Vienastoks tinklaraštininkas siūlo bėgti!x)) Bėgimo tikslas – plačiąją internetinę visuomenę supažindinti su kuo daugiau nematytų tinklaraščių. Prisijungiu ir aš. Tiesa, jei kuris nors būsit nepaminėtas, neverkit, aš dar kaip nors atsilyginsiu!!! Taigi…

Artūras Račas – be abejo, jūs jau žinote šį tinklaraštį, bet jo nepaminėti tiesiog negalėjau. Jame – kasdienės profesionalios įžvalgos apie politiką, žiniasklaidą ir kitus visuomenei svarbius dalykus. Kartais ten įsipainioja juodas katinas Tipas bei toks gėlių mylėtojas:)

My Interpretation – asmeniniai pastebėjimai apie muziką. Autorė turi ir forumą atlikėjo Mikos gerbėjams – MikaManiacs.

AM – niekaip negaliu atsistebėti šio vaikino siekiu tobulėti… Kaip jis prisistato pats: „Tobulybės beieškant rašyme ir gyvenime.“ Smalsu stebėti kaip jam seksis. Beje, patarimas Aurimui – norint kuo geriau išmokti rašyti, reikia rašyti:)

Liutauras – gilios vyruko mintys apie viską kas aplink (cha cha!) bei retokai įdedamos, bet be galo puikios nuotraukos. Gi jis jau truputėlį vestuvių fotografas!

Dinos blogas – autorė turi polinkį nemiegoti, o žinant, kad paroje 24 h, galima spėti, kad šiame tinklaraštyje rasite naudingų patarimų, atradimų ir… Katinų! Miela.

P.S. Bėgimo startas – Socialinė Mechanika

Nukeliavo Sena Pelargonija