Kol mano tinklaraštis neapaugo pelėsiais ir kerpėm, nutariau, kad būtų visai smagu kokią naują rubrikėlę sukurti. Svarsčiau svarsčiau ir štai rezultatas prieš jūsų akis: „Virtualioji apžvalgos aikštelė Nr. 1“. Nr. 1? Taip, nes tikiuosi, kad apžvalgų bus ir daugiau. Jas jums pateiksiu kiekvieną sekmadienį. Išsamiai ir tvarkingai, na kaip aš būdama tokia netvarkinga besugebėsiu:) O kolkas…

Kritikuokit, diskutuokit bei siūlykit ką galėčiau patobulinti. Iš esmės šioje rubrikėlėje apžvelgsiu savo tinklaraščio veiklą, kitiems tinklaraštijos reiškiniams bus skirtas trumpas skyrelis „Tinklaraštija“. Deja, šią savaitę nesu pakankamai pasirengusi jį pildyti, tad įdėjau vos kelias nuorodas. Pažadu, kad kitais kartais bus ir daugiau.

Taigi…

Savaitės komentatoriaus (-ių) citata (-os): „Pakapojau kaimiškų bulbų su lupenom ir šutintais kopūstais…“ – Musė. „Taigi, esu vos ne analfabetas, reikia kažką daryti, gal nusišauti, nes persiauklėti jau per vėlu.“ – Taškas. „Senasis Testamentas yra vienas iš kiečiausių trilerių, kokių man teko skaityti.“ – Valentinas.

Labiausiai komentuotas įrašas: „Knyginis apetitas – padiskutuokim“

Atradimai: net keli rekomenduojamų knygų ir autorių sąrašai, komentatoriaus Troy pasiūlymas: „Lietuvos geležinkeliai netgi turi spec. priemones dviračiams gabenti. Pvz., labai smagu į Trakus nuvažiuoti traukiniu ir ten pavažinėti. Gal tik 3 litai dviračio bilietas ten – atgal.“

Problema (-os): „Šiuo metu absoliučiai visos knygos yra leidžiamos margais, spalvotais viršeliais. Anonsuose visur rašoma, kad tai yra geriausias kokio tai rašytojo kūrinys, gavęs prestižinę kokios tai šalies literatūros premiją. Įdedama dar NewYork Times arba Boston Globe citata, kad tai knyga, kurios neperskaitęs, neturi teisės mirti. Visa ši marketinginė karuselė mane gąsdina, nes nesuteikia informacijos apie tai ar knyga yra tokia, kurios neperskaityti negalima ar ne. Knygų išleidžiama daug, laiko ir piniginiai resursai yra riboti, visko nenusipirksi ir neperskaitysi. Nori nenori tenka rinktis. Todėl norisi, paėmus knygą į rankas, prieš tai sumokėjus 30-50lt. kad ji būtų verta to.“ – Valentinas

Sprendimai: ? (siūlykim, diskutuokim)

Šventės, konkursai: gegužės 3-ąją atšventėm Motinos Dieną, tą pačią dieną sužinojau, kad tinklaraštininko Karolio Pociaus skelbtame konkurse laimėjau kvietimą į birželio 4-ąją vyksiančią konferenciją „Login 2009“, gegužės 7-ąją paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, gegužės 8-ąją šiame tinklaraštyje paskelbtas fantastiško kūrybos projekto – konkurso „Man reikia dramblio!“ nugalėtojas.

Komentatoriaus Taško nuorodų (dainų, paveikslų ir pan.) kampas: Rock Bottom Remainders|Dave Barry sings, Claudia Schiffer, „I love you Alice B. Toklas“, Gertrude Stein and Alice Toklas, Juan Gris – Picasso Portrait, Matiso, Igor Stravinsky: Ragtime para 11 Instrumentos, Maurice Ravel – Bolero – Herbert von Karajan 1985 – Part II, dviratininkų triukai, nematytas neregėtas dviratininkas, The best cat video you’ll ever see, Bžeskas iš tikrųjų tapo…, Vilniaus meno mokyklos kūriniai.

Tinklaraštija: artėjančią savaitę pradėsiu atidžiau sekti kitų tinklaraštininkų veiklą, kad galėčiau jus objektyviai su ja supažindinti, o pradžiai keli pastebėjimai. Kas dar nežinot – konferencijoje „Login 2009“ bus nugalėtojų!!! Turi savo tinklaraštį ir norėtum jį populiarinti? Rašyk svečio įrašus. Nors šiaip… Ką aš čia šneku, po paibeliais?!! Jau pavasaris, tad visi kilkit nuo kompiuterių ir greitai į gamtą!:)