Mano tikslas visuomet buvo išmokyti moteris mylėti save, kokios yra, o ne kokios norėtų būti. Kaip dauguma žinote, šia tema parašiau ne vieną bestselerį. Mylėkite save šiandien ir kiekvieną dieną. Atraskite, kas paverčia jus ypatinga, ir išnaudokite tai. Mylėkite kūdikiškai mėlynas savo akis; priimkite tą nuostabią raukšlę. Žaiskite ir eksperimentuokite, kol atrasite tobulybę.

Makiažu domiuosi vis labiau. Ir šį kartą į mano rankas pateko knyga siekiantiems tobulo makiažo – Robert Jones – Makiažas per 5, 10, 15, 20 minučių. Paėmusi šią knygą buvau įsitikinusi, kad autorė – moteris, net nesuabejojau, kad galėtų būti kitaip. Tačiau koks buvo mano nustebimas, kai namuose pradėjau ją sklaidyti ir atradau, kad autorius yra vyras, beje, gražinęs ir daugybę pasaulinio garso įžymybių! Autorius yra įsitikinęs, kad makiažas moters gyvenime reiškia labai daug, leidžia jai jaustis gražesne, labiau pasitikėti savimi ir netgi keisti savo gyvenimą į gera.

Tik pradėjus skaityti netrukus supranti, kad ne viskas taip paprasta, kaip galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio – puikiems makiažo potėpiams išgauti reikia turėti krūvą teptukų, sugebėti parinkti ir derinti spalvas bei jas sulieti, kai derinamos kelios greta viena kitos. Kad ir kaip būtų nepaprasta, tai daryti gana įdomu, ypač kai žinai, kad puikus rezultatas tau padės pasijusti geriau. Be to, autorius, grožio industrijoje dirbantis daugiau nei 20 metų, tikina, kad įgudus paversti save kerinčia ilgai netrunka – vos 5, 10, 15 ar 20 minučių.

Perskaičius Robert Jones knygą Makiažas per 5, 10, 15, 20 minučių net kilo didžiulis noras savo kosmetinę papildyti daugybe naujų grožio priemonių. Ką gali žinoti, jei pirminis įkvėpimas nenuslūgs, galbūt taip ir nutiks.

Rekomenduoju ir jums patyrinėti makiažo subtilybes.

320 puslapių, vertė Rasa Tapinienė

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus

Šaltiniai: nuotrauka – www.knygos.lt, ištrauka – Robert Jones – Makiažas per 5, 10, 15, 20 minučių