Jeigu jums teko pernelyg gyvenimo sunkumų, galbūt tai liudija apie ypatingą jūsų misiją, – ji reikalauja visos išminties, kurią įgijote kovodami su savo iššūkiais. Todėl išnaudokite šias gyvenimo pamokas ir tobulėkite. Atminkite štai ką: laimingi žmonės yra išgyvenę ne mažiau negandų nei nelaimingieji. Vis dėlto, skirtingai nuo pastarųjų, jie pakankamai išmintingi, kad iš savo patirties sugebėtų gauti kuo daugiau naudos.

Po kelerių metų pertraukos perskaičiau dar vieną Robin Sharma knygą. Ankstesnioji buvo Lyderis be titulo, kurią trumpai aprašiau ir šiame tinklaraštyje. Šį kartą skaityta knyga pavadinta labai jau iškalbingu, gal net kiek bauginančiu pavadinimu Kas verks, kai tu mirsi? Dėl šio pavadinimo išsyk kyla filosofinės mintys apie gyvenimą, apie santykius su žmonėmis.

Nors jau skaitant išryškėjo, kad knyga visai ne niūri, daugiau kelianti pamąstymus apie tai, jog žmogus gali šiame gyvenime nuveikti kur kas didingesnius dalykus negu būtų galima pamanyti. Tik, žinoma, reikia veikti tikslingai. Kaip ir ką daryti autorius siūlo savo knygoje, kuri sudaryta netgi iš 101 trumpo skyrelio, iš kurių kiekvieno pavadinimas sufleruoja apie rekomenduojamą veiksmą.

Knygą skaityti nebuvo sudėtinga, ji, būdama itin viltinga, šviesi, sukėlė daugybę prasmingų apmąstymų.

208 puslapiai, vertė Neringa Jagelavičiūtė

Šaltiniai: paveikslėlis - www.patogupirkti.lt, ištrauka – Robin Sharma – Kas verks, kai tu mirsi?

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus