NBA rinkodaros ekspertas dalijasi savo mūšiuose patikrintomis paslaptimis apie tai, kaip pagreitinti pardavimą, sudominti klientus ir padidinti pelną. „Ledai eskimams. Kaip parduoti produktą, kurio niekas nenori pirkti“ – tikra rinkodaros klasika. 

 Skaitydami šią knygą išmoksite prekiauti savo gaminiais, netgi praradę paskutinę viltį juos parduoti. Vadovaudamiesi šiais efektyviais metodais, jūs taip pat galite pasiekti neįmanoma – netgi parduoti ledus eskimams.

Knyga apie tai, kaip stebinti puikiais pardavimų rezultatais, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai sunkiai įgyvendinama, tačiau vis dėlto autorius leidžia įsitikinti, kad įgyvendinama tiesiog pažerdamas minčių iš savo darbo rinkodaroje patirties – kokių gudrybių griebiamasi, kad ir vilkas būtų sotus, ir avys sveikos, t. y. kad jus džiaugtumėtės puikia įmonės padėtimi, o klientas – tuo, kas praturtina jo gyvenimą. Knygoje praktiškai aprašomi sporto srityje atlikti rinkodaros triukai. Tikėtina, kad juos galima pritaikyti ir kitokiose veiklos srityse.   

Vertė Ramūnas Naudžiūnas, 300 puslapių

Šaltiniai: nuotrauka, ištrauka – www.patogupirkti.lt

Tekstą parengė Ligita iš „Ligi Dangaus“