Augančios maisto produktų, dujų, elektros, naftos kainos tiek Lietuvos, tiek viso pasaulio piliečius verčia susiveržti diržus. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia sau ko nors šykštėti, atsisakyti ar neleisti. Tačiau visada pravartu pasimokyti, kaip protingai bei ekonomiškai valdyti namų ūkio biudžetą. Juk žmonės visais laikais buvo itin išradingi ir atrado daugybę taupymo būdų, jais mielai dalijamės šios knygos skyriuose.

Skaitant mano tinklaraščio knygų apžvalgas galima pamanyti, kad be receptų knygų aš daugiau nieko ir neskaitau. Tai panašiai ir yra, bet… Nepatikėsite – nevisada. Štai ne per seniausiai perskaičiau gana didelės apimties gyvenime praversiančių patarimų knygą Praktiška namų, minčių ir pinigų tvarkymo knyga, kurią parengė autorių kolektyvas.

Knygoje gausu daug naudingos informacijos apie tai, kaip atsisakant daugiau to, ko nereikia, gauti daugiau to, ko reikia. Patariama kaip taupyti elektros energiją, šilumą ir pan., kaip perdaryti senus daiktus, kaip taupiau keliauti bei kita.

Skaitant šią knygą, kyla daugybė naujų minčių ir pamąstymų apie kasdienybę.

320 puslapių (#12)

Šaltiniai: nuotrauka – www.dogtas.com, ištrauka – Praktiška namų, minčių ir pinigų tvarkymo knyga