Aišku, labai svarbu, kokioje šeimoje jums pasisekė gimti ir augti. Jei augate šeimoje, kurioje kalama į galvą, kad esate vargšai ir šiame gyvenime ką nors pasiekti neturite jokių šansų, tai labai sunkiai tikėtina, kad ir jūs pats sieksite kažkokių aukštumų. Ir atvirkščiai, jei jūs gyvenate gražiuose namuose, keliaujate, sportuojate, tobulėjate, tai tikėtina, kad tokio pat gyvenimo sieksite ir užaugęs. Kiek jums pasiseks, kaip ir rašiau, labai daug priklausys nuo aukštesniųjų jėgų. Bet jei pats nedėsite pastangų, greičiausiai gerų rezultatų tikėtis bus nerealu.

Retokai būna, kad knyga taip įtrauktų, jog nesinorėtų dėl jos net eiti miegoti. O šįkart būtent taip ir nutiko. Skaičiau kone iki vidurnakčio ir per kitos dienos pietus beveik 200 puslapių knyga jau buvo baigta.

Algimanto Jablonsko knygoje Šokoladas su pipirais. Mano verslo istorija įtaigiai ir vaizdingai pasakojama kaip paprastas vaikinas (nors jis už daug ką dėkingas ir savo mamai) dėl savo darbštumo, atkaklumo, o kai kada ir dėl laimingo atsitiktinumo, pasiekia sėkmės versle. Nors jis patikina, kad viskas daugiausia pasisekė tik dėl Dievo pagalbos.

Knygoje atskleidžiama kiek daug visko teko išbandyti, patirti galybę sėkmės ir nesėkmės momentų, kol atrasta savo niša.

Atrodo, kaip gali vienam žmogui nutikti tiek daug nuotykių. Bet pasirodo, gali.

192 puslapiai (#5)

Šaltiniai: ištrauka iš knygos, nuotrauka – www.knygos.lt