Vieniems ją atneša suvyniotą į dovanų popierių. Kitus užklumpa netikėtai – kai nešini spalvotais balionais į svečius suguža ir uždainuoja draugai. O štai į mūsų namus šventė ateidavo skaniai pasikvepinusi, iš lėto ir būtinai iš anksto įspėjusi. Užuosdavau ją jau iš vakaro, kai mama į orkaitę pašaudavo medaus tešlos paplotėlius ir pradėdavo plakti apelsino žievelėmis kvepiantį kremą… Taip, mano šventė atkeliaudavo iš orkaitės. Arba šaldytuvo (mmm… ledų tortas!). Žinoma, šventę galima nusipirkti, pavyzdžiui, tortų parduotuvėje! Bet kiekvienas, nors kartą ragavęs namuose kepto, pasakys, kad tai nepalyginama!

Gimtadienis mažiesiems – ypač nepaprasta šventė vien jau tuo, kad jie gauna daugybę dovanų ir gali suvalgyti… Didžiulį, būtent jiems skirtą tortą. O kad įspūdis būtų dar didesnis, tas tortas dažnai būna ypač spalvingas ir su gražiomis žvakutėmis. Aišku, ne visada tėveliai atranda laiko patys ar kartu su vaikais patys pagaminti tą gardų tortą, tačiau kai visgi pavyksta tai padaryti, įspūdis būna nepamirštamas. Vaikai gali pasijusti mažaisiais kulinarais ir taip pat džiaugtis praleisdami daugiau laiko kartu su tėveliais.

Būtent apie tortus, kuriuos nesunkiai galima pasigaminti namuose, ir pasakojama spalvingoje, nedidelės apimties knygelėje Mažųjų gimtadienio tortai.

Pabandykite, tėveliai, gal kažkuris receptas sudomins ir jūsų šeimą. O gal eksperimentuodami netgi sukursite savo?

96 puslapiai (#6)

Šaltiniai – ištrauka iš knygos, nuotrauka – www.knygos.lt