Kaip tapti gražia be plastinės chirurgijos, brangių ir dažnai skausmingų procedūrų arba pavojingų injekcijų? Kaip visiškai paslėpti išorės trūkumus ir atrodyti 10 metų jauniau? Visame pasaulyje žinomo vizažisto Roberto Džonso knyga, tapusi superbestseleriu ir Europoje, ir Amerikoje, adresuota visoms moterims nepriklausomai nuo amžiaus. Visi įtakingiausi pasaulio žurnalai vadina Robertą Džonsą tikru burtininku – ir iš tiesų, jo sukurti makiažo atlikimo būdai duoda stulbinamą rezultatą per keletą minučių.

Tik pradėjus skaityti kitą Roberto Džonso knygą, apėmė sunkiai nusakomas jaudulys ir džiugesys, nes tie spalvingi puslapiai ir išsamūs produktų aprašymai išsyk labai pakerėjo ir įkvėpė. Skyrius po skyriaus (knyga sudaryta iš trijų dalių: Pasiruošimas, Makiažas ir jūs, Viskas kartu, o šios – iš dar smulkesnių skyrelių) pamažu vis gilyn pasinėriau į grožio paslapčių pasaulį.

Knyga labai gausiai iliustruota spalvingomis, neretai visą knygos puslapį užimančiomis nuotraukomis. Autorius detaliai pasakoja makiažo subtilybes, pateikia daugybės skirtingų moterų (modelių ir ne tik) tipažus (pavyzdžiui, pagal odos tipus, veido formas) ir apibūdina, kas kiekvienam labiausiai tinka.

Knyga yra labai įvairiapusiška, taigi tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems makiažo meistrams ar tiesiog moterims, norinčioms geriau pažinti makiažo paslaptis ir išmokti geriau save atskleisti.

Vertė Goda Kantautaitė, 184 puslapiai

Šaltiniai: nuotrauka – www.knyguklubas.lt, ištrauka – Robert Jones – Grožio pamokos

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus