Ar tu moki anglų kalbą? Linksi galva, kad moki. Bet ar tikrai? Jei tikrai, gal papasakotum, kaip išmokai (žinom, kad metodų pilna, bet kaip mokeisi tu?)?

Prieš išvykdama į Airiją savo anglų kalbos žinias vertinau vidutiniškai – suprask, tobulėti tikrai yra kur. Nuskridusi susiėmiau už galvos: vieni vietiniai mano žinias vertino puikiai ir entuziastingai šūkavo, kad drąsiai galiu sėdėti prabangaus viešbučio priimamajame, o štai kiti – piktai ar ironiškai šnairavo: „Ir ko gi čia jai prisireikė? Gal galėtų patylėti?“. Tai taip ir likau išsižiojusi – kas iš tikrųjų yra kalba?

Dabar, jau žinodama, kad bet kokiu atveju visiems neįtiksi, anglų kalbą vartoju drąsiai (be abejo, neužmiršdama nuolat tobulėti – skaitydama knygas, žiūrėdama mokomuosius filmukus, dar išbandydama visokias kitokias įmantrybes ir… bendraudama.). Dažniausiai supranta, o jei nenori suprasti, tegu eina velniop.

Bet labai norėtųsi, kad tų šnairavimų būtų mažiau. Todėl ir skelbiu šį konkursą! Papasakok, kaip išmokai anglų kalbą, o už tai gausi…

Prizą, skirtą tik nesusipykusiems su humoru.

Taip, L dydžio vyriškus marškinėlius su Houmeriu Simpsonu. Nežinau, ar tokie yra Lietuvoje, bet jei ne, aišku, kokiais būdais stengiamasi skatinti atvykėlius mokytis anglų kalbą – pašiepiant. Tai pašiepkim ir mes juos, nuvykę kalbėdami švarutėle anglų kalba!

Pasakojimų kaip išmokot (mokėtės) anglų kalbą ir galiausiai pasiekėt gerų rezultatų, laukiu iki šių metų liepos 7 dienos el. paštu – ligi.dangaus@gmail.com. Apimtis: 250 – 400 žodžių. Rašykit kuo vaizdingiau. Jei teko mokytis pasikabinus ant karties, irgi paminėkit. Kuo įdomiau, tuo geriau. Po to visi balsuosim.

Dėl prizo perdavimo „susirokuosim“. Sėkmės!