Ar kada nors buvai įsitikinusi, kad esi nepakankamai gera? Kad nesi pakankamai liekna? Kad neverta meilės? Kad esi bloga motina? Ar niekad neatrodė, kad esi pati kalta, jog su tavimi blogai elgiasi? Kad nieko nepasieksi?

Gryniausias melas.

Pramanai, įpiršti visuomenės, žiniasklaidos, mūsų giminės ar tiesiog, – ir čia išryškėja mano, kaip sekmininkės įsitikinimai, – kylantys iš paties Velnio. Toks melas pavojingas, jis niokoja mūsų savivertės jausmą, sugebėjimą veikti.

Mano rankose ne per seniausiai buvo atsidūrusi smagi motyvacinė Rachel Hollis knyga moterims, kurią ne tik kad jose palaikiau, bet su malonumu ir gana greitai perskaičiau visą, nes skaityti buvo džiugu, nesunku ir ne vienoje knygos dalyje pajutau šį tą artima autorei. Džiaugiuosi atradusi šį kūrinį.

Autorė siekdama įkvėpti moteris, nebijo pasirodyti silpna, pažeidžiama ar klystanti. Tačiau visos blogybės čia anaiptol nėra palaužiančios. Kad ir kaip kartais būtų sunku ir nesinorėtų nieko daugiau tik verkti, pasak autorės, jokių būdu nevalia pasiduoti, nes tik taip galima įgyvendinti savo svajones. Nevalia ir atsakymo Ne priimti kaip galutinio.

Šį ir dar daug kitų pastebėjimų atrasite skaitydami knygą Mergyt, atmerk akis, kurie paremti autorės gyvenimiška patirtimi.

240 puslapių, vertė Jurgita Jėrinaitė

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus

Šaltiniai: ištrauka – Rachel Hollis – Mergyt, atmerk akis, nuotrauka - www.knygos.lt