bum2Šį pirmadienį mano tinklaraštyje sužinojote kas tapo „Super Komentatoriumi 2009“. Kaip žinia, nugalėtojas – prieštaringasis Fredis*. Užvakar jam parašiau el. laišką klausdama kaip perduoti prizus, be to, norėjau susitarti dėl interviu. Ir ką jūs manot? Jis man pareiškė, kad užtenka Vytauto Kernagio dainos „Kancaras“ (ir taip jaučiasi pagerbtas), o interviu įvyks, kai žydės pievos. Bet, po paibeliais, juk jūs jį išrinkote šiomis dienomis, tad ir savo favorito mintis tikitės paskaityti kuo greičiau! Tad Fredžiui pasiūliau į klausimus atsakyti el. paštu ir… Jis sutiko. Susipažinkim su šiuo interneto (ir ne tik) platybių žmogumi iš arčiau.

1) Kaip jautiesi išrinktas „Super Komentatoriumi 2009“?

Pirmas rimtas laimėjimas – pasiekimas gyvenime, iki tol buvau niekas.

2) Ar kam nors iš namiškių pranešei apie tokį garbingą titulą?

Katės neturiu, tai …

3) Ką tau reiškia žodžio laisvė?

Tik išmestas iš vieno tinklaraščio supratau kaip šlykščiai jaučiasi broliai baltarusiai Lukašenkos opozicionieriai Vincukas Večiorka ir kiti.

4) Perduok keletą šiltų žodžių savo bendražygiams – Musei ir Artūrui (tik prašau gražiai elgtis ties šiuo klausimu ;) )

Aš jau viską pasakiau ką apie juos galvoju: Musę įsivaizduoju juodais aukštakulniais suvarstomais batais, jos ideologinė priešininkė – Nida. A. Račas? Linkiu surasti savo kelią tarp Valatkos ir Tomkaus, o ne mėtytis tarp jų, įkalti trečią galingą kuoliuką.

5) Prizų atsisakei. Tikriausiai juos laikai nieko nereiškiančiais?

Neoriginalus. A. Mamontovas jau išmetė Radiocentro apdovanojimą nuo tilto į Nerį, taip pasielgiau gal todėl, kad su Andriumi esame beveik vienmečiai, apsipirkinėjame toje pačioje Maximoje (Šilo/Grybo sankryža), vaikai, jaunuoliai ir senukai nedarykite šito, ten einu tik kai labai labai ko nors prisireikia, Artūras mane smerkia, matau piktą žvilgsnį.

6) Na, didysis komentatoriau… Pateisink savo vardą – mestelk ką nors tokio, kad mes išvirstumėm iš kėdžių ir nuriedėtumėm po stalais.

Esu labai lyriškas, jautrus, melancholiškas žmogus, myliu jus visus kas skaitote, linkiu sėkmės, nepaskęsti kasdieniniuose rūpesčiuose, kartais pažiūrėti į Dangų, ne tik į kompiuterį, TV, šaldytuvą (užsinorėjau alaus, dabar eisiu namo – atsikimšiu gerą butelį, pažiūrėsiu kas užrašyta ant etiketės ir ryt jums pranešiu, tik vienoje parduotuvėje „IKI“ toks pardavinėjamas, Vokiečių gatvė).

7) Sėkmės.

Aš – sėkmingas, iki šiol nepajutai? Tai dar pajusi!