Štai ir ne už kalnų taip daugelio žmonių laukiama Šv. Valentino diena. Dažnai moteriai (turbūt ir ne vienam vyrui, bet apie tai kitą kartą) galvoje jau gerokai prieš šią dieną kirba mintys, o kaip gi pasipuošti, kad jaustis ir atrodyti gražiai bei šventiškai?

Visų pirma į ką reikėtų atkreipti dėmesį – tai ar šventė vyks namuose, ar bus vykstama į kokią jaukią vietelę mieste. Aišku, atsižvelgiant į dabartinius nenuspėjamus koronaviruso laikus labiausiai tikėtina, kad šventė vyks namuose, bet įsivaizduokim, kad gyvename įprastais laikais, na, ir praleisti Šv. Valentino dieną su chalatu, jei esi namuose, taip pat nėra būtina. Juk neretai ir drabužiai kuria tą ypatingą, šventinę būseną.


Pirmiausia pasirinkime spalvinius derinius, kad būtų šioks toks orientyras, kuriuo būtų galima vadovautis.

Mus dominančios vyraujančios drabužių spalvos bus – raudona, balta, juoda, kurių puošybos elementai – nėriniai, raukiniai, metalo detalės, o aksesuarai – sidabro ar aukso atspalvių. Kadangi Šv. Valentino diena dar ne vestuvės (nors kai kada pasitaiko, kad įsimylėjėliai tuokiasi ir per ją), ištaigingas, pūstas, žeme besidriekiančias sukneles palikime kitai dienai.

Taigi pirmiausia apsispręskime kuo vilkėsime – suknele, sijonu ar kelnėmis su palaidine. Kad būtų lengviau apsispręsti, apgalvokime derinukus.

Suknelė galėtų būti trumpa ar pusilgė, prigludusi ir išryškinanti figūrą ar laisvesnė, pavyzdžiui, puošta raukiniais. Kai renkamės trumpą suknelę, rekomenduojama labiau atidengti arba kojas, arba krūtinę, o ne iš karto abi vietas. Taip atrodome santūriau ir paliekame daugiau vietos vaizduotei. Renkamės vienspalvį, pavyzdžiui, raudoną audinį arba jei norime atrodyti ekspresyviau – gėlėtą arba netgi puoštą širdelėmis. Tuo tarpu raukiniai pusilgei suknelei suteikia daugiau puošnumo, šventiškumo, netgi savotiško nekaltumo. Bepigu ką norite akcentuoti – savo žaismingą charakterį, suteikti šventei daugiau linksmumo ar atkreipti dėmesį į gilius jausmus partneriui.

Kai Šv. Valentino dieną nusprendžiame puoštis sijonu ir palaidine, visai tinkamas pasirinkimas – juodas, klasikinis sijonukas ir išraiškingesnė viršutinė dalis. Pavyzdžiui, nėriniais puošta, gėlėta palaidinė iš lengvai krintančio audinio arba balti klasikiniai marškinukai su raukiniais.

Meilės dienai rinktis kelnes ir palaidinę moteriai turbūt retesnis derinys, nes tokia proga juk neretai norisi akcentuoti savo moteriškumą, trapumą, tačiau, tinkamai pasirinkus, prigimtinis žavesys ir šiuo atveju tikrai neprarandamas – pavyzdžiui, kaip ir derinant sijoną su palaidine, gražiai atrodys juodos kelnės su nėriniais puošta, gėlėta palaidine iš lengvai krintančio audinio arba su klasikiniais marškinukais su raukiniais. Žinoma, galima drąsiai papokštauti ir pasidairyti gėlėtų ar kitaip raštuotų raudonų ar baltų kelnių, kurias derinant su vienspalvėmis palaidinėmis pavyks visai smagiai paminėti šventę arba rinktis klasikinio tipo kelnių ir švarkelio kostiumėlį, tik jis gali būti raudonas.

Taigi kaip jau pastebėjote, Šv. Valentino dienai būdų pasipuošti yra begalės. Ir mes siūlome tik keletą, o visa kita priklauso nuo jūsų vaizduotės. Tik dar belieka pasidaryti smagų makiažą, įsisegti auskarus ir… Pirmyn! Džiuginti savęs ir pakerėti pasaulio.

Šaltiniai: nuotraukos – pinterest.com, glamour.com

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus