Nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus
Ketvirtadienis
Bilietą vyriškam (ups!) žurnale namo parsinešiau.
Ketvirtadienis – sekmadienis
Biliečiukas guli ant stalo. Karts nuo karto į rankas pasiimu – pačiupinėju ar tikras, ar neapgavo. Nagi, dar paskaitom: „Utenos miesto stadionas. SEKMADIENIS 26.07.09. LAIKAS 19:00. Andriaus Mamontovo 1000 koncertų turas.“ Pasaka – ir Zarasuose, ir Vilniuje jo gyvai klausiausi, o dabar jis į mano gimtąjį miestelį nepatingėjo atsitrenkti!!!
Tokios progos nė už ką nepraleisiu. Ir nepraleidau.
Sekmadienis 18:4…
Su ausinėmis ant ausų (neprisigalvokit: jos laikinai, dėl ritmo palaikymo). Su fotoaparatu įdėtu dėkle ir sėkmingai pritaisytu prie diržo. Cha, smagiai atrodo, kad automobiliai suka būtent į tą pusę, į kurią ir aš pėstute traukiu. Ir jų daugiau nei įprastai. Tram pam – Andriau, mes jau netoliese.
19:…
Negaliu suprasti… Kaip čia taip yra – šitiek nematytų veidų! Daugiausiai jaunimas ir vidutinio amžiaus piliečiai. Foninė muzikytė, nors mums jos lyg ir nereik. Dar foninės muzikytės. Tik staiga trekšt – tapšt: pasigirsta balsas: „Kalba Utenos radijo taškas. Koncertas prasideda (pauzė)… po valandos (ū-ū-ū), ne, po dviejų… (Andriau, ar baigsi?! Mes laukiam!) Į sceną žengia – Kazimieras Likša.“
Susimuistėm, kai kurie sukikenom, nes ne visi buvom tokį atlikėją girdėję. Pasirodo jis tikras! Štai žvilgtelkit – http://www.videoplius.lt
Po apšildymo scenoje atsidūrė ir jis – mūsų Andriukas. Akivaizdžiai jautėsi kaip namie. Aj, negaliu, na, myli jis savo klausytojus, myli. To niekaip nepaslėpsi.
Buvo visko: hitų, superhitų; Arnoldo Lukošiaus šokio improvizacijų, humoro, prisiminimų, gestų, šauksmo, mostų… aaaaAAAAA… Laiminga aš. Kaip metė pabaigoje mums nuo scenos Andrius dovanėlę, kuri nematoma, bet juntama, tai taip ir liko. Įlindo vidun ir jau nebeištrauksi.
Degsim. Šviesim. Neužgesim. Šildysim save, kitus. Taip jau būna.
Nes mes – ugnis.
P.S. Dar šiek tiek linksmumo: prieš kelias savaites tame pačiame „Utenio“ stadione turėjo vykti grandiozinė vasaros fiesta su Lietuvos popžvaigždutėmis. Bet… Dėl lietaus neįvyko. Vakar, klausantis Mamontovo, nelijo. Nejaugi tai ne ženklas?
Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.
Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.
* yra papildomų sąlygų:)
Ligita
You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.
I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.
* There are additional conditions:)
Ligita
WU liepos 27th, 2009, 6:32 pm
Iš karto atsiprašau, kad čia perbėgau, bet tikiuosi atsiras vieta ir man. Yra žmonių, su kuriais noriu toliau bendrauti, bet Račo blog’e nebeliko vietos..
O šiaip dėl Mamontovo praetą savaitgalį buvau jo koncerte Palangos vasaros estradoje, fantastiškas renginys. Nebuvo nė vieno žmogus, kuris sėdėtų – nešoktų
Mamontovas pasakė, kad žmonės šiame koncerte elgėsi kaip legendiniais FOJE laikais
Tipas Katinas liepos 27th, 2009, 9:36 pm
Na, štai pusmečio proga išsakyti linkėjimai Ligitos tinklaraščiui pildosi su kaupu. Lankytojų gausėja ir ne bet kokių! Didėja ir Ligitos atsakomybė, nes, kaip žinome, pasiekti lengviau, nei išlaikyti. Atmosfera sukurta, reikia galvoti toliau. Problemų yra. Sėkmės, gerbiama Ligita. Nuoširdžiai.
Fredis* liepos 27th, 2009, 9:58 pm
Andrius Mamontovas – labai pozityvus jaunuolis.
Puikus, sukuria nuostabų spektaklį. Dainos sukirstos pagal vieną kurpalių, truputį erzina ir tas skambėjimas, melodija… kaip čia paskius… norėtųsi ko nors gurmaniškesnio, melomanams jis kiek per lėkštas, bet viską atperka savo nuoširdumu. Kai būni jo koncerte – norisi ką nors apkabinti, labai labai… Andrius turi važinėti po šalį NON STPO, be perstojo, kad uždegti žmones meile.
bang liepos 27th, 2009, 10:05 pm
Nežinau, kažkaip man Mamontovas labai dirbtinis atrodo, anskčiau įtikinamesnis buvo. Manau forma (įvaizdis) nebeatitinka turinio. Naujos dainos man atrodo banalios nors, atseit, yra žiauriai prasmingos. Čia tik mano tokie įspūdžiai dabar. Bet turbūt čia tik su manim, o ne su Andrium kažkas atsitiko
Gal ir reik nueit į kokį koncertą pasitikrint, nes žinau, gyvai visai kitaip atrodo.