Laukiate svečių puodeliui kavos, tačiau nežinote kuo pavaišinti? Tuomet mūsų knygelė su gausybe mažyčių pyragų, tortų ir panašių kepinukų idėjų jums labai pravers. Viliojantys kepinukai, tešlos krepšeliai ir torčiukai, skanūs šokoladiniai pyragaičiai, keksiukai, migdoliniai sausainukai ir suvožtinukai – ši įvairovė puikiai tinka prie kavos puodelio.

Nesvarbu geriate kavą ar arbatą kąsnelis skanaus, saldaus ir netgi labai išvaizdaus kepinuko tikrai neprošal, nes pasaldina gyvenimą, praskaidrina kasdienybę, yra puikus draugus jungiantis saitas. Juk išties džiugu ragauti ką nors gardaus, o ypač jei savo ar gero draugo pagaminto.

Naujausia mano perskaityta kepimo knyga kupina pačių įvairiausių nedidukų kepinukų receptų ir net jei iš jos nepuolama iš karto ko nors gaminti, ji kuo puikiausiai lavina vaizduotę, skatina kūrybiškumą, įkvepia saviems konditeriniams šedevrams. O visgi jei norisi gaminti tiksliai pagal receptą, konditerijos gyslelę atskleisti tikrai padės vienas iš per šimto šioje knygoje pateikiamų kepinukų receptų.

Knyga suskirstyta skyreliais, gausiai iliustruota. Joje be gamybai reikiamų produktų ir recepto aprašymo, pateikiama ir išeiga bei paruošimo laikas.

Tai puikus skaitinys kepinukų mėgėjui.

240 puslapių, vertė Ona Pulkauninkienė

Šaltiniai: nuotrauka – www.patogupirkti.lt, ištrauka – Nėra autoriaus – Prie kavos. Torčiukai, kepinukai, pyragaičiai

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus