Ne per seniausiai pažiūrėjau smagią komediją Atsitiktinis jaunikis, kurioje vaidina garsioji Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma ir kiti.

Ji – įžymi dainininkė Keitė, jis – paprastas matematikos mokytojas Čarlis. Ar gali jų visiškai skirtingi pasauliai imti ir susikirsti? Pasirodo, dar ir kaip gali. Kai atlikėją prieš pat viešą vestuvių ceremoniją su jos pačios asistente išduoda būsimasis jaunikis vardu Sebastianas, moteris spontaniškai pasiperša salėje su plakatu Marry Me stovinčiam pažįstamos ir jo dukros į koncertą atvestam matematikos mokytojui Čarliui. Ir nuotykiai prasideda.

Keitei neįprastas Čarlio gyvenimas, o jam – jos gyvenimas. Vyrui moteris atrodo mažai savarankiška, viešinanti pernelyg daug savo gyvenimo detalių, moteriai jis atrodo per daug rimtas, uždaras, nes nemėgstantis socialinių tinklų. Bet, na ir kas… Juk jų santuoka tik sandoris, turėjęs pasibaigti po kelių mėnesių, kai viešos audros nurims. Deja, tarp šių skirtingų žmonių pamažu gimsta šilti jausmai. Jie atranda vis daugiau tarpusavio panašumų.

Ar jie gali būti kartu? Ir ar bus? Pažiūrėkite ir sužinosite, kaip viskas pasisuks.

Šaltiniai: nuotrauka – www.collider.com

Tekstą parengė Ligita iš Ligi Dangaus