O jergutėliau! Vakar, kai į el. pašto dėžutę atkeliavo jau nebe pirmas Jūsų klausimas skilčiai „Klausk Ligitos“, susigriebiau, kad būtų pats metas į jį bei visus gautus prieš tai atsakyti, nes nevalia apleisti savo Šauniųjų Skaitytojų komandos. Taigi taigi – kaip matau, pastarosiomis savaitėmis Jus kamavo meilės ir mokslų reikalai. Derinys neblogas ar ne?:)

Tad apie viską iš eilės.

TrueHacker bando išvesti teoriją:

Kas geriau – ar kai Tave myli, o Tu nemyli, ar kai Tu myli ir Tavęs nemyli???

Manau, kad geriausiai yra harmonija.

Justina nerimauja:

Kada sutiksiu savo meilę?

Bet kada! Gal net rytoj dėdamasi pora kilogramų miltų į pirkinių krepšį. Jis prieis ir pasiūlys Tau gardžių sausainių receptą.

neda nori pasitikslinti:

Ar žiūrįs yra dalyvis?

neda, kai užduodi klausimą, susijusį su lietuvių kalbos gramatika (ir bet kokį kitą), labai prašau – klausk naudodama lietuviškas raides, nes „ziuris“ (prieš  publikuodama klausime jį pataisiau pagal savo supratimą) skamba vos ne kaip sūris, bet pirma raidė lyg ir ne s,  sunku supaisyt. Jei vis dėlto  klausdama turėjai omeny žodį „žiūrįs“,  tai taip, jis yra veikiamosios rūšies esamojo laiko vyriškosios giminės dalyvis.

greta ieško:

Kur gauti biologijos knygą 4 klasei?

Duos mokytoja, paėmusi iš mokyklos bibliotekos. O pratybas galima įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėje arba taip pat gauti iš mokytojos, kai ji mokslo metų pradžioje darys rinkliavą. Bet patarčiau nepanikuoti – juk  dar tik vasaros pradžia! Stropuole spėsi tapti nuo rugsėjo…

Tekstą parengė Ligita iš „Ligi Dangaus“