pavasarisNubudau šiandien nei per anksti, nei per vėlai (veikiausiai visgi antras variantas, bet niekam nesakykit) ir iš kart pribėgau prie lango dairytis: yra sniego ar ne. Yra. Bliamba, kur mano virintas vanduo?!

O šiaip… Daug nevyniodama į vatą (vos vos…) norėčiau pasveikinti jus su pavasariu! Su žiemos pabaiga ir kalendorinio pavasario pradžia. Kalendorinio? Na taip, dar daug vandens nutekės (ha ha…), kol galėsim grožėtis pirmaisiais žiedų pumpurais, sėstis ant plikos žemės ir rengti iškylas gamtoj. O man kas. Man jau dabar pavasaris. Tas vidinis. Nuo kovo 1-osios prasideda mano didysis džiugesio metas. Žiemą buvau pernelyg pasyvi, aptingusi lyg lokys prigulęs trijų mėnesių miegui. Jau atbudau! Šiandien vėlokai, bet susitarėm, kad tai paslaptis tik tarp mūsų.

Šviesusis metų laikas man ypatingas viskuo. Visų pirma – pro langą vis dažniau meiliai braunasi saulės spinduliai. Žadina, praskaidrina dieną. Antra – drabužiai tampa lengvesni, taigi lengviau judėti ir galima daugiau nuveikti. Trečia – jeigu galvojot, kad Ligita išprotėjusi, tai pavasarį nežinau ką pagalvosit, nes štai dabar sėdžiu ir jau užuodžiu… Šviežutėlį gamtos kvapą ir artėjančias permainas.

Kartais mąstau – gal aš pernelyg teigiama? Gal reikia surimtėti ir imtis burnojimosi ypatumų? Bandau, tik sunkiai sekasi. Nes kaip… Taip, aš teigiama, bet tai nereiškia, kad nematau nieko kas dedasi aplink. Matau. Ir savo garbanotoj galvoj kedenu mintis kaip padaryti, kad būtų gražiau ir smagiau gyventi. Ne man vienai. Visiems. Nes žmogus žemėje gyveni ne vienas. Šalin egoizmą!

Prisipažinsiu, vakar buvau naktiniame klube. Su drauge netyčia (tikrai nežinojom prieš eidamos) patekom į atlikėjo Soliario koncertą. Utenoj! Tram pam pam tra la la… Žinot, kas pamišėliškiausia? Kone visą vakarą prie pat scenos trynėsi toks vaikinukas. Judrus, gyvybingas. Atlikėjas vis pakišdavo jam mikrofoną. Pritardavo. Ir taip kelis kartus. Galiausiai viskas susiformavo taip, kad… Tas vaikinas atsidūrė ant scenos ir pradėjo dainuoti beveik vienas! Tikrai, atėmė iš Soliario mikrofoną ir sunkiai beatidavė! Žodžiu, linksmai ten buvo.

Mano tinklaraštyje daug visokių proginių įrašų ir, kaip žinot, šis – ne išimtis. Gi pavasaris ypatinga proga! Dar kartą sveikinu be galo be krašto. Sveikinu ir einu gėlių ieškoti. Jei rasiu, parnešiu.

O čia… Dabartinė mano nuotaika – Queen „Love Of My Life“

Mano dažniausia nuotaika – „I’m Going Slightly Mad“


Tekstą parengė Ligita iš „Ligi Dangaus“