Moterys nesunkiai gali atlikti kai kuriuos staliaus ir dailidės darbus. Pavyzdžiui, norint pakabinti karnizą, paveikslą, lempą, pataisyti kėdę arba atsikratyti pabodusio grindų girgždesio, visai nebūtina kviestis specialistų.

Su didžiausiu džiaugsmu ir entuziazmu perskaičiau knygą kaip moteriai daryti remontą! O šia knyga susidomėjau dėl to, kad labai norisi turėti daugiau įgūdžių veikti savarankiškai, kurių gali prireikti buityje, kai kils ūpas ar būtinybė ją pagerinti. Juk taip smagu, kai nereikia nieko samdytis ar šiaip laukti pagalbos iš šalies norint puošti savo namus ar juose atlikti smulkius remonto darbus. Ar ne? Tai juk gali būti ir kūryba, ir savo jėgų išbandymas.

Laikas nestovi vietoje, kasdien atsiranda vis naujų medžiagų, įrankių, techninių ir dizaino sprendimų. Žinoma, žinoti apie visas statybos ir remonto naujoves – specialistų darbas. Bet… O jeigu, perskaičiusios šią knygą ir pajutusios nepriklausomybės žavesį, kurį suteikia mokėjimas atlikti vyriškus darbus, susižavėsite ir nutarsite ateityje viską arba beveik viską daryti pačios? Tai visai įmanoma.

Nesakau, kad perskaičius knygą Moteris daro remontą šioje srityje viskas iš karto tapo aišku ir paprasta kaip du kart du, tačiau tikėjimo, kad galiu, tikrai atsirado daugiau.

234 puslapiai, vertė Viktorija Šenberg

Šaltiniai: paveikslėlis – www.patogupirkti.lt, ištraukos – Tina Palynskaja – Moteris daro remontą

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus (#4)