Įvadas ir Tojos tekstas

Gerbiamieji konkurso dalyviai, siunčiu savo bičiulės šunytės toiterjerės vardu Toja, nuotrauką. Pridedu prieš keletą metų jos rašytą tekstą, kuris, mano supratimu, nuostabiai atskleidžia vidinį šunytės Tojos pasaulį, parodo, kad ir mažame padarėlyje gali plakti didelė širdytė. Nustebsite, kodėl pati to nepadaro? Dabar ji akla, sunkiai vaikšto. Norėjau nuskaidrinti jos tamsą kasdienę ir garsiai paskaityti iš gerbiamos Ligitos tinklaraščio Tojos rašytas mintis.

TOJOS TEKSTAS:
Tokia jau ta šuns širdis. Visada mylinti. Žiūriu į sportininkus ir myliu visus. Jie, vargšeliai, sportuoja, sportuoja, valgo proteinus, kalorijas, kas ketveri metai susirenka, visiems gražų reginį padaro. Džiaugiasi apskritas pasaulis, visi prie televizorių prilipę. Tačiau mano širdytė tiesiog plyšta dėl didžiulės neteisybės. Stengiasi nabagėliai visi, o ploja tik laimėtojams. Tiksliau, nugalėtojams. Tai kur ta Olimpinė dvasia, atseit, visi lygūs, svarbu ne nugalėti, o dalyvauti? Nieko nelygūs, tik stiprieji pagerbiami. O man pralaimėjusiųjų gaila. Juk ir jie turi vaikučių, kuriems norėtų po medalį dovanoti. Ir svajoju, galėtų Olimpinės demokratiškesnės būti, visiems po medalį duoti. Užėmė atletas 15-ą vietą, tai ir gauna penkioliktos vietos medalį. Žymiai padaugėtų meilės ir laimės. Mano šuniška širdytė dainuotų iš džiaugsmo, nes gyvenimo dėsnis visiems bendras: kuo daugiau apie tave laimingų, tuo pats laimingesnis.

Komentarai: 1 “Įvadas ir Tojos tekstas”

 1. 1.

  Jau girdime: „Au-au!“:) Rinkimai „Mano šuo gražuolis“ - Ligi Dangaus liepos 11th, 2009, 1:44 am

  [...] Įvadas ir Tojos tekstas [...]

Rašyti komentarą

Sveiki,


Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.

Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.

* yra papildomų sąlygų:)

Ligita


Welcome,


You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.

I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.

* There are additional conditions:)

Ligita

Nori susirašinėti popieriniais laiškais? Palik savo kontaktus žemiau. Arba rašyk el. paštu: ligita@ligidangaus.lt

Tavo vardas

Klausimas

captcha

Saugos kodas

  Prenumeruok RSS

  Įrašyk savo el. paštą

 • Balsavimas

 • Tapk gerbėju

  Ligi Dangauson

  Darbai

  Radai klaidą? Pranešk.

  Kategorijos

  Archyvas

  Tinklaraščiai, batai ir sausainiai :))

  Poko.lt