Skaniausi yra namie ir su meile pagaminti patiekalai. Jūsų virtuvės paslaptis – paprasti, tačiau nuoširdžiai pagaminti ir visada gardūs valgiai, tinkantys ir gausiai šeimynai, ir netikėtai užsukusiam svečiui, ir jaukiai šventei. Užkandžiai tinka kiekvienai progai, o juos paruošti lengva: kartais tereikia keleto ingredientų arba to, ką turite šaldytuve, ir štai – skanumynai paruošti, belieka kviesti visus prie stalo ir gardžiuotis!

Visai neseniai perskaičiau dar vieną receptų knygelę. Šį kartą į mano rankas pateko tokia kompaktiška ir nedidelės apimties, kad sakytum, jei tik yra poreikis, galima šią knygelę visur su savim nešiotis. Kad ir kaip ten būtų, aš ją nešiojausi nebent po kambarius, nes su naujais užkandžių receptais susipažinau ne kur kitur, o namuose.

Skaitant įdomu tai, kad skirtingai nei kitose receptų knygose, šioje knygelėje visai nėra iliustracijų, taigi kilti nevaldomam seilėtekiui šansų mažai. Kas mėgsta nesižvalgydami į nuotraukas iš karto pulti gilintis į dominantį receptą tai pats tas.

Pastebėčiau, kad norint ką nors pasigaminti iš šios knygelės neretai gali tekti specialiai kulniuoti į parduotuvę, nes, mano manymu, reikiami produktai yra rečiau vartojami kasdienai, todėl mažai tikėtina, kad jie gulės kur spintelėje, namuose. Be to, didelė dalis siūlomų patiekalų valgomi ne iš karto, norint pasmaguriauti gali tekti palūkėti ir kelias valandas, o kai kada net dar ilgiau.

Bet nepaisant kai kurių niuansų su knygele susipažinti verta. Vien jau dėl galimybės atrasti tai, kuo galima būtų paįvairinti kasdienius mitybos įpročius.

128 puslapiai

Šaltiniai: paveikslėlis - www.knygos.lt, ištrauka – Inga Jankauskaitė (redagavo) – 100 užkandžių receptų. Nesudėtingų ir gardžių užkandžių idėjos

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus