jiems įgyvendinti nereikės jokių specifinių priemonių ar įgūdžių, reikalingų produktų rasite bet kurioje didesnėje parduotuvėje. Jei savo namų virtuvėje turite šaukštų, peilių, keletą dubenų, puodą ir keptuvę, orkaitę, plaktuvą, kelis kepimo indus, ritinėlį kepimo popieriaus ir folijos – to visiškai pakanka. Kartais gamybos proceso aprašyme miniu pastatomą plaktuvą ar tešlos maišymo antgalį – taip, šie dalykai palengvina maisto ruošimą, tačiau iš tiesų nėra privalomi: tešlą vis dar galite išplakti paprastu rankiniu plakikliu ar išminkyti rankomis.

Dar kai nebuvau skaičiusi nė vienos maisto tinklaraštininkės Astos Černės receptų knygos, jos receptai randami internete dėmesį visada patraukdavo ne tik savo rašymo stiliumi, nes be ingredientų sąrašo ir gaminio eigos būdavo ir daugiau smagių pastebėjimų iš kasdienybės, bet ir itin ryškiomis bei gražiomis nuotraukomis. Ir nenuostabu – pasirodo, Asta yra ir maisto fotografė, tad mano pirmoji jos perskaityta receptų knyga taip pat labai pakerėjo gaminti ir ragauti skatinančiomis nuotraukomis.

Kūrinyje Saulėta virtuvė. Saldumynų knyga daugiau kaip 100 įvairiausių saldėsių receptų, suskirstytų į tokias kategorijas: smaližių pusryčiai, savaitgalio desertai, tortai, sveikesni pasirinkimai, vaikystės skoniai, pasaulio skoniai, saldūs paruoštukai. Kiekvienas receptas pradedamas žaviu aprašymu, pavyzdžiui, kaip atsirado šis receptas, kodėl reikėtų išbandyti šį receptą ir pan.

Meilė maistui ir, žinoma, pačiam gyvenimui šioje knygoje stipriai juntama, todėl knygos tikrai nesinori paleisti iš rankų, kol ji nebus baigta.

320 puslapių (#1)

Šaltiniai: nuotrauka – wwww.uvb.lt, Asta Černė – Saulėta virtuvė. Saldumynų knyga