Savaitės komentatoriaus (-ių) citata (-os): „Kai pagalvoji, koks mažas pasaulis ir kokie neįtikėtini įvykiai gali atsitikti bet kurią minutę.“ – Musė, „Katinus turiu net keturis, bet man jie priklauso tik formaliai, glaustosi aplink mūsų namą…“ – Fredis*, „Nusiaviau vieną batą tamsoje ir pakvipo Mauriu, net šurmulis kilo.“ – Taškas, „Tad pasauliui ir palinkėčiau: kiekviename liūdesyje greičiau “pagimdyti” viltį ir džiugiai imtis veiklos.“ – Zita.

Labiausiai komentuotas įrašas: „Skleiskim geros nuotaikos ir veiklumo užtaisą. Pasaulis be liūdesio, pasaulis su viltimi“

Atradimai: mano tinklaraščiui, vis dėlto, tinka katinų temos. Kodėl? Tik pamanykit – savo komentatorių paskatinta, greitu laiku oficialiai skelbsiu gražiausio katino rinkimus;)

Problema (-os): „Mačiau tą batoną ir seniau. Iš karto viskas aišku. Biznį daro verslas net iš krizės. Juk net tarybinės dešrelės parduodamos. Ir tai rodo vieną paprastą dalyką – verslas reaguoja greitai. Klausimas toks – ar etiška pardavinėti tai, dėl ko daliai žmonių griūna likimai?“ – Dainius Radzevičius

Sprendimai: ? (siūlykim, diskutuokim)

Šventės, konkursai: gegužės 13-ąją kviečiau jus prisijungti prie iniciatyvos „Pasaulis be liūdesio, pasaulis su viltimi“, gegužės 16(17)-ąją džiaugėmės tuo, kad galėjome stebėti Lietuvos atstovo Sasha Son(g) pasirodymą Eurovizijoje.

Komentatoriaus Taško nuorodų (dainų, paveikslų ir pan.) kampas: Bridžita Bardo, Vilmanantas, Cats – Memory – Original Broadway Cast, Mr. Mistoffelees (Cats), Kahn_sara_Cat_garden, Juoda katė tamsiame kambaryje, Kseniją Suchinova, Cenzūra ir auklėjimas I dalis (katinų), Cenzūra ir auklėjimas II dalis (katinų), Vladimiro Beresniovo karikatūra (kitur – k.), Antano Janušonio k., Algirdo Radvilavičiaus k., Vitalijaus Suchockio k., Lino Deltuvos k., Jono Varno k., Andriaus Gruzdaičio k., Street Guitar in Italy – Piotr Tomaszewski, Modern Jazz Quartet – Django, Sipaičio k.

 

Tinklaraštija: „Va, jau geri trys mėnesiai, kaip galiu girtis skambiu bedarbės vardu.“ – neslepia PinkCity. Nors, tiesą sakant, ir kodėl turėtų slėpti? Nėra reikalo. Manau, oficialaus darbo neturėjimas toks pats suprantamas reiškinys kaip ir jo turėjimas. Bet ar pateisinamas? Priklauso nuo to, kodėl esi be… (oj, kelios raidės pranyko!). Jei tik dėl to, kad tave neva privalo išlaikyti valstybė, tuomet ne, nedrįsčiau teisinti. Veltėdiškumo. Tačiau būna ir kitokių priežasčių… Priklausančių nuo mūsų ir nelabai. Atraskim.

Dariau, kažkada ir pas mus buvo magijos pamokų mokykloje, bet, žinai, netapau mage ir kitus mokslus krimtau:)) Tiesa, turėčiau pripažinti, kad, užuot užsiėmę būrimais, vaikus galėtume mokyti ekonomikos pradmenų, bendravimo psichologijos. Bet tegu lieka truputį magijos. Dėl spalvotos vaikystės.

Maži, bet neprasti dalykai. Vanduo gali būti net labai skanus.

Ar tos perdirbtos nuotraukos spaudos humoras? Jei taip, tai kodėl man visai nejuokinga, o tik graudu ir pikta?