Keitė, turinti labai gerą mados ir stiliaus pojūtį, jau tapo viena iš labiausiai sekamų ir kopijuojamų karališkosios šeimos atstovų. Ji labai sparčiai užkariauja viso pasaulio mados sekėjų ir žinovų širdis. Jos stilius, glaudžiai susijęs su butikais ir high-street parduotuvėmis, – unikalus ir individualus.

Štai ir mano pirmoji šią vasarą tinklaraštyje aprašyta knyga. Nors kaip matyti, knygų apžvalgų neužderėjo, tačiau aš nepaprastai džiaugiuosi kiekviena, kad ir reta, akimirka pasidalyti knygų apžvalgomis su jumis.

Šį kartą norėjosi kažko lengvo, mažumėlę įkvepiančio, taigi į rankas čiupau Saros Cywinski knygą Keitė. Stiliaus princesė. Na, ir ką? Skaitymo patirtis visai smagi, o yra ir kur akis paganyti, nes nuotraukų tikrai apstu. Nors kaip galėtų būti kitaip, jei knyga apie stilių, o jo vedle šįkart tapusi žavioji Keitė Middleton. Nuo tada kai tapo princo Viljamo mylimąja, o vėliau – ir jo žmona, jos kiekvieną žingsnį stebi visas pasaulis. Ir ne tik stebisi, bet atvirai žavisi ir netgi kopijuoja, nes, rodos, šiai moteriai stiliaus ir mados pojūtis kone įaugęs į kraują.

Vienoje vietoje šiek tiek užkliuvo tas, kad po 145 puslapio iškart sekė 150 puslapis, bet šiaip visai džiaugiuosi prasiblaškymui atradusi šį tą įtraukiančio ir greitai perskaitomo.

224 puslapiai, vertė Goda Kantautaitė

Šaltiniai: paveikslėlis – www.patogupirkti.lt, ištrauka – Sara Cywinski – Keitė. Stiliaus princesė

Tekstas ir nuotrauka Ligitos iš Ligi Dangaus (#10)