Paskutiniajame tinklaraščio balsavime uždaviau klausimą „Ko Tau trūksta?“ turėdama omeny manosios oranžinės planetos visumą ir be įvairių įrašų, Jums pritrūko gana konkretaus dalyko – komentatorių citatų. Taigi po ilgokos pertraukos jos grįžta ir nuo šiol vėl Jus džiugins (džiugins ir mane, lengvai pamišusią dėl visokiausių minčių) bent kartą per mėnesį. Jei tik, aišku, bus komentatorių! Tad smagaus skaitymo.

* * *

Nors patriotizmo apraiškų tarp jaunimo aš matau, ir normalaus patriotizmo, ne visokių ultra.Maras (1)


Savimonė negali rastis savaime, ją reikia ugdyti.romas (1)


Intelektualo pareiga ne tik rašyti tautines programas, kitus akademinius darbus, bet ir būti žmonėse ir tarp žmonių švenčių metu.Fredis* (į tai buvo sureaguota, kad yra viešieji intelektualai ir neviešieji. Ką manot Jūs?)

Išmokti rašyti taip, kad suprastų ir įvertintų kiti – būtina. BET lygiai taip pat būtina ir išlaikyti kūrybingumą bei savitumą. Tada Tave pastebės ir įvertins. Čia jau nebe mokykla.Maras (2)


…pasiūlysiu ištrauką iš Bertrand Blier filmo „Un, deux, trois, soleil, bet pradžiai truputį įvesiu į siužetą, nes neradau pakankamai ilgos ištraukos su vertimu. Pas pagyvenusį vyriškį naktimis vis lankosi vagis. Vyriškis supratingas: vagis iš dvylikos asmenų šeimos, kur vargiai ar kas nors gauna atlyginimą, todėl vyriškis nuolat laiko spintas prikrautas valgio, o duris atidaras. Jis guli lovoje tamsoje ir pasakoja: Reikia palikti piniginę matomoje vietoje ir pasirūpinti, kad joje būtų pinigų.“. Tuo pat metu rodo, kaip į į namus įsliūkina negriukas ir ima iš piniginės pinigus. Matyt, sujaudintas šeimininko jautrumo, vaikis užeina į šeimininko miegamąjį ir klausia: Pone, kodėl Jūs toks geras? Kiti į mane šaudo, kai ateinu vogti.“. Tai tu nevok pas kitus, vok pas mane.“. – atsako šeimininkas.Na o toliau veiksmas staiga persikelia į virtuvę: http://www.youtube.com/watch?v=HzzMT8snbkI Štai čia pilnesnis epizodas: http://www.youtube.com/watch?v=DFcWiIQKWK4&feature=relatedromas (2)

2009, 2010, 2011 – Taškas (nesumąsčiau kaip būtų galima kitaip Taško įmestas įdomias nuotraukas parodyti nei kad tiesiog įvardijant jas metais)