Neišlaikiau. Pasidaviau spaudos įtakai. Pamenat kaip šį šeštadienį prekybos centre aptikau tarptautinį žurnalą „Gala“ apie Lietuvos ir pasaulio žmones, madą, stilių ir grožį, iš kurio viršelio išdidžiai žvelgė seimo pirmininkas Arūnas Valinskas su žmona Inga? Jei taip, tikriausiai pamenat ir tai, kad žurnalu nesusigundžiau, nors ir kaip intriguojančiai jis atrodė…

O štai šiandien… Pasuku link savo mėgstamos lentynos ir ką gi ten matau – ogi Dalia Grybauskaitė šypsosi „Moters“ viršelyje. Antraštė skelbia: „Lietuvos Metų Moteris 2008 Dalia Grybauskaitė. Specialus reportažas iš Briuselio“. Ech, pavaikščiojau pirmyn atgal, ir vienaip, ir kitaip žiūriu, bet rūpi man pasiskaityt straipsnį nors jūs ką. Galvoj nerimas: „Brangioji, sunkmetis, neišsidirbinėk. Visų žurnalų nenusipirksi.“ Be to, su Dalia Grybauskaite iš arčiau susipažint kainavo brangiau nei su Arūnu Valinsku – net 5,99 Lt.

Kainavo… Žurnalą nusipirkau. Perskaičiau susidomėjimą sukėlusį straipsnį ir sėdžiu laiminga. Deja, norėdama išvengti Fredžio kaltinimų agitavimu, straipsnio necituosiu.

Žinoma, jei bus didelis susidomėjimas, gal ir įterpsiu kokią įdomesnę mintį.

Tai šiam kartui tiek, ponuliai.