Tautietis

tautietis

Komentarai: 15 “Tautietis”

 1. 1.

  Piešiu tautietį. Karaliui Mindaugui atminti, jums pasmalsauti ir tiesiog savo pramogai - Ligi Dangaus liepos 7th, 2009, 12:02 am

  [...] Bet geriau pasigrožėkit (pasibaisėkit) patys – Tautietis [...]

 2. 2.

  Zita liepos 7th, 2009, 1:02 am

  Aš apakus… įsimylėjus…nustebus… pasimetus… dabar net nebežinau ką pasakyti.
  O tie du šaukštai… na gal jis žmonos ieško? Aš čia… kaip čia pasakius… na, gal ir pagalvočiau :D

 3. 3.

  Fredis* liepos 7th, 2009, 8:44 am

  Puikus liaudies meno pavyzdys,
  patiko, kad šio vyro nedepiliuotos kojos (kaip vilko iš multiko „Na, palauk !”), veidas – švelnių bruožų, bet kartu ir vyriškas. Labai modernus dirželis, net aš norėčiau tokio, gal juosmenį susiverždavo juosta?

 4. 4.

  . liepos 7th, 2009, 10:03 am

  Puikus blond, ne- bliondinas, kaip gyvas. Tik kodėl be kišenių?

 5. 5.

  Zita liepos 7th, 2009, 10:22 am

  Kaip tai kodėl be kišeniu? Taigi vis tiek į kišenes niekas netelpa :D

 6. 6.

  . liepos 7th, 2009, 10:32 am

  Telpa, jei tokios yra. Būna išsipūtusios nebūtinai nuo pinigų.

 7. 7.

  Tipas Katinas liepos 7th, 2009, 11:05 am

  Labai gerbiama Ligita,
  nuostabus kūrinys, ryškus tūkstantmetės patirties apibendrinimas ir tautinio identiteto esmės išgryninimas.

  Dailus stotas simbolizuoja sveiką tautos dvasią (sveikame kūne…), saulės spinduliuose besiplaikstantčios garbanos ir lengvo brizo nugairintas veidas simbolizuoja jautrią ekologijai širdį, įsibridimas jūron ne giliau nei iki kelių simbolizuoja žemdirbišką išmintį, o pakelta ranką be akmens delne simbolizuoja meilę gyvūnams.

  Tiesa, nesupratau, kaip viduryje jūros atsirado obels šaka, na bet ne viskas gi katino proteliui… Na, kaip vienas blogeris AR po nušienavimo savo kieme mėgsta sakyti „kaip gražu…”, tai ir čia galima, tik jau tautinio kiemo masteliu sakyti „kaip gražu…”

 8. 8.

  Zita liepos 7th, 2009, 11:06 am

  Aš tai manau, kad čia toks tyraširdis tautietis, dar nepagalvojo, kad prireiks ir kišenių. Šiaip tai jau pasiruošęs sėstis prie puodo, bet dar gėdijasi tai pripažinti viešai, tai tuos šaukštus slepia už nugaros.

 9. 9.

  Zita liepos 7th, 2009, 11:11 am

  Na, dėl tos šakos… Tai čia gal kol Ligitą jį tapė, kas nors stovėjo šalia ir laikė tą šaką, kad dailininkė saulėje nekeptų. Bet dabar sakysit, kad saulė tai ne toj pusėj. Tai čia taip nutiko, kad gana ilgai buvo tapomas, net saulė spėjo nusileisti :D

 10. 10.

  Tipas Katinas liepos 7th, 2009, 11:43 am

  Gerbiamieji, neplanavau leistis į detales, tačiau negaliu ir vyraujančiai daugumai nepasiduoti. Taigi, apie šaukštus.

  Citata:”norint išlikti, reikia pamėginti atimti šaukštą, gerai įvertinus savo galimybes. Jei yra jėgų pakankamai, galima atimti du ir daugiau šaukštų, kad būtų galimybių sudaryti keletą sau naudingų valgymo sandėrių. Visi, kurie gali valgyti už du ar tris, operuoja atitinkamu šaukštų kiekiu, bet jie neskuba šaukštų išdalinti, nes raminasi, kad yra turinčių nepalyginamai daugiau šaukštų.”

  Tai štai, mūsų gerbiamoji menininkė kūrė aiškioje Artūro bloge vykstančių diskusijų įtakoje. Apie kišenes be reikalo diskutuojate, nes sukišti kišenėn šaukštai sukeltų dar bereikalingesnių diskusijų.

  Pagalvojau, gal gerbiama Zita ir teisi: tas medid buvo ilgai tapomas, bet štai ką dar pasakyčiau. Stebėtojo žvilgsnis nuo amžinai atsinaujinančią gamtą simbolizuojančios derlingus obuolius auginančios šakos švelnia trajektorija nuslysta iki jūron skęstančios Saulės, įsitikina jos karštumu, pastebėdamas audringai garuojančią jūrą. Tai simbolizuoja tyrą, karštą ir nekorumpuotą autorės asmenybę. Na, pastebėkite, net prie tokių plaukuotų dilbių nėra jokių paveikslo rėmėjų pačiame geriausiame drobęs plote.

 11. 11.

  . liepos 7th, 2009, 11:47 am

  Čia vaizdelis iš kitos pusės, gerai, kad kito vaikino, realaus, deja:

  http://www.londonozinios.com/graphic/articles/img1/art_4820.jpg

 12. 12.

  . liepos 7th, 2009, 12:00 pm

 13. 13.

  Fredis* liepos 7th, 2009, 1:01 pm

  Nebūtinai teigsiu išvydęs jaunikaitį įsibridusį į jūrą, tai gali būti ir marios, Plateliai, Metelys, Alaušas, Sartai, Asveja ar kuris kitas mūsų nuostabusis ežeras. Svyranti į vandenį augalo šakelė, styrant virš vandens nepasirodė nenetūraliai. Gilių prasmių piešny ieškoti nereikia, liaudies meno pavyzdys labiau atspindi pačios autorės vidinę būseną ir nusiteikimą. Jaunas,vyras, bernelis, vyro ilgesys. Dėmesį gal labiau patraukia raudona saulė (dramatiškasis motyvas), bet ryžtiinga, žvali, vyriška vaizduojamo personažo veido išraiška, gelsvi plaukai, tvirta stovėsena, savimi pasitikintis rankos mostas (gal tik per maža plaštaka) visą nerimą išsklaido, suo juo galima leistis ant bėro žirgo per lankas į pasakų šalį…

 14. 14.

  Ligita liepos 7th, 2009, 2:36 pm

  O iš kur jūs žinot, kad nėra kišenių? Gi marškiniai pakankamai ilgi, uždengiantys dalį džinsų, tad gali ir kai ko kito nesimatyti :) Tiesa, panašu, kad tose kišenėse, jeigu jos yra, pakankamai tuščia, nes net neišsipūtę. Na, arba prigrūsta kreditinių kortelių, negali žinot, man neprisipažino x)) Kišenės dar gali būt ir užpakalinės.

  Dėl obels šakos… Pritarčiau Zitai, kad tą šaką gali kas nors ir laikyti, nes pagal tai, kiek įbridęs tautietis, krantas pakankamai netoli. Nors, žinoma, gali būt ir taip, jog medis labai šakotas ir jo šaka net nusvyra į vandens telkinį. Kodėl gi ne? =)

  Fredi, jau, matyt, taikaisi man į jaunikaičius kalbėdamas apie visokius ilgesius. Smagu B)

 15. 15.

  Peckiojimai - Ligi Dangaus spalio 30th, 2009, 9:51 pm

  [...] Tautietis [...]

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

  • Ligita dabar kuria. Parašyk jai laišką, jei kyla klausimų dėl tavo kūrybos ar nori papasakoti apie save. Atsiprašome, laikinai neaptarnaujame. ligita@ligidangaus.lt
 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt