Virtualiojoje erdvėje buvo paskelbta tinklaraščių tarpusavio reklamos savaitė, tai solidarizuodamasi su kitais pateiksiu savąjį skaitomų tinklaraščių sąrašiuką. Prenumeruoju nedaug, maždaug aštuoniasdešimt.

Tų, kurie yra mano tinklaraščio dešinėje, apačioje, ir apie kuriuos galėčiau gerokai daugiau nei apie kitus pasakyti, nededu (nebent patys užsinorėsit, kad parašyčiau dėl ko juos skaitau), dedu ne kasdien lankomų, bet skaitomų bei šiuo tuo įdomių aštuonių tinklaraščių nuorodas. Nežinau, ar kažką sau atrasit, tinklaraščiuose sausų faktų neieškau, domina paprasti žmogiškumai.

  • Nenusiimk karūnos net miegodama – kai apsilankau šiame tinklaraštyje ir ką nors paskaitau, kyla noras išvaduoti autorę iš to ne kažin kur žmogų vedančio liūdesio. Net jei tai kūryba. Tik kaip?
  • Grafomanija – rašoma apie rašymą, nes tas rašymas – rašyti gali kiekvienas? Tikriausiai atsižvelgiant į tai, apie kokį rašymą kalbėsim. Apstu patarimų, o pati Sandra neseniai išleido savo pirmąją novelių knygą.
  • Augustas Kligys. Gyvenimas čia ir dabar – vieną tamsų vakarą, besidomėdama savo svajonių šalimi Kinija, netikėtai užsukau pas Augustą ir panašu, kad lankysiuos dažniau. Sienų neribojamas požiūris į gyvenimą, į tai, ką jis mums gali suteikti.
  • Arbata Juodoji – kaip aš, arbatomanė, galėčiau tinklaraščio tokiu pavadinimu neskaityti?! O jei išsamiau, tai kadaise jo šeimininkė reguliariai lankėsi mano tinklaraščio skyrelyje „Lietuvių kalbos dilgėlynas“ ir komentavo apie šios srities dalykus it niekur nieko, po to lyg užtikau, kad abi esam filologės. Vienybė!
  • Valikabu – dažniausiai autorė beveik nerašo, nebent kokį sakinį įterpia po žaviomis, gyvenimo džiaugsmu spinduliuojančiomis nuotraukomis. Tai man čia ir patinka.
  • Gyveni tik kartą… – jei atmintis manęs neapgauna, šio tinklaraščio adresą jau esu atradusi ir pametusi. Dabar vėl atradau, užsiprenumeravau, pamesti nebesiruošiu. Apie kasdienybę rašoma paprastai ir įtraukiančiai.
  • Komjaunimas.lt – tinginys, parašantis daugiau nei po penkiolika įrašų per mėnesį. Šis paradoksas verčia suklusti. Šiaip įdomu būti tapimo profesionaliu žurnalistu liudininke.