Savaitės komentatoriaus (-ių) citata (-os): „… Aurelijus (t.y. katinas – L.) drąsiai keliauja į kiemą. Tiesa, kai kaimynas įjungia bulgarkę, jis bailiai smunka vidun, bet daro tai oriai.“ – Valentinas, „Oho, kokios drakės dėl katinų:)“ – Musė, „Tikriausia, jau reikia nebereaguoti į šiuos Fredžio „nušvitimo“ priepuolius… priimti kaip neišvengiamybę…“ – R.Medinis, „Micius pasirengęs įkrėsti Aurelijui į kaulus (ups, pūkus):)“ – Benedikta

Labiausiai komentuotas įrašas: Katinai bei katės atakuoja! Rinkimai „Mano katinas gražiausias“

Atradimai: katino Aurelijaus pergalė parodė, kad apkūnumas vėl madingas!;)) Nugalėtojas „susikūrė“ savo profilį, tad galite drąsiai (ir gausiai) glostyti orųjį nugalėtoją. Net ne atradimas, o tik patvirtinimas to, kas atrasta jau seniau – „Geriausias naujas tinklaraštis“, „Metų interneto žmogus“.

Problema (-os): kokia tikroji katinų paskirtis? kaip išguiti rūkymą iš moksleivių tarpo? kaip pritraukti juos prie knygų?

Sprendimai: ? (siūlykim, diskutuokim)

Šventės, konkursai:
birželio 1-ąją dieną į Lietuvą atkeliavo vasara, birželio 2-ąją startavo rinkimai „Mano katinas gražiausias“, birželio 4-ąją lankiausi interneto ir tinklaraščių konferencijoje „Login 2009“, birželio 7-ąją sužinojome minėtųjų rinkimų nugalėtoją, tą pačią dieną mūsų šalyje buvo švenčiama Tėvo Diena ir vyko Europarlamento rinkimai

Komentatoriaus Taško nuorodų (dainų, paveikslų ir pan.) kampas: katinas su varlyte ir akiniais, kate su suknele, katė megztais drabužiais, katė su karūna, katės skulptūra, Игорь Скляр – Черный кот, pieštų diedukų kompanija, pėdinantis katinėlis, Andrius Mamontovas ir S.Zaltauskaite – Baltoji Varnelė, Анна Широченко – По Улице Моей, katė Musė.

Tinklaraštija: Kritikavau kritikavau Simoną Bartkų ir štai… Jo asmeniniame tinklaraštyje radau pranešimo skaidres. Prašom pasižvalgyti, pažiūrėti kaip atrodo toji pupa. Ir ne tik.

Niekas nieko nekaltina. Patys pažiūrėkit kas dedasi žemėje.

Pasirodo kartais veikiama ir tokiais būdais kaip tinklaraštyje „Apleistos vietos“. Vai, kaip neskanu.