Knygos Kaip sustiprinti imuninę sistemą kokteiliai – tai daugiau nei troškulio malšinimas tirštais ir šaltais gėrimais. Aš parinkau ypatingas sudedamąsias dalis, kurių sudėtyje yra mitybinių medžiagų, padedančių jūsų imuninei sistemai išlikti optimalios būklės. Imuninė sistema gyvybiškai svarbi saugant jūsų kūną nuo ligų bei kovojant su uždegimu, jei šis užpuola.

Šiais sudėtingais laikais rūpintis savo sveikata ypatingai svarbu. Aišku, sveikata rūpintis visais laikais buvo būtina norint jaustis gerai, tačiau pastaraisiais metais į tai krypsta, ko gero, kur kas didesnis dėmesys nei visada.

Turbūt tai buvo viena iš priežasčių, kodėl iš bibliotekos pasiėmiau knygą apie gydomuosius, imunitetą stiprinančius gėrimus. Nedidelės apimties spalvingoje knygoje jų pateikta visas 100, taigi pasiryžusiems rūpintis savo sveikata yra iš ko rinktis. Bėda ta, kad bent man ingredientai pasirodė ganėtinai įmantrūs, pavyzdžiui, tarp jų yra tokių ingredientų kaip bičių žiedadulkės ar išrūgų baltymų milteliai. Rodos, ką nors gaminant jokiame kitame recepte neišvysi, kad reikia tokių produktų, taigi gali savo namuose jų ir neturėti. Kita vertus, dėl savo sveikatos juk verta pasistengti daugiau pasidomėti, kur galima įsigyti retesnių ingredientų. Ar ne?

Knygą perskaičiau greitai, praplėčiau savo akiratį, o ar kažką gaminsiu, parodys laikas.

208 puslapiai, vertė Rasa Pukienė, Jurgita Macijauskaitė

Šaltiniai: paveikslėlis – www.patogupirkti.lt, ištrauka – Ellen Brown, Karen Konopelski – Kaip sustiprinti imuninę sistemą. Gėrimai, kurie gydo

Tekstas ir nuotrauka Ligitos iš Ligi Dangaus (#6)