ver-161208_01Ką žmonės veikia naktimis tarp 00:00 h ir 6:00 h ryto? Miega, šėlsta naktiniuose klubuose, stirkso prie kompiuterio ekrano? Nė velnio, jie perka. Vakar (o gal reiktų sakyti šiandien) apie 01:00 h įsijungiau internetinį puslapį http://www.blake.lt ir radau štai tokius šūkius: „Salia Akropolio kamsciai didesni nei pries Kaledas. Baisu net pagalvoti kas Maximos viduje dedasi sianakt.“, „00:00 h Bring it on ‘Maxima’! Let the Akropolis party started!“, „Laukiam video reportažo iš „Akropolio“ :D DDD“. Galvoju: „Hm, kas čia vyksta? Visi rašo lyg būtų šis tas gigantiško“. Įeinu jo didenybėn google’an ir… Viskas tapo aišku – kai kam Akropoliofobija, o kai kas tiesiog meistriškai pasinaudojo tais, kuriems tos ligos nerasta.

Skaitykit patys: „…„Maxima“ parduotuvė po vidurnakčio visas ne maisto prekes pardavinėjo su 40 proc. nuolaida“ (http://www.delfi.lt)

Ech, gerai, kad ten manęs ir nebuvo. Nemėgstu tokių žvėriškų spūsčių prekybos centruose, be to, tuose, kurie yra Akropolyje. Ir apskritai… Ar galima logiškai mąstyti ir išsirinkti tai, ko tau tikrai reikia, kai iš visų pusių alasas, aplink išmėtytos prekės ir dar žinai, kad n laiko prastovėsi eilėje? O dar, gink Dieve, netilpsi į laiko limitą… Chaosų chaosas. Tiesiog nešvaru.

Įdedu jums vieną video iš youtube’ės… Pasigrožėkim masiniu pasiutimu;)