Savaitės komentatoriaus (-ių) citata (-os): „Svarbu geras vyras, pavardė – mažareikšmė smulkmena:)“ – Benedikta Vaivadaitė, „…čiupkite katytę į glėbį, meskite dienoraštį palovėn ir džiaukitės tuo, ką turite, o turite labai daug, tik apsidairykite“ – Tipas Katinas

Labiausiai komentuotas įrašas: Voratinklyje… Tai egzistuoja progresas ar ne, po velnių?!

Atradimai: ne nauja, bet praėjusią savaitę prisiminiau (tiksliau buvo priminta) – 1) kai kurios mintys gali būti suprastos dviprasmiškai, t.y. ir visai kitaip nei norėta autoriaus pasakyti, 2) jei tavo išrinktajam ne tas pats kokią pavardę pasirinksi, vadinasi jis ne tavo išrinktasis: „Ligita, norėjau pasakyti, kad jei tavo išrinktajam ne tas pats kokią pavardę pasirinksi ir jis būtinai norės, kad rodytum jam kažkokią pagarbą rinkdamasi jo pavardę, arba, jei nepasirinksi jo pavardės, jis jausis kažkaip nepagerbtas arba jei pasirinksi pavardę Ligė ir jis pasijaus pažemintas, tai reiškia tai ne tavo išrinktasis ir varyk jį šalin.“ – Valentinas. Beje, tikėtina, kad ne anksčiau nei po 3,5 mlrd. metų Žemė susidurs su kokia nors kita planeta…:)

Problema (-os): duoti ir imti – kaip pasiekti balansą? kam pirkti brangų daiktą, jei rinkoje pilna gerokai pigesnių analogų?

Sprendimai: ? (siūlykim, diskutuokim)

Šventės, konkursai: nepatikėsit… jau maniau, kad šįkart švenčių nebus! Net žandikaulis buvo beatvimpąs, tik… suradau, kad egzistuoja tokia šventė kaip „Tarptautinė tinklaraštininkų diena“. Ji buvo birželio 14-ąją. Įrašo pas mane apie tai neradot. Sakykim taip – švenčiau tyliai. Bet visvien švenčiau!;))

Komentatoriaus Taško „Sąvartyno prieglobstis“: dujaukė su swarovski kristalais, vyras užauginęs medį, namelis kaip iš pasakos. Hm hm… Kažkaip skystokai… Taške, minia tavęs ilgisi!!!

Tinklaraštija: Kūnas aptingęs, nesinori imtis jokios veiklos? Nieko, pabandykit numinti kokius 160 kilometrų dviračiu, iškart pasijusit naujai gimę!

Tiesiog… Svajonė. Būti sapne, norėti ištrūkti. Būti paremtam… sentimentalumo.