Tobulas makiažas mums leidžia jaustis pakylėtoms, labiau pasitikinčioms savimi, todėl man džiugu patarimais ir atradimais pasidalyti su jumis. Mažos, o galbūt didelės makiažo paslaptys lems tolimesnius jūsų pokyčius, padės pabėgti nuo kasdienės rutinos ir pasijusti gražesnėmis. Drąsiai eksperimentuokite, išbandykite visus patarimus ir auksines taisykles.

Jei anksčiau knygas apie makiažą skaitydavau labiau atsipalaidavimui ir tiesiog pasigrožėjimui ryškiaspalvėmis nuotraukomis ir paveikslėliais, tai panašu, kad perskaičiusi Gretos Girdžiūtės knygą Makiažo galia prie šios temos užsikabinau kur kas rimčiau. Juk visai smagu, kai puikiai išmanai kas kokiai moteriai labiausiai tinka ir gali pasigražinti pati ar papuošti savo draugę ar šeimos narę. Aišku, makiažas labai laikinas dalykas ir kartais atrodo, kad ką jau čia gaiši laiką kruopščiam darbui, kuris vakare bus negailestingai nuvalytas, tačiau kita vertus nieko amžino nėra, taigi kodėl bent kai kada nevertėtų skirti šiek tiek laiko tam, kas tau leistų pasijusti puotos karaliene ar vakaro žvaigžde. Juolab kad makiažo darymas gali būti ir kuo puikiausia kūrybos išraiška, gilesnis savęs pažinimas ir tiesiog akimirka skirta tik tai sau.

Kadangi knyga Makiažo galia kaip ir būdinga tokio pobūdžio knygoms, labai gausiai iliustruota gražiomis, ryškiaspalvėmis nuotraukomis ir paveikslėliais, tai ją perskaičiau gana greitai ir su didžiausiu džiaugsmu. Nors ir dar labai jauna, autorė yra patyrusi savo srities specialistė, todėl siūlomas idėjas ir mintis priimti nebaugu, nes žinai, kad žmogus išmano savo darbą. Beje, įdomu tai, kad artėjant knygos pabaigos link, šioks toks dėmesys skiriamas ir brandaus amžiaus moterų makiažui – nuo 50 metų ir netgi vyresnėms. Tai tik parodo, kad visos moterys, nepaisant jų amžiaus, yra gražios, tereikia atsirinkti kas tinka labiausiai ir geriausiai išryškina grožį vienu ar kitu gyvenimo etapu.

Apskritai, tai knygoje neišskiriama nė viena, dėmesio yra įvairių veido formų ar akių savininkėms, taip pat turinčioms didesnių ar mažesnių odos problemų, todėl nesijauti užmiršta ir gali atsirinkti tai, kas tau tinka ir patinka.

Rekomenduoju knygą visoms besidominčioms makiažo subtilybėmis, norinčioms geriau pažinti save ir kitas moteris.

232 puslapiai

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus

Šaltiniai: viršelio nuotrauka – www.knyguklubas.lt, ištrauka – Greta Girdžiūtė – Makiažo galia