Birželio 7-ąją rinkimuose „Mano katinas gražiausias“ nugalėjusio kilmingo ir oraus katino Aurelijaus nutariau taip lengvai nepaleisti… Gi jūs jo dar nepagarbinot kaip reikiant!:) Tad…

Iškilmingai pristatau žaismingą kino filmą „Aurelijus“, su kurio pagrindiniu veikėju šiek tiek žemiau galite persiskaityti ir interviu. Taigi – nieko nelaukę leiskitės į pažinimo klodus! Mrrrr.

Už filmuotą medžiagą dėkoju katino šeimininkui Valentinui, montavo – mano brolis Tomas, interviu klausimus kaip visada suvinguriavau aš.

Patarimas – video žiūrėti su garsu. Ne per dideliu!;))

1. Aurelijau, tu buvai išrinktas gražiausiu krūvą kitų katinų palikdamas užnugaryje. Koks jausmas? Ar dabar jautiesi reikšmingesniu žmonijai?

Mrrrr. Rezultatas toks koks ir turėjo būti. Neklausk ar jaučiuosi reikšmingesniu žmonijai. Klausk ar žmonija iki galo suvokia mano reikšmingumą.

2. Trumpai papasakok apie savo įprastą dieną

Kontempliuoju savo grožį. Pamiegu. Priimu pietus. Vėl kontempliuoju. Miegu. Miegu. Kontempliuoju. Priimu garbinimus. Miegu. Kontempliuoju.

3. Tu ir šuo. Tu ir kiti gyvūnai. Kuo jie pranašesni už tave? Ar tarp jūsų įmanomi draugiški tarpusavio santykiai?

Gyvūnas vertas tiek, kiek jis supranta mano reikšmę ir svarbą žmonijai. Iš visų gyvūnų, mano reikšmę ir svarbą labiausiai supranta žmonės. Šuo? Kas tas šuo?

4. Tavo šeimininkas nuolat kartoja: „Jis viską daro oriai”. Esi veislinis katinas. Tai gal tas orumas tiesiog įaugęs į tavo mėlyną kraują, bet štai būtum gatvės vaikis ir to orumo neliktų nė lašo?

Mano tėvas yra Europos čempionas. Jis beveik toks pat gražus kaip aš. Gatvė? Kas tas yra?

5. Prisipažink… Ką valgai, kur miegi, su kuo leidi laisvalaikį:)

Royal Canine, išrankių katinų racionas. Miegu ant žmogės pagalvės. Laisvalaikio neturiu, nes kontempliavimas užima per daug laiko.

6. Be abejo, tu kaip laimėtojas norėtum ką nors skelti ko dar tavęs nepaklausiau. Tad skelk. Nesivaržyk.

Mrrrr.