Kaip visi kuo puikiausiai žinote, šiandien pirmoji naujų metų diena. Nauji metai, nauja pradžia? Tapusi vyresne kasmet vis ramiau žvelgiu į metų sandūrą, nebėra tos būtinybės sudarinėti išsamius planų sąrašus, tačiau šioks toks jauduliukas vis dėlto išlikęs. Mintyse kirba, tai kaip visgi bus kitąmet? Geriau, blogiau, taip pat? Nors niekada juk nebūna, kad metai būtų visiškai vienodi, per juos nutinka daug visko, tačiau aišku, kad kiekvienam norisi, kad jie būtų kuo geresni, taigi natūralu, kad metų pabaiga yra puiki proga apie visai tai apmąstyti.

Tokių praėjusių metų, kokie jie buvo, turbūt mažai kas tikėjosi. Žinoma, kiekvieno patirtis labai individuali, tačiau dėl koronaviruso plitimo taikyti apribojimai, nuolatinis kaukių dėvėjimas, daugybė tik nuotoliniu būdu ar visai nedirbančių įstaigų ir pan. daugiau ar mažiau darė įtaką kiekvienam. Ko gero, daugelis supratome, kad gyvenimas yra kur kas labiau nenuspėjamas ir trapus, o sveikata turėtų būti labiau branginama.

Todėl žvelgiant į atkeliavusius 2021-uosius Jaučio metus kad ir kaip nedrąsu, kas bus, norėtųsi sau ir kitiems palinkėti nestokoti optimizmo ir būti kupinais vilties bei branginti džiugias akimirkas su savo artimaisiais. Juk viskas yra ir bus gerai.

Tekstas ir nuotrauka Ligitos iš Ligi Dangaus